Prokuratura: "Markus W. nie miał nic wspólnego ze śmiercią Magdaleny Żuk. Były kupione 2 bilety, miały lecieć 2 osoby!"

222
Podziel się

"Jego paszport był nieważny, były podejmowane próby, żeby paszport został wydany wcześniej, jednak to się nie udało. Na ciele ofiary brak jest śladów świadczących o użyciu wobec niej przemocy".

Prokuratura w Jeleniej Górze poinformowała, że Markus W. i dwoje jego znajomych nie mieli nic wspólnego ze śmiercią Magdaleny Żuk.

Na chwilę obecną nie ma żadnych okoliczności, które wskazywać by mogły, że te osoby mają coś wspólnego ze śmiercią Magdaleny Ż. Były kupione 2 bilety, miały lecieć 2 osoby. Paszport Markusa był nieważny, były podejmowane próby, żeby paszport został mu wydany wcześniej, jednak to się nie udało, bo był zbyt krótki okres - powiedziała Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Piotr Leciejewski, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu odniósł się do kwestii pogróżek kierowanych m.in. za pomocą maili do narzeczonego i dwójki znajomych Magdaleny Żuk.

W pierwszym dniu, w pierwszym przesłuchaniu pana Markusa została zaproponowana ochrona policyjna. Z tej ochrony nie skorzystał. Na tą chwilę nie wystąpili o nią, mimo że mamy z całą trójką codzienny kontakt - powiedział Piotr Leciejewski.

Na ciele ofiary brak jest śladów świadczących o użyciu wobec niej przemocy. Jednak został pobrany materiał biologiczny, który pozwoli na stuprocentowe określenie czy do takiego zdarzenia doszło, czy nie - poinformowała szefowa zespołu śledczych Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Prokuratorzy, funkcjonariusze służb specjalnych i policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przeanalizowali zgromadzone do tej pory materiały na temat śmierci Magdaleny Żuk. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa, ale hipotez na temat tego, co przydarzyło się Polce, jest znacznie więcej. Po sprowadzeniu zwłok do kraju śledczy przeprowadzą drugą sekcję.

Źrodło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(222)
gość
3 lata temu
ql lZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) naucza cytaty ladaco czopki hantle gawedy morele bledowuotemi jezdza ludami
gość
3 lata temu
osoba posiadająca obywatelstwo niemieckie nie potrzebuje mieć paszportu, aby lecieć do egiptu! ściema dla głupków!
gość
3 lata temu
Zrobili z niej wariatkę i niczego się już nie dowiemy. Ta sprawa nie zostanie wyjaśniona .Jest za pożno, żeby w sekcji zwłok która będzie robiona w Polsce coś wyszło
gość
3 lata temu
Mnie sie wydaje ze raczej jak dajmy na to on ja sprzedal komus, to skoro umial zorganizowac sprzedaz czlowiekiem to i pomyslal o takim alibi jak nie wazny paszport albo kupno 2 biletow a nie jednego lol.
gość
3 lata temu
A gdzie informację odnośnie gwałtu, czy to zostało zbadane i pobrane dowody? Ta sprawa mi śmierdzi , chyba się prawdy nie dowiemy
Najnowsze komentarze (222)
gość
3 lata temu
markusa powini przebadać wykywaczem kłamst tym bardziej ze jego kolega złoty miiał modelkę kaczoroską podobnie w takich samych niewyjaśnionych umarła
gość
3 lata temu
Po prostu jej odwalilo.Widac na filamxh ze to ona sie rzuca do innych.Sa relacje swiadkow zreszta.Zdarza sie.Pewnie wczesniej juz miala takie wstawki.
1234567890
3 lata temu
Nie widać nic bo po tabletce gwałtu jest ciało bezwładne i nie ma siły się nawet ręką ruszyć albo następna teza w szpitalu nie była wiązana tylko w hotelu i gwałcona. A zrobili z niej wariatke i niby w szpitalu wiązali. Biedna dziewczyna
gosc
3 lata temu
no właśnie, przy zakupie biletu wpisuje się datę ważności. coś znowu kręcą.
zdaleka
3 lata temu
Zatuszowane jak wszystko w mafijnej skorumpowanej bananowej republice pt. Polska...przenaczonej do rozwalki przez mocartstwa na wlasne radosne zyczenie jej glupich mieszkancow.
Gość
3 lata temu
Cóż to za bzdury ....żadne porządne biuro podróży nie wydrukuje biletu bez ważnego paszportu
gość
3 lata temu
To PiS raczej kolejnych wyborów nie wygra.
gość
3 lata temu
ql lZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) naucza cytaty ladaco czopki hantle gawedy morele bledowuotemi jezdza ludami
gość
3 lata temu
brawo pudel za hejt na cymbala rutkowskiego. jednym reportażem pani Gargas go pozamiatała. najwyższy czas przyjrzeć się bliżej detektywkowi i wrócić do sprawy śmierci młodego olewnika.
Jarek
3 lata temu
To to na pewno.POWIAZANIA Z PO i Protasiewiczem.
Jarek
3 lata temu
No,Markus mowil do niej "wracaj do pracy" czyli miala sie dupczyc z arabami.....i on jest czysry? Ale czym ona myslala lecac tam.???
gość
3 lata temu
pisowskie pokurcza zamiataja sprawe pod dywan bo sie boja arabow i chca chronic swoich kolesiow ktorych znajomki sa zamieszane. No ziobro teraz wychodzi jaki to ty jestes ,,prawy'' raczka raczke myje. Tacy sami jak peowcy jestescie pisaki
Ewa
3 lata temu
Tak,tak,!Rutkowsi to PO wiecNa nic nie jest za pozno.Narkotyki sa zawsze wykrywalne.Rutkowski tylko zamazuje slady i klamie.
Ala
3 lata temu
TO nie jest prawda!!! Narkotyki sa wykrywalne zawsze we wlosach - do konca zycia.Dzieki Bogu znalazl sie prywatny detektyw ,KTORY SIE TYM ZAJAL.Ten Marcus BEKNIE ZA TO,,,,,,!,!
...
Następna strona