Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radziwiłł: "Tabletka "dzień po" jest anomalią wśród środków antykoncepcyjnych. Przywracamy normalność!"

156
Podziel się

Co jeszcze zrobi, by przywrócić "normalność"? Znów przekonywał, że tabletka ma działanie wczesnoporonne...

bCIgbwER

Wciąż mocno dyskutowana jest decyzja Prawa i Sprawiedliwości o tym, by "tabletki dzień po" były dostępne tylko na receptę. Tak swoją decyzję tłumaczy minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł: Minister zdrowia przeciwko tabletce "dzień po". "Chodzi o aspekt moralny. Ma działanie wczesnoporonne!"

Wczoraj sejmowa komisja zdrowia rozpatrywała projekt przewidujący, że antykoncepcyjne pigułki "dzień po" będą sprzedawane jedynie na receptę. W trakcie debaty Konstanty Radziwiłł stwierdził, że PiS przywraca tylko normalność w kwestii dostępu do antykoncepcji hormonalnej.

Po zmianie przepisów, zgodnie z propozycją hormonalne środki antykoncepcyjne do stosowania wewnętrznego będą wydawane na receptę wydawaną przez lekarza. Obecnie wszystkie środki hormonalne antykoncepcyjne, z wyjątkiem tylko jednego preparatu, są dostępne wyłącznie w trybie na receptę. Raczej należy upatrywać ten jeden preparat dostępny bez recepty jako pewnego rodzaju anomalię. Przywracamy pewną normalność.

bCIgbwET
bCIgbwEZ

Źródło: TVN24/x-news

bCIgbwFu
KOMENTARZE
(156)
gość
3 lata temu
Panie Radziwiłł! Alez Pan jesteś internista, i to słabym. W*n z powrotem na studia i odrobić te zajęcia z ginekologii, które Pan opuscil
gość
3 lata temu
Co to za minister zdrowia nic nie robi dla pacjentów po co jest na stanowisku jak nic nie potrafi tak jak większość pisowsow
gość
3 lata temu
Pamiętajcie by pozbyć się tych psycholi podczas następnych wyborów!!!!! Na wizytę u specjalisty czeka się miesiącami, ale bez problemu znaleziono 3 miliony na promocję kalendarzyka małżeńskiego ( który jest darmową aplikacją od lat) !!!!! Tabletka "dzień po" nie pozwala się połączyć plemnikowi z komórką jajową chorzy, niedouczeni ludzie.!!!!
bCIgbwFv
Wera
3 lata temu
Mam poglądy głównie prawicowe, ale uażam, że pana ministra trzeba natychmiastowo wykopać ze stanowiska. Nie ma zielonego pojęcia o medycynie.
gość
3 lata temu
Średniowiecze
Najnowsze komentarze (156)
bobo
3 lata temu
co oni wyprawiają kobieta sama wie co dla niej dobre a nie byle kto jej kazal
gość
3 lata temu
Brawo przyczyniają się do zwiększonej liczby nielegalnych aborcji ,a kobiety teraz stać na to żeby to zrobić.Kto będzie chciał urodzic urodzi ,a kto nie żadna siła PiS ich nie zatrzyma....
gość
3 lata temu
Polacy. Zróbmy wreszcie z tymi psycholami porządek. Wypieprzmy ich na zbity pysk. Bo jeśli nie to nigdy nie odzyskamy własnej godności. Oni nadają się tylko do brudnej roboty przy oborniku. Zrozumcie to wreszcie.
gość
3 lata temu
Średniowiecze to mało. Chcą nam wmówić że to po bożemu
gość
3 lata temu
Jak można poronic jak się jeszcze nie zaszło
gość
3 lata temu
Nie wiem kto temu kolesiowi dał dyplom lekarza skoro nie wie, że do zapłodnienia nie dojdzie w kilka godzin.
gość
3 lata temu
radziwiłł z tych radziwiłłów? wiadomo co ma w genach
gość
3 lata temu
minął sie z powołaniem miał być plebanem ;i bierze się za sumienia kobiet'
bCIgbwFn
gość
3 lata temu
anomalią to ty jesteś PISowski i****a;;;
gość
3 lata temu
prosiaki można bić na tej pustej łysinie
gość
3 lata temu
prosiaki można bić na tej pustej łysinie
ąaaaa
3 lata temu
ja p***d.... niedouczony medyk i dotego facet bedzie sie wypowiadal o antykoncepcji. najlepsza antkoncepcja jest brak seksu, moze o tym pabowie niech pomysla. jebniety kraj. Viagra dostepna bez problemu a pigulka dzien po juz nie.
gość
3 lata temu
PiS na mózg tabletkę, dzień po wyborach ez recepty.
gość
3 lata temu
Anomalią jest pan Radziwiłł
...
Następna strona
bCIgbwFP