Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Rafał Maserak ocenia popisy Dagmary Kaźmierskiej na parkiecie: "SŁABO tańczy"

77
Podziel się:

Rafał Maserak został zapytany o to, co myśli o umiejętnościach tanecznych Dagmary Kaźmierskiej. Juror wskazał na pewną zależność. Ma rację?

Rafał Maserak ocenia popisy Dagmary Kaźmierskiej na parkiecie: "SŁABO tańczy"
Rafał Maserak szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej (AKPA)

"Taniec z Gwiazdami" trwa w najlepsze i z odcinka na odcinek atmosfera na parkiecie robi się coraz gorętsza. Najwięcej emocji budzi zdecydowanie Dagmara Kaźmierska. Choć nikt nie ma wątpliwości, że taneczne popisy "królowej życia" dalekie są od perfekcji i nie zbiera ona od jurorów najlepszych not, może liczyć na wsparcie widzów. Dzięki wiernym fanom i słanym przez nich SMS-om 49-latka otrzymuje kolejne awanse.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Maserak mówi o relacjach z Natalią Janoszek i odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Rafał Maserak został zapytany o umiejętności taneczne Dagmary Kaźmierskiej. Padły szczere słowa

Udział w show Dagmary Kaźmierskiej jest w sieci szeroko komentowany. Jedni podziwiają jej walkę z kontuzją, inni mają poczucie niesprawiedliwości, że celebrytka jest "przepychana" głosami widzów. O zabranie głosu w sprawie poproszono Rafała Maseraka. W rozmowie z "Super Expressem" juror "TzG" ujawnił, co myśli o przypadku mamy Conana.

Ten program zawsze zaskakiwał i zaskakuje do dnia dzisiejszego - zaczął ostrożnie, następnie wskazując na fandom Dagmary:

Często w tym programie jest tak, że w jakiejś części jest to też konkurs popularności - nie da się tego ukryć. Dagmara Kaźmierska ma bardzo dużo swoich wielbicieli, którzy ją wspomagają głosami. Nawet jeśli słabo tańczy na parkiecie. Nie ukrywam, że tańczy na swoje możliwości i tak dobrze - na tyle, na ile może.

Rafał Maserak o tym, jak działa program "Taniec z Gwiazdami"

Tancerz wskazuje na pewną zależność i zasadę, na jakiej działa program.

Po prostu ma swoich zwolenników, którzy silnie stoją za nią i ją wspierają. Tak naprawdę my jako jurorzy oceniamy ją za to, co robi na parkiecie, a jej fani za to, co robi w życiu na co dzień. I dlatego przechodzi z odcinka na odcinek.

Rafał przypomina, że to nie pierwszy raz, gdy gwiazda, pomimo braku umiejętności, przechodzi z odcinka na odcinek.

W wielu edycjach były podobne sytuacje, np. Gimper niby nie umiał tańczyć, a fani słali na niego multum SMS-ów... Było wiele takich gwiazd na przestrzeni lat, zawsze to budziło emocje, ale przecież o to też chodzi w tym programie - żeby wzbudzał emocje, zaskakiwał, to jest show, rozrywka - wyjaśnia.

Dobrze to wytłumaczył?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Eryka z psych...
miesiąc temu
Słabo tańczy, ale dobrze oszukuje jak na cygankę przystało. Pozuje na naturalną i szczerą. Czerpała zyski z nierządu i organizowała aborcję. Podobno ktoś przez nią popełnił samobójstwo. Mąż zastrzelił człowieka, ale do niego wróciłaby na ten tychmiast. Czy taka osoba ma zasady i może być szczera? Kogo my promujemy?
Mloda
miesiąc temu
Jeśli jej fani oceniają ją pp ttm co robi na co dzień to dokąd zmierzasz świecie....
Haha
miesiąc temu
Będą jaja jak wygra ten program 🤣 Najlepsza była mina jury kiedy odpadli ci co nie powinni, a Dagmara została xD
Gino
miesiąc temu
Jest jurorem, stwierdził fakt
Gość
miesiąc temu
Po co to oglądacie
Najnowsze komentarze (77)
filip
3 tyg. temu
Pis powinien wystawić Dagmarę na kandydatkę do PE razem z Kamińskim i Wąsikiem jako byłych skazanych.
dziwny jest t...
miesiąc temu
Zupełnie nie rozumiem fenomenu Dagmary Kazimierskiej, czy Caroline Drapiński -są znane z tego, że są znane... W dzisiejszych czasach bardzo nadużywa się określenia "Gwiazda"... Kiedyś takim mianem określało się osoby, które coś potrafiły: znakomitych aktorów, świetnych muzyków, czy artystów z innych dziedzin, dzisiaj wystarczy pokazanie się w jakimś programie telewizyjnym typu "królowe życia", "Google Box", "Love Island", "Hotel Paradise" ect., żeby zostać "gwiazdą". Dziwne to wszystko, dziwne...
Arletta
miesiąc temu
Pani Dagmara pomimo chamskich uwag pani Iwony i pani Ewy trzyma klasę .Ich zżera zazdrość.
Aldona
miesiąc temu
Żadna z tych tutaj osób nie będzie baletnicą.To program,który powinien przyciągać widzów ,a robi to pani Dagmara za złośliwą ocenę i zazdrość jery.
Stefano
miesiąc temu
Ogromny szacun dla pani Dagmary.Pomimo tylu w życiu zawirowań,jeszcze chce być,żyć i coś robić.Dagmara to piękna kobieta w porównaniu z p Jwonią.
Elle
miesiąc temu
Trzeba tylko się cieszyć,że kobieta niby upadła jak Dagmara żyje i się nie poddaje pomimo różnych zawirowań w życiu.
Nie oceniaj i...
miesiąc temu
Każdy z nas nie jest bez winy,bo w życiu nie jedno ma za uszami.Dagmara jest sobą ,kobietą wyzwoloną .Jej się wygrana nalezy.Tu chodzi o dobrą zabawę ,a nie lansowanie pseudo -gwiazd
cudowni młodz...
miesiąc temu
Każdy z nas ma grzeszki za uszami.Dagmara się do tego przyznała szacun.Ona się w życiu świetnie bawi i ludzie jej zazdroszczą i atakują.
Allan
miesiąc temu
Pomimo ,że Dagmara żle tanczy w ocenie e jury to powinna wygrać ten program.Ona się bawi,jest szczera a to widzów przyciąga.To ponoć rozrywkowo-zabawowy.
Lex
miesiąc temu
Na prawd
Cccc
miesiąc temu
Nie słabo..ale bez serca jej się już nie chce
Puk
miesiąc temu
Ona sama gdyby była taka szczera i babką z sąsiedztwa to nie poszła by do tego programu znając swoje możliwości taneczne .Ale niestety jest chytrą i sprytną babką która zrobiła karierę na tym że niby jest taka fajna i ludzie to kupili .
aldona
miesiąc temu
nie ma szacunku ani dla siebie a tym bardziej dla innych !!!!!!
ninka
miesiąc temu
Żenujaca osoba ale kobiety tego pokroju nie maja żadnych hamulców i samokrytyki na siłe lansuje tego swojego kanona obciach i bagno wodorosty dno
...
Następna strona