Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Rinke Rooyens smutno o śmierci MAMY: "Tamtego dnia dzwoniła do mnie, a ja nie odebrałem, bo PRACOWAŁEM"

81
Podziel się:

Rinke Rooyens udzielił szczerego wywiadu, w którym zdradził, że przez długi czas obwiniał się za tragiczną śmierć swojej matki. Opowiedział także o relacjach z ojcem reżyserem i rozwodzie z matką swojego syna - Kayah.

Rinke Rooyens smutno o śmierci MAMY: "Tamtego dnia dzwoniła do mnie, a ja nie odebrałem, bo PRACOWAŁEM"
Rinke Rooyens opowiedział o samobójstwie mamy (AKPA)

Rinke Rooyens kojarzony jest nie tylko za sprawą bycia producentem takich programów jak: "Top Model", "The Voice of Poland" czy "Dance, dance, dance", ale też dzięki relacjom ze znanymi kobietami. Ponad dekadę temu był mężem Kayah, z którą doczekał się syna Rocha, w latach 2010-2015 spotykał się z Malwiną Wędzikowską, zaś aktualnie żyje u boku Joanny Przetakiewicz, którą poślubił przed dwoma laty.

Zobacz także: Przetakiewicz pokazuje nagie kostki i odjeżdża z Rinke samochodem za ponad półtora miliona

Choć Rooyensowi zdarza się przy okazji większych wydarzeń pochwalić publicznie żoną czy dorosłym synem, nie jest raczej typem pokazującego w sieci codzienne życie instagramera.

Ostatnio udzielił jednak szczerego wywiadu, w którym otworzył się w temacie dzieciństwa i relacji z rodzicami. Rozmowę z magazynem "Viva!" producent rozpoczął od wyjaśnienia, skąd w nim tyle empatii.

(...) Wolę dawać, pomagać, wspierać. Od dziecka tak mam. Jako mały chłopiec robiłem śniadania dla mojej mamy, dla taty - jajka gotowane trzy minuty, kanapki. Przynosiłem im do łóżka albo nakrywałem do stołu - wspomina, stwierdzając gorzko: Bardzo szybko dorosłem i chyba trochę straciłem dzieciństwo.

Następnie tłumaczy, co miało wpływ na zbyt szybkie wejście w dorosłość:

Rodzice rozwiedli się, kiedy miałem sześć lat. Mama była znaną w Holandii aktorką, dużo grała, w domu zawsze były jakieś opiekunki. Myślę, że nie było jej łatwo wychowywać mnie i moją młodszą siostrę. Pamiętam, jak w wieku dziewięciu lat powiedziałem mamie, że sam zajmę się Roene i może na mnie polegać - wyjaśnia, przybliżając, jak wyglądała codzienność z mamą aktorką:

Rano spała, bo późno wracała z teatru, a ja odprowadzałem siostrę do szkoły. Po południu ją odbierałem, bo mama była już z powrotem w teatrze, podgrzewałem jedzenie, pilnowałem, żeby w domu wszystko toczyło się sprawnie - zdradza, przechodząc do taty:

Ojca rzadko widywaliśmy. Był znanym reżyserem, ciągle pracował. Czułem przed nim lęk, bo był wymagającym, charyzmatycznym facetem. Ze strachu często go okłamywałem.

W dalszej części wywiadu Rinke znów wraca do tematu rodzicielki, zdradzając, że borykała się z depresją i problemem alkoholowym, co w efekcie skończyło się dla niej tragicznie. Matka producenta odebrała sobie życie, gdy ten miał 18 lat, o czym wspominał już w wywiadzie udzielonym w 2015 roku. Rooyens ujawnił dodatkowo, że przez lata czuł się winny jej śmierci.

Po samobójstwie mamy miałem tak silne wyrzuty sumienia i tak dużo pretensji do siebie, że długo nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Mama popełniła samobójstwo, kiedy miałem 18 lat. To była jej trzecia próba, ale wcześniej zawsze zdążałem na czas - wyznaje. Tamtego dnia dzwoniła do mnie parę razy, a ja nie odebrałem, bo... pracowałem. Miałem swoje życie, byłem już zmęczony jej ciągłym złym stanem psychicznym i przytłaczającą odpowiedzialnością. Być może gdybym wtedy spotkał się z nią, nie zrobiłaby tego... - zastanawia się smutno.

Mąż znanej projektantki przyznaje, że w dojściu do siebie pomogła mu przeprowadzka do Polski. Po kilku latach jednak znów przyszło mu mierzyć się z wewnętrznymi rozterkami. Tym razem z powodu zakończenia relacji z matką swojego dziecka.

