Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przetakiewicz wyznaje: "Jestem wierząca, jestem katoliczką"

134
Podziel się:

Projektantka dzieli się pierwszymi wrażeniami po obejrzeniu "Kleru".

bEKXRoxx

Od momentu, gdy niektóre sceny ze zwiastunu filmu Kler zostały wycięte, w polskich mediach społecznościowych zawrzało. Internauci ochoczo publikowali sceny z filmu i deklarowali, że na pewno wybiorą się na film. Obecnie, prawie miesiąc od premiery, produkcja Smarzowskiego pozostaje w czołówce najchętniej oglądanych polskich filmów.

Do kina postanowiła się również wybrać Joanna Przetakiewicz, która nie szczędziła mu słów pochwały. Projektantka bardzo entuzjastycznie opowiedziała, co jej się w filmie podobało i jak ogromne wrażenie na niej zrobił. Deklarując przy tym, że jest osobą wierzącą.

bEKXRoya
KOMENTARZE
(134)
gość
3 lata temu
Jest katoliczką, jest wierząca... to chyba kłóci się z życiem bez ślubu, pozowaniem do Playboya itp. Śmieszą mnie takie deklaracje...
gość
3 lata temu
Ciekawa jestem czy w każdą niedzielę chodzi do Kościoła, bo to zdaje się jedno z przykazań. Wątpię. Nie jestem wierząca, wkurzają mnie jednak ludzie, którzy deklarują katolicyzm, a w życiu robią nie tak jak głosi ich Kościół. To zakłamanie jest wszechobecne w tym kraju!
gość
3 lata temu
No i przynajmniej uczciwa odp. Co ma Film Do wiary?
bEKXRoyb
Jaga
3 lata temu
Dlaczego DEKALOG...dwa przykazania MIŁOŚCI tak niektórych drażnią?Czy dlatego,że Pan Bóg chciał,ażebyśmy się kochali,a nie zabijali..i nie można byłoby zarabiać na przemyśle zbrojeniowym,aborcji...??Czy dlatego,że jedno z przykazań brzmi NIE KRADNIJ....a MILIARDOWE fortuny to głównie okradanie ludzi...pracowników....??Czy wiara w BOGA niszczy ziemskie biznesy,dlatego tak się GO boicie??
Ksiądz
3 lata temu
Miłujcie się! tak jak Chrystus umiłował kościół.
Najnowsze komentarze (134)
gość
3 lata temu
Przestali pochwalać niewolnictwo. Przynajmniej wprost.
gość
3 lata temu
Doskonałym przykładem tego załgania i swego rodzaju kulminacją hipokryzji polsko-katolickiej są opinie Polek na temat aborcji na żądanie wyrażane choćby pod artykułami z wyznaniem jednej z sióstr Przybysz skontrastowane z liczbą aborcji na żądanie, które Polki wykonują za granicę - rekordowe liczby, przy wszechobecnym świętym oburzeniu. Dla przyzwoitego człowieka to jest tak obrzydliwe, że aż bolesne fizycznie.
gość
3 lata temu
To oczywiste,że skoro wierzaca to nie może być katoliczka. Katolik to wierzący w KOŚCIÓŁ KATOLICKI, a nie w Boga.Proste
anioł
3 lata temu
Joanna Przetakiewicz jest na bakier z dekalogiem więc niech już przestanie lansować się z deklaracjami, że jest katoloczką, jest wierząca etc... „Nie cudzołóż” – to jedno z przykazań ustanowionych przez Boga w Dekalogu (Księga Wyjścia). Dotyczy ono problemu życia w czystości i zachowania szacunku dla własnej osoby. W religii chrześcijańskiej seksualność może dotyczyć małżonków, czyli kobiety i mężczyzny złączonych ze sobą sakramentem małżeństwa. Podsumowując: Joanna Przetakiewicz od zawsze żyje w grzechu, ponieważ za kasę uprawia seks pozamałżeński więc z całą pewnością po śmierci nie trafi do raju i nie pomogą jej wątpliwe deklaracje typu "jestem katoliczką, jestem wierząca" heheheh
gość
3 lata temu
No tak: za młodu prostytutka a na starość święta zuzanna
gość
3 lata temu
A jaki kraj masz na myśli ? Wielką Brytanię gdzie Przetakiewicz mieszka na stałe czy Polskę gdzie wpada od czasu do czasu, żeby zgrywać się na gwiazdę ?
gość
3 lata temu
chrustus? co ty p********z czarna niedojdo
gość
3 lata temu
skoro przyznajesz, ze jesteś katoliczką- z prawdziwym Bogiem nie masz nic wspólnego
bEKXRoxT
gość
3 lata temu
a ja nie jestem ani wierzaca ani katoliczka i jestem moralnym czlowiekiem . i jestem za tym zeby wszystkie religie zamknac pod kluczem . bo to bylo dobre dla ludzi 2000 lat temu
gość
3 lata temu
alez swieto jeb.... a ponoc z mafia w konszachtach byla i tylko tam gdzie forsa leci .... hahahahah
gość
3 lata temu
wierząca i katoliczka, co nie przeszkadza świecić gołym zadkiem
gość
3 lata temu
Dlaczego się kłóci? Według Ciebie katolik to ten święty, co nie ma nic na sumieniu i klepie pacierze i codziennie na mszy i generalnie tylko alleluja_ Jesteśmy ludźmi. Grzeszymy.
On
3 lata temu
Ona chyba nie wie co to znaczy byc katolikiem to nie jest dekoracja ani modna miec modna kreacje
gość
3 lata temu
to co katolik nie może pozować do Pleyboya...i żyć bez ślubu,jak ktoś wcześniej napisał
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKXRoyM
bEKXRoyN
bEKXRoyO
bEKXRoyP
bEKXRoyQ
bEKXRoyv