Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

R. Kelly nielegalnie poślubił 15-letnią Aaliyah, aby mogła dokonać ABORCJI?

60
Podziel się:

Anonimowy świadek zeznał na procesie przeciwko R. Kelly'emu, że artysta nielegalnie poślubił 15-letnią Aaliyah, aby ta otrzymała zgodę na aborcję.

R. Kelly nielegalnie poślubił 15-letnią Aaliyah, aby mogła dokonać ABORCJI?
(East News)
bELlLgRN

Rozpoczął się proces R. Kelly'ego, który w ostatnich latach bardziej kojarzony z zarzutów o wykorzystywanie i przemoc seksualną niż ze swojego hitu "I Believe I Can Fly". Na liście oskarżeń przeciwko muzykowi znajdują się również przekupstwo, posiadanie dziecięcej pornografii czy namawianie do aktów seksualnych.

Kolejne występki muzyka ujrzały światło dzienne, kiedy kobieta, która była jedną z jego wielu partnerek, wyjawiła prawdę na temat kontrowersyjnego związku artysty z młodszą od niego o 12 lat Aaliyah. Ta nazywana "księżniczką R'n'B" piosenkarka, podbiła listy przebojów wieloma hitami, zdobywając nominacje do Grammy oraz Oscara. Jej kariera została nagle przerwana - Aaliyah razem z 8 innymi pasażerami zginęła w tragicznej katastrofie samolotu, mając zaledwie 21 lat.

W 1994 roku R. Kelly załatwił Aaliyah sfałszowane dokumenty tożsamości i poślubił wówczas 15-letnią gwiazdę, tym samym popełniając przestępstwo. Dopiero niedawno wyszło na jaw, co było powodem szybkiej ceremonii.

bELlLgRP

W zeznaniach była partnerka artysty wspomniała dzień, w którym R. Kelly zgromadził kilka swoich ówczesnych dziewczyn, aby mogły zadać mu kilka pytań. Jedna z nich chciała dowiedzieć się, dlaczego stanął na ślubnym kobiercu z Aaliyah, na co odparł, że potrzebowała ona legalnej zgody na wykonanie aborcji, a taką mogą wyrazić jedynie rodzice lub małżonek nieletniej.

Zobacz także: Zobacz: Casey Affleck o molestowaniu seksualnym: każdy zasługuje na szacunek w miejscu pracy

R. Kelly może zostać skazany na kilkadziesiąt lat więzienia. Dwa lata temu na Netflixie premierę miał dokument, w którym ofiary wspominają o wykorzystywaniu seksualnym przez muzyka, a jego najpopularniejsze utwory są bojkotowane w Stanach Zjednoczonych.

bELlLgRV
bELlLgRW
bELlLgSq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
koniec
2 miesiące temu
on jest straszny. wszystkie te zarzuty byly znane od lat, a jay z z nim ruszyl w spolna trase,przez co kelly zarobil jeszcze wiecej na adwokatow, aby przeciagac sprawy. a lydy gag spiewala z nim " do wahat you want with my body". nie chcialo jej sie zygac?
Aaliyah
2 miesiące temu
Oh! Uwielbiałam Aaliyah… gdyby nadal żyła pogoniła by Beyonce i inne gwiazdy RNB… miała to coś
Lol
2 miesiące temu
O matko, to już 20 lat od śmierci, a ja cały czas pamiętam jej piosenkę More than a woman
bELlLgSr
Fan
2 miesiące temu
"try again" do dziś lubię.
Matka
2 miesiące temu
Typ dawno powinien siedzieć w pudełku!
Najnowsze komentarze (60)
Pstro
2 miesiące temu
Wziąć nielegalny ślub żeby móc wykonać legalną aborcje 🤣
Kna
2 miesiące temu
Małopol wstrętny
Bob
2 miesiące temu
Oby trafił w końcu do pudła!
radio
2 miesiące temu
"let me knoooow"..piękna............
Baby girl
2 miesiące temu
Dzis mija 20 lat od jej smierci i miala 22 lata.
Ello
2 miesiące temu
Ona piękna? Haha. Była brzydka, miała końską twarz i zeza. Czy wy ludzie jesteście ślepi?
Hjnm
2 miesiące temu
Ruchad....elko zaczęło ten sport B. Wczesnie
Hih8h
2 miesiące temu
Fact ze gdyby nie Rkelly nue bylo by jej
bELlLgSj
WIKI
2 miesiące temu
To jest obrzydliwe co R, Kelly robił ,ale i tak wszyscy naiwni uwierzą w wersję "niewinnych" gwiazd które "niby"o niczym nie wiedziały i zrobią minę niezwykle zatroskanych o ofiary. Hipokryzja level hard.
JAAAAA
2 miesiące temu
Na zdjeciu na ktorym ma biale ubranie byla jeszcze przed operajcja nosa. 75% lasek w szolbiznesie zmniejsza nos LOL.
Kikiluo
2 miesiące temu
Właśnie. Co za ściema z tymi papierami. Jak jej załatwiał lewe papiery to mógł jej załatwić takie, że jest pelnoletnia i sama może zdecydować o aborcji.
Melonova
2 miesiące temu
Widzę komentarze i niedowierzam, że ktoś myśli, jest niewinny. Masakra. Oczywiście wiele dziewczyn napewno chciało z nim być ale nie wszystkie. Wiele dziewczyn jest wykorzystywanych przez apodyktycznych bogaczy. A nastolatki to już inna historia. One zakochują się inaczej. Pamiętam jeszcze jak rozstałam się z pierwszym chłopakiem i myślałam, że świat się zawalił, nie chciałam go odpuścić. Tragedia. Teraz wydaje mi się to śmieszne ale wtedy to było całe moje życie.
As.
2 miesiące temu
Dziś mija dokładnie 20 lat od jej śmierci. RIP Babygirl.
:((
2 miesiące temu
Była piękna i naturalna. RIP More than a woman
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlLgTc
bELlLgTd
bELlLgTe
bELlLgTf
bELlLgTg
bELlLgSL