Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafalala: "Zapraszają mnie na rozmowę z Korwin-Mikkem"

431
Podziel się

"Co kilka tygodni zgłasza się do mnie jakaś stacja..." Korwin już się zgodził?

Rafalala: "Zapraszają mnie na rozmowę z Korwin-Mikkem"
bCHEYMXV

- Co kilka tygodni zgłasza się do mnie jakaś stacja i mówi, że chciałaby mnie zaprosić na kulturalną rozmowę z Korwin-Mikkem. Myślę, że może kiedyś to nastąpi, bo robią to co kilka tygodni - chwali się Rafalala.

To znaczy, że Korwin-Mikke już się zgodził? Chcielibyście obejrzeć taką rozmowę?

bCHEYMXX
bCHEYMYy
KOMENTARZE
(431)
Gość
6 lat temu
Korwin by go zmiażdżył :) tak - chcę to zobaczyć :)
gośćxoxoxo
6 lat temu
Przestancie promować ta chamska i zaklamana osobe. Nic nie mam do tego ze jest trans ale osobowosc ma obrzydliwa. Zrobi wszystko zeby tylko o niej pusali. Żałosne.
gość
6 lat temu
Facet zakłada spódnice i myśli, że jest babą. Żenada. Chodzi o deprawację naszych dzieci, którym wmawia sie, że to jest normlane. Normalne to nie jest
bCHEYMYz
gorbaczow
6 lat temu
dno puka od spodu co wy promujecie za szambo !
gość
6 lat temu
Pan janusz nie będzie debatował z tym czymś.
Najnowsze komentarze (431)
rozczochrany
5 lata temu
Przecież oni chcą ich zaprosić po to by ośmieszyć Korwina. Samo przyjęcie przez Korwina tej propozycji było by dla niego poniżające bo stawiało by te dwie postaci na równi. Wyobrażacie sobie spotkanie w TVN Rafalali i Komorowskiego? Za samą taką propozycję pracownik stacji wyleciał by z roboty i miał by pewnie wizytę w domu smutnych panów ze służb specjalnych.
rozczochrany
5 lata temu
Przecież oni chcą ich zaprosić po to by ośmieszyć Korwina. Samo przyjęcie przez Korwina tej propozycji było by dla niego poniżające bo stawiało by te dwie postaci na równi. Wyobrażasz sobie spotkanie w TVN Rafalali i Komorowskiego? Za samą taką propozycję pracownik stacji wyleciał by z roboty i miał by pewnie wizytę w domu smutnych panów ze służb specjalnych.
BARTEK PERFUŃ...
5 lata temu
RAFALALA POLIŻĘ CI P***Ę , A KORWIN-MIKKEMU OBCIĄGNĘ.DEBILKA I D***L , OBOJE SĄ SIEBIE WARCI.DO PSYCHIATRYKA TO COŚ I J.K.-M.!!!!
gość
6 lat temu
I ja również, homo i trans lobby zrobi wszystko byle tylko ich dewiacje traktować jako normalność, niedługo dojdzie do tego, że kobieta z dziećmi będzie traktowana jak wybryk natury, już się to z resztą powoli zaczyna, za zwykłe karmienie piersią najchętniej by taką kobietę ukamienowali, albo spalili żywcem a takich wynaturzeńców stawiają nam za normalność i nakazują ich kochać ;/ NIGDY!
gość
6 lat temu
Najbardziej znana męska kruwa w Polsce.
gość
6 lat temu
Korwin zmasakrowałby to coś już w 1 sekundzie :D
ANTYPEOWIEC
6 lat temu
Swiat jest pełny dziwolagów i różnej maści psychopatów a to przez permanentny brak naturalnej bądż wymuszonej selekcji czyli braku chorób które niszczą lub totalnej wojny która ma takrze zbawienny wpływ na selekcje oraz zdrowie społeczne
siatkarz
6 lat temu
A kto to jest Rafalala?
bCHEYMYr
gość
6 lat temu
o ja zaczynam powoli nabierać przekonanie, że w pl-u żyją same zwyrodnialce. Co sie dzieje z mediami - przecież homoseksualistów, lesbijek, transwestytów, pedofilii i innych jest u nas znikomy procent - marginesik taki to kto cały czas propaguje te anormalne zachowania
Lala
6 lat temu
A co to k***a jest rafa czy jak mu tam? Jakiś p********y polski niewypał!
gość
6 lat temu
...by TO zmiażdżył
nacja
6 lat temu
KORWIN-MIKKE to coś zmiarzdzy tak chcemy tego !!!! heh
goral
6 lat temu
ona za wszelka cene chce byc na topie,ale nawet biedak-biedaczka nie wie,co z nia zrobi/i slusznie/ JK-M!
gość
6 lat temu
Kto to jest Rafalala?
...
Następna strona
bCHEYMYT