Historia zatoczyła koło. To była dla mnie porażka. Bałem się o Rocha. Doskonale pamiętałem, jakie to przeżycie dla dziecka. (...) Pamiętam jak poszliśmy z Roszkiem na basen i on nagle zaczął płakać, bo nie rozumiał, dlaczego tata i mama lubią się, a nie są razem - wraca wspomnieniami do rozwodu.

Producent cieszy się jednak, że nie tylko udało im się z Kayah utrzymać dla dobra syna przyjacielskie relacje, ale i że na jego drodze pojawiła się Przetakiewicz.

Zacząłem projekt o bezdomnych i spotkałem Asię, najpiękniejszy dar, jaki mogłem dostać. (...) Dopiero teraz, mając to, co stworzyłem z Asią, bardzo dbam o życie i chcę długo żyć - podsumowuje zakochany po uszy 52-latek.

Doceniacie takie szczere wywiady gwiazd?

Zobacz także: Co wspólnego z rozstaniem Jessiki Mercedes ma Wieniawa i Monika Olejnik o penisach w "Euphorii"
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
Kasia
3 miesiące temu
Straszny ciężar nosi w sobie
Alu
3 miesiące temu
Smutna historia z mamą:(
Aga
3 miesiące temu
nie wiedziałam... przykre
Ja Ola
3 miesiące temu
52 lata a jeszcze nie przepracował traumy z dzieciństwa. Dbajmy i kochajmy nasze dzieci.
Nie wiem
3 miesiące temu
On chyba jest fajnym , cieplym facetem. To nie jest macho. Czego rozeszli sie z Kaya. Ona mowila ze bardzo go kochala , on ze przezyl rozstanie. Czemu ludzie sie rozchodza jesli sa wazni dla siebie
Najnowsze komentarze (81)
babcia...
3 miesiące temu
"Żal dzieci ,które nie mogą mieć dzieciństwa.Zastanawiam się dlaczego ludzie ,ktorzy nie maja czasu dla dzieci ,decydują się mieć dzieci....Przecież te istotki są skarbem i szczęściem.Potrzebują miłości i ciepła.Dawałam to ciepło synom ,teraz wnukom.Kocham te "szkrabiki" ogromnieeee!!!!!!!!!.Pozdrawiam.
xavi
3 miesiące temu
Bardzo zdawkowo odniósł się do rozstania z Kayah. On wesoło żyje a Kayah jakoś nie ma fartu mimo, że to wyjątkowa i utalentowana artystka, która ciężko zapracowała na swój sukces sama.
Alee
3 miesiące temu
Niestety przez związek z panią do towarzystwa nie jestem w stanie uważać go za spoko inteligentnego faceta. Nie chodzi o ploty na jej temat, tylko co sobą sama reprezentuje. Rozporek rozporkiem, ale żeby nie widzieć głupoty, tępoty i wyrachowania to inna sprawa. Branie sobie utrzymanki za żonę nie świadczy o nim dobrze.
Jola
3 miesiące temu
Fajny facet / szkoda go / powodzenia !
Antykomuch
3 miesiące temu
Joanna go upolowała, bo jest bogaty i przypomina Kulczyka
Opaz
3 miesiące temu
I to jest esencja dzisiejszego społeczeństwa . Nawet mu nie współczuję .
Hhh
3 miesiące temu
Matka dbała o siebie i karierę ojciec też ,zrzucała wszystko na małe biedne dziecko ,a on jeszcze ma wyrzuty .straszni są tacy rodzice....
Ola
3 miesiące temu
Miałam taką samą sytuację 😢 mój tata chorował na raka. W dniu śmierci dzwonił do mnie a ja nie odebrałam bo byłam w pracy. Potem oczywiście zadzwoniłam ale było za późno 😭do tej pory się zastanawiam co chciał mi powiedzieć...
babcia
3 miesiące temu
z tym sygnałem telefonu
babcia
3 miesiące temu
Synu od matki do ciebie z tym sygnałem w uszach będziesz zył do końca swoich dni .
Basia
3 miesiące temu
Fajny facet, sympatyczny 😀
olek
3 miesiące temu
Chciał zabawkę to sobie kupił
niki
3 miesiące temu
Rinke, to nie ty ją, ale ona ciebie upolowała i nie dla osobowości i urody. Stać cię to myslisz, że masz zabawkę i to luksusową, taki powrót do dzieciństwa. Pozdrawiam
pan_danek
3 miesiące temu
mam 30 lat, w grudniu zmarł mój tata, 1 lutego mama, nie mam rodzeństwa ani nikogo bliskiego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie