Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzice znów ZABIERAJĄ DZIECIOM SŁODYCZE z Halloween!

43
Podziel się:

W show Jimmy'ego Kimmela to już tradycja.

Rodzice znów ZABIERAJĄ DZIECIOM SŁODYCZE z Halloween!

W 2011 roku Jimmy Kimmel poprosił swoich widzów, aby powiedzieli dzieciom, iż zjedli wszystkie zebrane przez nich w Halloween słodycze, a reakcję pociech nagrali. Dziś jest to już swego rodzaju tradycja show amerykańskiego komika. Zobaczcie, jak wyglądało to tym razem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(43)
gość
9 lat temu
3 na 20 dzieciaków zachowała się normalnie. Nie wiem czy takie rozwydrzenie to domena amerykańskiego społeczeństwa, czy dzieciaki są coraz gorsze. Mam 33 lata i nigdy do mamy nie powiedziałam "nienawidzę cię".
gość
9 lat temu
YOU'RE UGLY!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Dzieci w takich sytuacjach naśladują dorosłych i reagują tak jak podpatrzyli u rodziców. Skoro dziecko mówi "You've ruined my life" to znaczy, że samo to słyszało :/
gość
9 lat temu
Ja zaś uważam, że dzieciom się takich żartów nie robi - sami dajemy przykład, to co takie dziecko potem nam może powiedzieć ? - ktoś dostanie zawału, a dziecko w myśl zasady rodziców powie, że to był żart ;/ Nas to śmieszy a dzieci przezywają
:)
9 lat temu
Widać jakich zachowań uczą się od rodziców, ci wielkoduszni nauczyli swoje dzieci miłości i wybaczania, "it's ok" nawet przez łzy, jeszcze przytuli!
Najnowsze komentarze (43)
gość
7 lat temu
I dobrze gnojkom - widać, że są rozwydrzone i rozpieszczone do granic. Rodzice dają im wszystko a one nie mają żadnych autorytetów. Nawet gdyby naprawdę zjedli im te słodycze to co? Kupili im kostiumy, chodzili z nimi cały wieczór, zapewne zorganizowali jakieś zabawy dla nich i kolegów, cuksów jest w domu pełno więc o co tu ryczeć? Gdyby mnie matka zabrała słodycze to bym się z tym pogodziła a nie wyzywała jej od najgorszych.
gość
7 lat temu
Dzieci i tak zasłyszą wulgarne słowa w szkole. Niech się gnoje uczą, że życie nie jest łatwe i często będą spotykać na swojej drodze ludzi, którzy na serio "zeżrą im wszystkie cukierki" (metafora)
gość
9 lat temu
To jest chore
gość
9 lat temu
2.30 min moja ulubienica :D
gość
9 lat temu
Dzieciak z 2 minuty najlepszy ♡♡♡♡
Ra
9 lat temu
Te dzieci same zebrały te cukierki, a teraz ktoś je im zabiera. To może niech Ci szef znienacka zabierze wypłatę za ten miesiąc, a Twoją reakcję nagra umieści w internecie, zeby inni mogli się pośmiać. Acha, a jak nie odpowiedziałaś "its ok" to jesteś rozwydrzona. To nie jest zabawne, to jest obrzydliwe. Nie tylko dlatego, że wyśmiewa się kogoś, kto jest słabszy i został upokorzony, ale też dlatego, że podważa zaufanie tych dzieci w stosunku do rodziców, podważa ich poczucie bezpieczeństwa, czyli coś, co w dzieciństwie jest ważne jak mało co innego.
gość
9 lat temu
Mnie to przeraża...
Mamunia
9 lat temu
Jaki rodzic wywołuje dla własnej rozrywki w "ukochanym" dziecku tak negatywne emocje i przeżycia? Nie jestem w stanie tego pojąć. Absolutny brak empatii i przejmowania się uczuciami dziecka. Traktowanie dziecka przedmiotowo, jak zabawki. Potem Ci sami rodzice będą się dziwić, że dzieci nie mają do nich zaufania, nie wierzą im, nie słuchają ich i nie utrzymują z nimi bliskich relacji.
czarna_wrona
9 lat temu
Ohydne rozpuszczone bachory - dobrze im tak. Przynajmniej się nie spasą jak prosiaki przedwcześnie.
Kobieta Rozum...
9 lat temu
Jak widzę takie żenujące sceny to aż się cieszę, że nie mam dzieci. Co za rozwydrzone bachory, zaraz bym pokazała gdzie ich miejsce.
gość
9 lat temu
co za zwyrodnialcy ci rodzice,jak mogą sobie takie żarty robić z dzieci,normalnie jestem zniesmaczona.Idioci to mało powiedziane
gość
9 lat temu
G****A JESTEŚ. NALEŻY UCZCIWIE PODCHODZIĆ DO DZIECI. JEŻELI COŚ SIĘ OBIECUJE, TO POWINNO SIĘ DOTRZYMAĆ SŁOWA. NIE BYŁABYŚ ROZCZAROWANA GDYBY KTOŚ COŚ TOBIE NAOBIECYWAŁ, A POTEM ZŁAMAŁ SŁOWO. MAŁO PEDAGOGICZNIE, WRĘCZ ZEROWO! KOSZMAR!
gość
9 lat temu
Rozkapryszone,spasione Bachory.Niech od malego sie ucza,ze slodycze sa nie ZDROWE!!!
gość
9 lat temu
nienawidze tego calego Halloween!
Oferty dla Ciebie