Przetakiewicz ostrzega: '"Wkroczyliśmy w erę samotności"

85
Podziel się

"Rozwodów jest tak wiele, że ta lawina wydaje się w ogóle nie kończyć. Kobiety zaczęły robić kariery i bardzo intensywnie myśleć o przyszłości" - żali się projektantka.

Joanna Przetakiewicz od momentu, kiedy zaczęła częściej pojawiać się w mediach, promuje się na ekspertkę od relacji damsko-męskich. Lubi podkreślać, że interesują ją jedynie mężczyźni pewni siebie, którzy odnieśli sukces. Projektantka chętnie motywuje kobiety do samodzielności oraz bycia bardziej wymagającymi partnerkami dla swoich mężczyzn. Kilka dni temu Joanna gościła w studio Wirtualnej Polski, gdzie z żalem komentowała coraz większą ilość rozwodów w Polsce. Posłuchajcie jej przemyśleń na temat samotności Polaków.

KOMENTARZE
(85)
gość
2 lata temu
Niestety, mnie ilosc rozwodow i rozstan tez przeraza, ale prawda jest taka, ze kiedys, co by sie nie dzialo w zwiazku (alkohol, przemoc, brak dbalosci o uczucie), ludzie byli ze soba, bo nie wypada sie rozwodzic, bo dzieci. Teraz po prostu ludzie chca zyc szczesliwie i to fakt, czasami zbyt pochopnie zakladaja rodziny i zbyt latwo poddaja sie w walce o zwiazek, ale w wielu sytuacjach, po prostu czlowiek odcina sie od kogos, z kim nie jest szczesliwy. I tyle. Dlatego te wszystkie memy, ze kiedys malzenstws trwaly po 50 lat, a teraz 5, sa bezsensowne.
gość
2 lata temu
Kiedyś nie było rozwodów, ale gorsze patologie się działy
gość
2 lata temu
Nie chodzi o erę samotności, ale wolności. Po wielu wiekach skończył się czas wymuszonych małżeństw, czy to poprzez członków rodziny, czy inne kwestie. Zjawisko szczególnie popularne w Polsce i wiem że każdy z czytających to zna przynajmniej jedną osobę, która jest w związku małżeńskim nie do końca ze swojej własnej, nieprzymuszonej woli. Kobiety w tej chwili, dzięki różnym ruchom wspierającym równość, mają dużo więcej możliwosci by stać się niezależnymi i dzięki temu same decydować o tym, z kim to życie będą spędzać i czy w ogóle. To główny powód rozstań i często samotności, ale nie coś, co będzie trwać wiecznie. Każdy prędzej czy później odnajdzie w tym życiu tą właściwą osobę i się z nią zwiąże.
gość
2 lata temu
Pomimo ze kobieta jest piękna, ma dziecko i męża który ma samochód w garażu jest zdradzana...wtf??!!!! Czy według pani prowadzącej to szczyt marzeń i osiągnięć kobiet? Ogarnij się babo jest 21 wiek...
gość
2 lata temu
I bardzo dobrze. Niby dlaczego kobiety mają się poświęcać facetom? Co oni dla nas robią? A Przetakiewicz zamiast się podlizywać facetom lepiej by zrobiła coś dla kobiet, np. niech wykorzysta swoją pozycję do walki o nasze prawa. Dlaczego tego nie zrobi? Ha, bo straciłaby kontrakty, nie od dziś wiadomo, że feministkom rzuca się kłody pod nogi, bo baby mają siedzieć cicho, tak jak kiedyś było kurła. Oto polski katolicki szariat, nie bójcie się islamu, my już mamy taliban
Najnowsze komentarze (85)
gość
2 lata temu
Dziś jest świat konsupcjonizmu, manipulowania człowiekiem i bardzo łatwego dostępu do wszystkiego, od używek po jedzenie (że śmieciowe - cóż...). Człowiek stal się samowystarczalny i zapatrzony tylko w siebie. Zero wymagań od siebie, tylko od innych. Póki młody i zdrowy OK, ale gdy przyjdą pierwsze objawy starości, nagle okazuje się że nie ma kto podać kubka wody. Związek z drugim partnerem życiowym (małżonkiem) to ogromne wyzwanie dla siebie i dla tej drugiej połowy. Można to porównać tylko do próby zdobycia ośmiotysięcznika. Trudno go zdobyć (o ile to możliwe) samemu, bez wsparcia. Miłości oddania, poświecenia, bezineresowności, nie kupisz za żadna pieniądze.
gość
2 lata temu
Stara Rura i nie da się ukryć. Gdyby nie kochaś to nikt by o tym pudle nie usłyszał. hi ha bu ha
cykada
2 lata temu
Prawda jest taka, ze facet ozeni sie z ksiezniczka a zdradzi ja z kucharka, Joaska o tym dobrze wie. Jasko mial piekna , madra zone a zostawil ja dla wywloki.
gość
2 lata temu
Smuci Cie ilosc rozwodow a sama rozbilas wielolenie małzenstwo Jana K. To dopiero hipokryzja kreowac sie na wyrocznie w tych sprawach. Ty jestes samotna i skazana na samotnosc. Tak mają takie jak Ty.
gość
2 lata temu
Pisorowate trole do budy nikt waszych smieci nie czyta
gość
2 lata temu
Eeee napewno cos podpisze bo tak marioneta wyszkolona. Dżin bez podpisu dnia straconym
gość
2 lata temu
DZIWKI ZAWSZE ZOSTAJĄ SAME
gośćaaa
2 lata temu
Ona jeszcze może domykać powieki?
Iv
2 lata temu
"Baby szukają facetów z grubym portfelem , fajną furką nie ważne , że łysy , brzydki aby kasa była". Moj maz z ktorym jestem 12 lat, dzieck lat 5 jest z*******y. Ma kredyt na wiele tysiecy, taka sobie prace. Jest wysoki, przystojny, wyposazony, dobry w lozku. Od lat jestem zakochana i nie wyobrazam sobie nawet pocalunku z kims innym. A juz na pewno nie z jakims grubym knypem za np torebke, zegarek, czy przejazdzke fajna fura. He he dobre.
bez przesady
2 lata temu
Afiszowanie sie z uczuciami i emocjami w miejscach publicznych nie wazne dobrymi czy zlymi jest niestosowne. Na wszystko jest czas i miejsce
gość
2 lata temu
Wysłuchaj ze zrozumieniem jeszcze raz :D
gość
2 lata temu
Kochanica i utrzymanka wypowiada się na temat rodzinnych wartości ;-)
gość
2 lata temu
i to wygłasza ta co sama po 2 rozwodach:)))))
gość
2 lata temu
Ta Pani jest śmieszna....
...
Następna strona