Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Robert Biedroń śmieszkuje z Jarosława Kaczyńskiego, który... ZASNĄŁ na konferencji: "Kiedy śpisz z Mariuszem i to on jest tym aktywnym"

241
Podziel się:

Tweet ze zdjęciem Mariusza Błaszczaka ze śpiącym prezesem Prawa i Sprawiedliwości zdążył już zniknąć z profilu polityka. Wyszło zbyt zabawnie?

Robert Biedroń śmieszkuje z Jarosława Kaczyńskiego, który... ZASNĄŁ na konferencji: "Kiedy śpisz z Mariuszem i to on jest tym aktywnym"
Robert Biedroń żartuje z Jarosława Kaczyńskiego i Mariusza Błaszczaka (East News, AKPA)
bESZyPuJ

Mimo pełnienia funkcji prezesa partii rządzącej oraz wicepremiera ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński niezbyt często pokazuje się publicznie. Gdy jednak już dochodzi do jakiegokolwiek wystąpienia bądź większego wyjścia kontrowersyjnego polityka, fakt ten zawsze budzi w mediach emocje.

Zobacz także: "Krzyż na drogę!". Biedroń bezlitosny dla Kaczyńskiego
bESZyPuL

Nie inaczej było przy okazji ostatniej konferencji prasowej z jego udziałem. We wtorek Kaczyński wraz z ministrem obrony narodowej, Mariuszem Błaszczakiem, zaprezentowali założenia nowej ustawy "o obronie Ojczyzny". Stwierdzenie, że panowie współpracowali, jest jednak użyte na wyrost, bowiem podczas gdy szef MON opowiadał o nowych planach na polskie wojsko, wicepremier... zasypiał przy stole.

Nagrania ze śpiącym Jarosławem błyskawicznie obiegły internet. Na widok ewidentnie znużonego pomysłami własnej partii polityka zareagował także w mediach społecznościowych Robert Biedroń. Lider Wiosny pokusił się o dość osobliwy "żart"...

Kiedy śpisz z Mariuszem i to on jest tym aktywnym - napisał pod opublikowaną na Twitterze fotografią Błaszczaka i pogrążonego we śnie Kaczyńskiego.

bESZyPuR

Po kilku minutach wyraźnie rozbawiony Biedroń zdecydował się jednak usunąć wpis. Szkoda?

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bESZyPuS
bESZyPuT
bESZyPvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(241)
Gość
miesiąc temu
Hehe a to śmieszne nawet. Pan Jarosław może spać w domu z pożytkiem dla reszty społeczeństwa a nie się udzielać publicznie. Dobranoc
Ojej
miesiąc temu
Moj dziadek tez zasypia w kazdym miejscu z tym,ze nie rzadzi krajem a jest rolnikiem 🤩
Leo
miesiąc temu
To było bardzo zabawne, niepotrzebnie usunął
bESZyPvn
........
miesiąc temu
Cyrk
Pomyłka !!!
miesiąc temu
Nie ten brat co trzeba był w samolocie 10 kwietnia
Najnowsze komentarze (241)
niemka
miesiąc temu
Komentarz w Dyche!!!!:))))))))))))))))))))))) BRAWO ROBERT!
Monia
miesiąc temu
Wstydzę się za biedronia za to co bredzi na temat Polski w UE
Karg
miesiąc temu
Podobno pan Biedron się nie lubi męczyć i przepracowywac. Trudno mu chyba zrozumieć, że ktoś jest wyczerpany.
Śmieszne
miesiąc temu
Świetny tekst :) Uśmiałam się do łez :) :) :) Tylko może taki na imprezie a nie w przestrzeni publicznej, ale i tak mega :)
Toja
miesiąc temu
Mam nadzieję, że ci którzy Biedronia wybrali bardzo się wstydzą. I więcej go nie wybiorą.
Stefan
miesiąc temu
😂😂😂😂
Ani.
miesiąc temu
Biedroń kopie pod siebie i sobie podobnym, niestety. Jego żarcik w jego środowisku możliwe, że jest do przyjęcia i może nawet śmieszny, dla mnie wszystko to jest OBRZYDLIWE. I żeby nie było, że jestem źle nastawiona do Lgbte, nie jestem, ale panie Biedroń, miej pan jakieś zasady, nie epatuj swoją hucią.
.......
miesiąc temu
Biedroń złamał szczękę swojej matce. Sprawa była w sądzie, ale akta zginęły... Śmieszne, prawda.... Ktoś ma na niego haki
bESZyPvf
Zło nigdy nie...
miesiąc temu
Ania
Wyrazy współc...
miesiąc temu
Oj coś mi się wydaje że Biedroń całe życie niedopieszczony bo w głowie i na języku wciąż ma jedno. Jeszcze nie trafił na tego jedynego najwyraźniej.
Lola
miesiąc temu
Ten Polski Biedron to niezle obsmarowuje ta Polske w Unii. Zal patrzec😢
Aaiapsz
miesiąc temu
Biedroń tylko z takich jak Ty można się śmiać. Kaczyńskiemu to do pięt w żadnej dziedzinie blaznie nie dorastasz
doctor
miesiąc temu
Diagnozuję wielce prawdopodobne że Biedroń, gdy będzie w wieku Kaczyńskiego nie tylko będzie zasypial ale też popuszczał.
Tak będzie
miesiąc temu
Nie ma programu nie ma wyborców nie ma serca do Ojczyzny zostaje śmiech głupkowaty. Z porządnych ludzi. "Ale śmieje się ten kto się śmieje ostatni".
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESZyPvY
bESZyPvZ
bESZyPwa
bESZyPwb
bESZyPwc
bESZyPvH