Trwa ładowanie...
Przejdź na

Psychiatrzy potrzebują więcej czasu na wydanie opinii o Kajetanie P.: "Obserwacja została zarządzona na osiem tygodni!"

113
Podziel się:

"Biegli złożyli wniosek o możliwość wydania opinii o Kajetanie P. do września. Motywowali to skomplikowanym stanem diagnostycznym osoby badanej".

W lutym całą Polską wstrząsnęła wiadomość o brutalnym morderstwie, którego dokonał Kajetan P. 27-latek miał zabić 30-letnią młodą lektorkę i tłumaczkę języka włoskiego w jej własnym domu, dokąd pojechał na lekcję, następnie odrąbać jej głowę (!) i przewieźć ciało do swojego mieszkania. Ślady próbował zacierać podpalając lokal. Po kilkunastu dniach został zatrzymany na Malcie. Od tamtego czasu trwa śledztwo. Biegli psychiatrzy znów poprosili o wydłużenie terminu na złożenie opinii o Kajetanie P. do września.

Biegli złożyli wniosek o możliwość wydania opinii o Kajetanie P. do września. Wniosek motywowali przede wszystkim skomplikowanym charakterem sprawy, jak również skomplikowanym stanem diagnostycznym osoby badanej. Prokurator przychylił się do tego wniosku. Obserwacja została zarządzona na osiem tygodni. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności - poinformował Przemysław Baranowski, zastępca rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Źródło: TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(113)
gość
8 lat temu
bez badania wiem że jest poczytalnym psychopatą
gość
8 lat temu
Mamusia prawniczka działa aż dym idzie!
gość
8 lat temu
no proszę,a co z typem, ktory pare dni później zrobil to samo? pewnie juz dawno wyrok odsiaduje tak jak reszta zwyklych zjadaczy chleba, ktora nie ma w rodzinie prokuratora. smieszne.
T.
8 lat temu
Psychiatrzy bez krzty inteligencji? Gdyby był niepoczytalny to by nie zorganizował swojej ucieczki. To zwykły z**********c, żaden p*****l, który nadaje się do psychiatryka, bo nie wie co robi.
gosc
8 lat temu
nie im, mamusi prokurator...
Najnowsze komentarze (113)
gość
8 lat temu
to antysemityzm ! wypuścić go natychmiast !
gość
8 lat temu
mam nadzieję że dostanie dożywocie! mam nadzieję że macki matki tutaj zawiodą! mam nadzieję że Ziobro dopilnuje aby sprawiedliwości stało się zadość i z**********c na zawsze zostanie bez żadnych praw obywatelskich i spędzi całe życie w więzieniu!
Raff
8 lat temu
Bedzie dobrze wyjdzie na wolnosc. Adwokaci, prokuratorzy i sedziowie to jak jedna wielka rodzina. Zrobia ustawke i bedzie na kobiete ze go sprowokowala. Takie sprawy Adwokaci i prokuratorowie oral sedziowie zalatwiaja przy alkoholu. Wiem Co pisze bo to przeszlem
gość
8 lat temu
Polska porabany kraj - wariata potzrebuja zeby okreslic czy naprawde nienormalny czy udaje - who cares?! Morderca do pudla na wieki
gość
8 lat temu
Znowu przez parę miesięcy będą się cackać z tym bydlakiem? Urwać mu łeb i nasrać w szyję za to co zrobił niewinnej dziewczynie!
gość
8 lat temu
Przedłużyli mu wczasy?
gość
8 lat temu
mama działa skutecznie.
gość
8 lat temu
Plan zrobienia z niego psychicznego idzie raźno:)
gość
8 lat temu
może ma geny jakiegoś islamisty,wiadomo kim był jego ojciec.....
gość
8 lat temu
Jak wyjdzie z tego parodia to inny sposob sie znajdzie. Czas start...
gość
8 lat temu
Odstrzelic z miejsca.
gość
8 lat temu
co wy mowicie,dla matki to kim sie stal jest niewyobrazalna tragedia,dwie matki cierpia - dla obydwu zycie stanelo w tamtym dniu...
gość
8 lat temu
Myślę że obserwacji powinni się poddać sami biegli.
ewa
8 lat temu
Lekarze na siłę /a raczej za pieniądze/ chcą się dopatrzyć choroby
...
Następna strona