Trwa ładowanie...
Przejdź na

Racewicz ujawnia kulisy odejścia z TVP: "Dajcie człowieka, a znajdę na niego paragraf. Szukano pretekstu!"

95
Podziel się

"Poszło o ustąpienie komuś miejsca, nikt do mnie oficjalnie nie zadzwonił. Zwolniłam się, bo szanuję swoją godność".

bCNiOUad

Miesiąc temu Joanna Racewicz dowiedziała się z mediów, że została zawieszona w obowiązkach prowadzenia Pytania na śniadanie. TVP zarzuciło jej "wykorzystywanie marki Pytanie na śniadanie do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych". W odpowiedzi na te oskarżenia dziennikarka zwolniła się z pracy. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl tłumaczy, że szukano tylko pretekstu, by ją usunąć z TVP. Przekonuje, że zwolniła się, bo szanuje swoją godność. Komu wierzycie, Racewicz czy telewizji publicznej?

bCNiOUaG
KOMENTARZE
(95)
gość
2 lata temu
Droga pani, pewne zasady obowiązują w każdej pracy. Trzeba było zastanowić się co się robi. Teraz musztarda po obiedzie.
REALISTA
2 lata temu
Czemu klamie? dostala najpierw pare upomnien ze nie moze na insta reklamowac rzeczy tak jak to robila. Ona sobie nic nie robila z tego to ja zwolnili a teraz wylewa zale w necie.
gość
2 lata temu
Sztuczna i sztywna. Czas na innych.
bCNiOUaH
gość
2 lata temu
a teraz wywiady w gazetach i wycieranie scianek
gość
2 lata temu
Pomijając wszystko nie nadawała się i dobrze się stało.
Najnowsze komentarze (95)
Gość
2 lata temu
Najpierw PIS zabił jej męża a teraz ją zwolnili.
gość
2 lata temu
Pudelek odwala anytpisowską propagandę, ale ludzie nie są g***i i rozeznali tę akcję we wszystkich szwabskich mediach. Brawo PiS!
gość
2 lata temu
Obudziła się? Z kur...... się nie tańczy.
gość
2 lata temu
Jak się do czegoś babo nie nadajesz to sie do tego nie pchaj ! Kretyńskie teksty jedna i ta sama mimika ( trufno o inną jak się ma tak naciągniętą twarz) non stop wchodzenie komuś w słowo... To est brak szacunku dla rozmówcy zadając mu pytanie i wtrącanie sie od razu w jego wypowiedź. KOMPLETNA POMYŁKA ! Bardzo dobrze że ją wyrzucili.
gość
2 lata temu
W jej przypadku o paragraf akurat trudno nie było
gość
2 lata temu
ona już nie żyła z tym męzęm razem przed katastrofą rozwodzili się
gość
2 lata temu
kariere zrobila na trupie meza krzyczac o zamachu biorac odszkodowanie za wypadek,pierwsza twarz lepszej zmiany a juz sie nie podoba nowa rzeczywistosc?? sama ja kreowala
gość
2 lata temu
Niestety Oa nie da się polubić jest oddychająca i myślę że więcej osób to widzi także właściciele stacji
bCNiOUaz
gość
2 lata temu
telewizja
gość
2 lata temu
I dobrze ze juz jej nie ma beznadziejna baba
gość
2 lata temu
Wierzę Joannie Racewicz.
gość
2 lata temu
Maz zginal w katastrofie Smolenskiej wspanialy pilot ceniony przez Lecha Kaczynskiego .....i co sie dzisiaj robi...rzuca sie klody kobiecie, ktora samotnie wychowuje synka. Zero szacunku, brak czlowieczenstwz ze strony rzadzacej ekipy na czele z b.wierzacym Jaroslawem Kaczynskim.Szanuj blizniego jak siebie samego czy p.Kaczynski o tym wie....zensda.
gość
2 lata temu
Zupełnie, sie pani nie nadawała do prowadzenia programu !!!! Ciagle zajęta była pani sobą---poprawiała się, robiła miny, jak do zdjęcia !!!Była pani po prostu nie wiarygodna !! w tym co robiła !
JACEK
2 lata temu
ALE TY BYLAS DRAMATEM I KATASTROFA NA ANTENIE. ZAROZUMIALA I AROGANCKA DLA GOSCI TO CO MIELI SZUKAC?????
...
Następna strona
bCNiOUbb