Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Restauracja Magdy Gessler otwiera się pomimo obostrzeń! "Niedługo po prostu NIE BĘDZIE CZEGO RATOWAĆ"

222
Podziel się

Restauracja Schronisko Smaków Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej otworzy podwoje już 16 stycznia. "Nie możemy patrzeć, jak na naszych oczach umiera wszystko, co kochamy" - deklarują pracownicy.

Restauracja Magdy Gessler otwiera się pomimo obostrzeń! "Niedługo po prostu NIE BĘDZIE CZEGO RATOWAĆ"
Restauracja Magdy Gessler otwiera się pomimo obostrzeń (Facebook, AKPA)
bDIQUMSZ

Wprowadzone w ostatnim czasie przez rząd obostrzenia sprawiają, że wielu przedsiębiorców jest na skraju bankructwa. Minione miesiące były wyjątkowo ciężkie dla osób działających w gastronomii. Zdesperowani właściciele coraz częściej zapowiadają, że otworzą swoje biznesy niezależnie od rozporządzeń rządzących. Decyzję o wznowieniu działalności podjął też ostatnio lokal sygnowany nazwiskiem Magdy Gessler. Pracownicy Schroniska Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej oznajmili, że otwierają restaurację w sobotę 16. stycznia.

Długo debatowaliśmy, ale postanowione... #OTWIERAMY! Nie możemy patrzeć, jak na naszych oczach umiera wszystko, co kochamy. Kolejne obostrzenia rujnują gospodarstwa zarówno mieszkańców Podhala, jak i całej Polski. Niedługo po prostu nie będzie czego ratować! Dołączamy do Veta i jako jedna z największych restauracji na Podhalu dajemy sygnał pozostałym do zrobienia tego samego! - czytamy na facebookowej stronie restauracji.

bDIQUMTb
Zobacz także: Magda Gessler otworzyła sklep internetowy

Będziemy przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa i reguł sanitarnych - dodają pracownicy.

Bunt przeciwko decyzjom rządu bywa kosztowny. Restauratorzy muszą liczyć się z tym, że Sanepid może nałożyć na nich karę wynoszącą od 10 do nawet 30 tys. zł.

bDIQUMTh

Jak podaje serwis "Zakopane. Nasze Miasto" na terenie powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego już sześć firm uruchomiło działalność mimo zakazu. Tymczasem w ramach akcji "Góralskie Veto" na poniedziałek 18 stycznia zapowiedziano otwarcie stoków i kolejnych restauracji na Podhalu.

Sama Magda Gessler jeszcze nie skomentowała publicznie decyzji, którą podjęli managerowie jej lokalu. Myślicie, że postąpili słusznie?

bDIQUMTi
bDIQUMTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(222)
Fjf
miesiąc temu
Jak można otwierać paranoja😩
wandas
miesiąc temu
powinna zaplacic kilka milionow za takie postepowanie nastepna plama dla po i tvn tylko ta frakcja myslie ze sa ponad wszystkim i ze im wolno lamac prawo jak nie dawno przyjeli szczepionki okropnosci kary do potegi powinny byc nie ma nad ludziw tym swiecie
Wigilia 2019
miesiąc temu
Ta restauracja to dramat. Ten kto był tam na wigilii 2019 wie o czym piszę. 150 os dosłownie biło się o jedzenie,po 2 h zostały wydane 4 talerze na taką ilość osób. Kolacja 400zl/os.nas było 9 os... Wstyd.. ludzie wychodzili głodni i zdegustowani,że tak ważny dzis jakim jest Wigilia, był dniem o którym trzeba szybko zapomnieć. Reklamacja? Brak odpowiedzi brak odbierania telefonów 3600 zł kosztowało na pół butelki wina i 1 sok. A Wspaniała Pani Magd! Która w swoim programie miesza ludzi z błotem,sama najpierw powinna zrobić porządek w swojej g.... restauracji. Okradła ludzi i zniszczyła im święta. Pytana o sprawę milczy.Dno!
bDIQUMTD
Nieprawda
miesiąc temu
Otwiera franczyzobiorca a nie Gesler, ona sama odcięła się od tego i wini właściciela
Burger King
miesiąc temu
Co tu ratować Niech zamkną Potem zrobią jej rewolucję
mamdmaxxx
miesiąc temu
No proszę tak nie dobrze ?
greg
miesiąc temu
jak ktoś taki może prowadzić restauracje? żreć za darmo umie i krytykować. Trzeba by kogoś kto by sprawdził jej żarcie i tak samo ją objechać jak to ona czyni.
Ewa
miesiąc temu
Otwórzcie wszystko! Ostatnio pojechaliśmy z mężem do Ikea żeby wybrać dla córki biurko... A tam miliony ludzi! Więc czym się różni Ikea od restauracji? Dlaczego Ikea może zarobić a restauracja nie?
Michał
miesiąc temu
Dla pieniędzy zabije kilka osób a co tam. Bezmyślni pazerni ludzie.
Antonina
miesiąc temu
Wstyd i Żenada...Jak możesz Kobieto narażać ludzi na niebezpieczeństwo... Może się też za szczepiłaś poza kolejnością..
żałosne
miesiąc temu
tylko warrra od pomocy rządowej !!!!!!!!!!!
anita
miesiąc temu
To jest dopiero tluscioch ja nie moge.
Dzik1234
miesiąc temu
To jest Korwa mac wszystko chore i nienormalne żeby było pozamykane
bDIQUMTv
Zizi
miesiąc temu
Musimy nauczyć się żyć z tym wirusem.Poza tym one zawsze były i będą.Jezeli się boicie to siedźcie w domach ale reszta ludzi musi funkcjonować żeby nie zwariować i nie być bankrutem.Media potęgują w ludziach poczucie strachu.Wyłączcie TV,włączycie myślenie.
...
Następna strona
bDIQUMTX