Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pudelek wspiera Czarny Piątek. "Apelujemy do Was, bądźcie tam. Tu nie chodzi o aborcję, a o wolność!"

165
Podziel się

"Polacy wychodzą na ulicę, my też. Nie tylko śmiejemy się z celebrytek, ale również działamy w ważnych sprawach. Dziś mówimy: NIE!".

bCyjwOaJ

W poniedziałek sejmowa komisja sprawiedliwości poparła obywatelski projekt zakładający całkowity zakaz aborcji. Kobiety, u których stwierdzono ciąże powikłane lub nieprawidłowości w funkcjonowaniu płodu, w świetle tego prawa, będą zmuszane do rodzenia chorych dzieci, często tych, które nie mają nawet szansy przeżyć. Dziś Czarny Piątek, Strajk Wszystkich, który jest odpowiedzią Polaków na te kuriozalne zapisy, o które walczą środowiska prawicowe. Redakcja Pudelka wspiera protesty przede wszystkim dlatego, że nie chodzi w nich wyłącznie o aborcję, ale głównie o wolność do samodecydowania. Apelujemy do Was - bądźcie tam z nami.

bCyjwObm
KOMENTARZE
(165)
gość
2 lata temu
Popieram czarny protest .. pigułki po już wycofali, co jeszcze? Gumki na receptę?
gość
2 lata temu
Przeciwnicy aborcji powinni przyjąć kilka chorych dzieci do domu i się nimi zająć i niech zobaczą jak to jest.
gość
2 lata temu
pogoda fatalna ale popieram! sukienkowi nie mogą stanowić prawa, skoro tak to jesteśmy kolonią Watykanu a nie samodzielnym państwem. Tak p*****y mówiły o wstawaniu z kolan ale na kolanach przed Watykanem jesteśmy zawsze i chyba nie na kolanach tylko ryjem przy bucie
bCyjwObn
gość
2 lata temu
I słusznie. Kler niech rzadzi w kościele, Polska jest krajem niezależnym i takim ma pozostać.
gość
2 lata temu
Pudel brawo!
Najnowsze komentarze (165)
gość
7 miesięcy temu
są rodzice wielu dzieci, którzy zrezygnowali z pracy dla opieki całodobowej nad chorym dzieckiem. Należy się im wielki szacunek. Mogą być dla nas wzorem do nauki miłości w miejsce egoizmu
gość
7 miesięcy temu
Szanujący się człowiek sprzeciwia się aborcji, skoro sam przeżył poród.
ala makota
2 lata temu
Kupcie proszę tej rudej Oli porządne krzesło, bo w tym foteliku leżąc wygląda okropnie wulgarnie.
gość
2 lata temu
to gdzie wolność tych mordowanych dzieci?
gość
2 lata temu
komuniści zawsze chcieli zabijać i zabijali najwięcej, znów to się powtarza...
gość
2 lata temu
Ludzie zaraz zabronia prezerwatyw........trzeba je bedzie przewozic w majtkach z Niemiec,naprawde czas sie obudzic i pogonic ta patologie pisowska
gość
2 lata temu
Dość zabijania dzieci- człowiek
gość
2 lata temu
W takim razie, jest to mój ostatni wieczór na Pudelku. Wchodziłem tu po to, żeby czytać o celebryckich nowinkach, a nie żeby widzieć lewackie apele polityczne. Powiedzcie wprost, że staliście się portalem politycznym i nie kryjcie się za maską serwisu z plotkami, bo w tym drugim przypadku powyższy apel nie miałby prawa bytu - nie taka wasza rola.
bCyjwObf
gość
2 lata temu
O jaką wolność? Chciałem zauważyć że wiele środowisk domagających się aborcji są za silnym i autorytatywnym rządem. Tu chodzi głównie o aborcję. Nikt nie chce wprowadzać pozwoleń na pójście do kibla, jak to sugerowano w materiale, ale np. są za centralnie sterowaną władzą z Brukseli, która szpieguje obywateli, ogranicza wolność, wolność słowa i podejmuje decyzje wbrew woli społeczeństwa, przepycha ustawy które służą silnym, kosztem słabych, mimo braku demokratycznego mandatu społeczeństwa. Dodatkowo uważam że jeżeli kobieta ma prawo do aborcji, to facet który nie chce dziecka przed narodzinami lub został oszukany (np. kobieta przebiła gumkę, okłamała że jest na pigułkach lub wyciągnęła nasienie z gumki i się zapłodniła), nie powinien być zmuszany do płacenia alimentów.
gość
2 lata temu
w polsce przejela wladze religia ! NIE OSWIATA!
gość
2 lata temu
Pudelek - zgrupowanie wyrośniętych tworów nowotworowych. Złe rokowania terapii antyrakowej. To kiedy stypa po pudelku?
gość
2 lata temu
Piszecie takie bzdury, ze to nawet nie jest juz smieszne. Jest taka strona, na ktorej znajduja sie teksty tzw. USTAW, znacie takie pojecie? Wejdzcie sobie tam i poczytajcie, o co chodzi w NOWELIZACJI ustawy, zamiast bezsensownie wrzeszczec, machac transparentami i ze smutnymi minami, odziani w zalobna czern maszerowac jak zombie po ulicach.
gość
2 lata temu
Pudlu, nie zabijecie wszystkich Polaków.
gość
2 lata temu
Mordercy!!!
...
Następna strona
bCyjwObH