Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rafał Brzozowski ZASTĄPI Tomasza Kammela w "The Voice Senior"! "To wielki zaszczyt"

168
Podziel się

U boku ulubionego wokalisty decydentów z Woronicza zobaczymy Martę Manowską, której udało się zachować posadę. Będziecie oglądać?

Rafał Brzozowski ZASTĄPI Tomasza Kammela w "The Voice Senior"! "To wielki zaszczyt"
Rafał Brzozowski zastąpi Tomasza Kammela w "The Voice Senior" (fot. ONS)
bDAGpVNN

Jacek Kurski wrócił niedawno na fotel prezesa Telewizji Polskiej, a wraz z nim wróciły także roszady w kaście prowadzących najpopularniejszych programów TVP. Ze swoimi posadami pożegnali się już Monika Zamachowska, Michał Olszański, Barbara Kurdej-Szatan i Robert Janowski, a wygląda na to, że niedługo dołączą do nich kolejni koledzy.

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że swojej pozycji nie może być pewien nawet Tomasz Kammel. Spekulacje na jakiś czas ucichły, mimo że Kammelowi podziękowano za poprowadzenie zeszłorocznego Sylwestra z Dwójką. Teraz przyszłość legendarnego konferansjera ponownie staje jednak pod znakiem zapytania. Jak bowiem informuje portal Wirtualnemedia.pl, Kammel zostanie zastąpiony przez Rafała Brzozowskiego przy nagraniach do drugiego sezonu The Voice Senior.

bDAGpVNP

W rozmowie z Writualnemedia.pl informację potwierdził sam zainteresowany, który był uczestnikiem pierwszej edycji The Voice, podczas której doszedł do pófinału w drużynie Andrzeja Piasecznego.

Prowadzenie "The Voice Senior" to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę - wspomina rozentuzjazmowany Brzozowski.

bDAGpVNV

Jak się jednak okazuje, niecała obsada pierwszego sezonu The Voice Senior została odprawiona z kwitkiem. W drugiej edycji widzowie ponownie będą mogli zobaczyć dotychczasową partnerkę Tomasza Kammela - Martę Manowską.

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości - komentuje Brzozowski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Przypomnijmy, że Tomasz Kammel nie jest pierwszym wyjadaczem TVP, który został zastąpiony przez Brzozowskiego. Piosenkarz jest obecnie prowadzącym programu Jaka to Melodia - przez lata utożsamianego z postacią Roberta Janowskiego.

Czy przy takim tempie zachodzących zmian ktokolwiek w TVP może być jeszcze pewien swojej pozycji?

bDAGpVNW
bDAGpVNX
bDAGpVOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(168)
Gość
6 miesięcy temu
Tomasz Kammel jest świetnym prezenterem. Zawsze wyluzowany, ale też wie co powiedzieć adekwatnie do sytuacji, widać lata doświadczenia na scenie. A aparycja dalej młodzieniaszka 😊
Gość
6 miesięcy temu
No nie wiem....Kammel jest jednak bardzo profesjonalnym konferansjerem, czego o Rafale powiedzieć nie można.
asddfgg
6 miesięcy temu
Położy program na łopatki, w ogóle nie nadaje się do telewizji
bDAGpVOr
akl
6 miesięcy temu
Prowadzący musi mieć poczucie humoru, być naturalny mieć obycie i nie stresować się przed kamerą , Brzozowski taki nie jest
iga
6 miesięcy temu
Do pięt nie sięga Kammelowi
Najnowsze komentarze (168)
Lila
4 tyg. temu
Kammel najlepszy w TVP
Gosc
4 tyg. temu
Słabo , ze TVP wymienia sprawdzonego dziennikarza na kiepskiego Brzozowskiego ...
Gosc
4 tyg. temu
Kammel jest profesjonalnym dziennikarzem , jedynym w publicznej telewizji świetnie prowadzącym programy , nie rozumiem dlaczego program ma prowadzić zadufany Brzozowski .
Ilona
6 miesięcy temu
A czy Rafał ma dziewczynę?
anna
6 miesięcy temu
Ciekawe kto go na siłę promuje......sam sobą nic ciekawego nie prezentuje
Aga
6 miesięcy temu
Brzozowski się nie nadaje. Po prostu
Mój nick
6 miesięcy temu
Kammel ostatni profesjonalny konferansjer w publicznej tv. Szkoda, ale na pewno sobie poradzi. Trzymam kciuki!
Ja122
6 miesięcy temu
CO????????? Chyba ich pogrzało??? Kammel jest lepszym prowadzącym i o wiele lepiej sobie radzi w tej roli, a Brzozowski... Sztywny i zarozumiały. Palemka już odbiła do główki
bDAGpVOj
000
6 miesięcy temu
Brzozowski nich się zajmie śpiewaniem, Kammel jest świetnym dziennikarzem
kobieta
6 miesięcy temu
O co chodzi z ta Manowska? Przeciez ona mowi tak, jakby miala zaraz usnac. Totalna pomylka telewizji
raf
6 miesięcy temu
Nie trawie gościa. Kamel to inna liga.
Bob
6 miesięcy temu
Nie lubię Brzozowskiego, taki cwaniak zrozumiały tylko zepsuje program
lol
6 miesięcy temu
Widzę, że już kompletnie nikt nie chce tam pracować, skoro biorą tak niedoświadczonych ludzi do których bardzo ciężko zapałać sympatią
Nn1
6 miesięcy temu
Jakoś do mnie ten Brzozowski nie przemawia. Nie będę oglądać. Kamel to gość.
...
Następna strona
bDAGpVOL