Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prowadząca "Rolnik Szuka Żony": "Mamy zgłoszenia od pań rolniczek!"

113
Podziel się:

"Wcześniej mężczyźni mieli się odwagę pokazać, teraz będzie bardziej globalnie" - cieszy się. Będziecie to oglądać?

Po sukcesie pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony stacja niemal natychmiast podjęła decyzję o emisji kolejnej serii. Tym razem oprócz panów szukających wybranek serca pojawiają się również panie. Rolniczki podobno masowo przysyłają swoje zgłoszenia. W pierwszej edycji widzowie oglądali kandydatki, które dla zdobycia serc rolników gotowe były wsiąść na traktor, czy przekopać ogródek. Można więc podejrzewać, że na panów będą czekać nieco trudniejsze zadania. Prowadząca program, Marta Manowska, zapewnia, że produkcja nie będzie się ograniczać.

Dostaliśmy bardzo dużo zgłoszeń pań rolniczek. Kobiety na traktory. Wszystko się wyrówna. Wcześniej mężczyźni mieli się odwagę pokazać, teraz będzie bardziej globalnie. Nie możemy się ograniczać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(113)
gość
9 lat temu
Rolnik szuka męża to by było coś.
gość
9 lat temu
Taki fajny program był, a potem kicha i grubas Kraśko próbuje zrobic karierę na swoim disco, a skończy się tak, że w splashu potopi innych uczestnikó!
gość
9 lat temu
"komornik szuka rolnika" -pierwszy odcinek już był i wzbudził wiele emocji
realista
9 lat temu
kolejny debilistyczny program dla mas i ja mam im płacić abonament za co ??????
haidi
9 lat temu
Program dla debili...
Najnowsze komentarze (113)
gość
5 lata temu
Tytuł bardziej adekwatny powinien brzmieć: Rolnik szuka głupiej albo Rolnik szuka d**y.
Aldona
5 lata temu
Do Pauliny z V edycji: Paulina po co ci taki burak??? Samo to, że miał dwie żony i dwoje dzieci i to już świadczy o tym, że nie nadaje się do związku... Po jego dennym wyznaniu, po twojej reakcji na „koniec" krytykował Twoje wypowiedzi, do których miałaś prawo!!! On sam nie wie czego chce...widać wpycha pałkę w każdą dziurkę...wygląda na babiarza, w końcu jakoś spierdolił tamte związki...
Daria
5 lata temu
Widać od razu, że on Marek z V edycji) ma niestety problem.. problem, który jest w nim samym. serio. Tu nie pomoże żadna kobieta jeżeli on sam jest "uszkodzony w środku". Nie widzi np. tego, że automatycznie broni się przed ewentualną znajomością.. nie jest zrelaksowany, nie interesuje go płeć przeciwna, nie chce wybierać ... nie znajdzie miłości choćby ideał usiadł mu na głowie, bo skupia się na tym że jest nieszczęśliwy.. i to sobie celebruje. To właśnie jest jego problem. Tu potrzebna jest pomoc psychologa, ale jest późno. Pozdrawiam
Marek
6 lat temu
ta co prowdzi marta manowska to jest mlodsza o rok odemnie ma 33 ja 34 wyglada bardzo staro odemnie na 45 lat sa ladniejesze kobiety od niej marty
gość
8 lat temu
a może ona była lesbijką ??
gość
9 lat temu
Ten program jest upokarzający
Stiff
9 lat temu
Typowy program dla debili o takiej samej wartości jak np. "Trudne sprawy", "Pamiatka z wakacji", "Dlaczego ja", "Szkoła" itp. Poziom oglądalności tych programów definiuje wprost poziom postępującego zidiocenia Polaków.
gość
9 lat temu
Dokładnie! Ludzie to już mają intelekt małp że oglądają takie głupoty i na dodatek myślą że to jest na prawdę. A tu jest wszystko ustawione na podkręcenie oglądalności. Nie bez powodu dawno temu w Ameryce gdy ludzie byli jeszcze mądrzy, telewizję nazwano skrzynką dla idiotów.
gość
9 lat temu
chłam
zulek
9 lat temu
W d***e to mam
olo
9 lat temu
w niemieckiej wersji byli i geje i lesbijki
gość
9 lat temu
a nic nie piszeta ze rolnik szuka rolnika
gość
9 lat temu
a mi sie program podoba jest z*******y a jak wamm sie nie podoba to zamknijcie mordy
janmarc
9 lat temu
Fioletowy byk szuka pani Marty Manowskiej
...
Następna strona