Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Rolnik szuka żony". Zbliża się wielki finał! Józef jednak został sam?

75
Podziel się

Do sieci właśnie trafiła zapowiedź finałowego odcinka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jesteście ciekawi, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy potoczyły się losy bohaterów show?

"Rolnik szuka żony". Zbliża się wielki finał! Józef jednak został sam?
Zapowiedź finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" (fot. Facebook, @rolnikszukazony)
bDIfSRmd

Na przestrzeni ostatnich tygodni widzowie Telewizji Polskiej mogli bacznie obserwować perypetie walczących o miłość rolników w ramach 7. edycji programu Rolnik szuka żony. Niestety, oznaczony szczęśliwą cyfrą sezon obfitował w gorzkie łzy rozczarowania i złamane serca. Jedynie dwóm uczestnikom pozornie udało się znaleźć na wizji drugą połówkę.

Już w najbliższą niedzielę podczas finałowego odcinka Rolnika szuka żony dowiemy się, które związki przetrwały próbę czasu. Z tej okazji do sieci trafiła właśnie zapowiedź nadchodzącego epizodu.

bDIfSRmf
Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

11. odcinek kręciliśmy latem, a odcinek finałowy, który zobaczycie w niedzielę o 20:15 - późną jesienią. To wystarczający czas, żeby znajomość rozkwitła i zamieniła się w coś głębszego, lub przeciwnie - zwiędła i zanikła. W historii programu widzieliśmy oba te przypadki - czytamy na oficjalnym profilu show na Facebooku.

bDIfSRml

Z kilkudziesięciosekundowego "trailera" możemy wywnioskować, że rolniczka Magda najpewniej odnalazła spełnienie u boku nowego wybranka, Kuby. Pod znakiem zapytania stanęła jednak relacja Macieja i Ilony. Zdaniem widzów ta dwójka nie byłaby w stanie zbudować szczęśliwego domu. Nadal nie wiemy też, jak potoczyły się losy Pawła i Marty. Możemy być natomiast pewni, że jurny Józef i nieco pogubiony Dawid zakończyli nagrania bez partnerek.

Będziecie oglądać finałowy odcinek "Rolnika"?

bDIfSRmm
bDIfSRmn
bDIfSRmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
Nick
2 miesiące temu
Marta od Pawła na finale pokazała braki w wychowaniu, brak szacunku do widza. Szkoda ze tam się nie położyla pod tym stolikiem
dase
3 miesiące temu
Rolnik szuka żony jest też w innych krajach. Kiedyś obejrzałam kilka odcinków " Rolnika " z innych krajów i doszłam do wniosku, że zagraniczni rolnicy bardziej szanują swoje kandydatki na żonę. Tamci rolnicy adorowali swoje kandydatki, gotowali dla nich, robili niespodzianki. A nasi mają taką roszczeniową postawę. W poprzedniej edycji jeden z naszych rolników powiedział kandydatkom, żeby zrobiły mu kotlety, a on oceni, który smakuje mu najbardziej. Kandydatki posłusznie zrobiły mu te kotlety, a on je oceniał. Ostatnio ten najstarszy Józef chciał ciasto, kobiety mu zrobiły, a on jeszcze narzekał i marudził. Nasi panowie mają taką postawę: ciesz się kobieto, że możesz mnie obsługiwać. A ten od czereśni zarzucił kandydatce pracującej w 4 szkołach, że jest leniwa. Bo mężczyźni od żony oczekują, aby była " wielofunkcyjnym robotem"
Maria
3 miesiące temu
Mnie dziwi ,ze rolnicy wybierają zupelnie nezmyslnie ! Szukają tylko urody!
bDIfSRmH
Uwaga
3 miesiące temu
Komentarze o Marcie są kierowane do uczestniczki programu - wybranki Pawła! Marta manowska jest cudowna! dobrze się ubiera i świetnie tańczy!
tylko miłość
3 miesiące temu
Wszystkim życzę szczęścia, a Marta to najlepsza prowadząca ever, nie wiem skąd tyle wrednych komentarzy.
Egościu
3 miesiące temu
Józefat w pełni zasłużył na samotność przez swoje zachowanie wobec wybranek. Dobrze , że Panie wybrane przez Józefa w porę zorientowały się jaki on jest i na siłę nie brnęły w taki związek. Jak gościu trafi na kobietę swojego pokroju to może coś z tego będzie. Moim zdaniem żadna rozsądna kobitka nie zwiąże się z kimś takim jak Józefat
anka
3 miesiące temu
Jak ja lubię ten program 😍
zaza
3 miesiące temu
marta Manowska wszystkich obłapuje , całuje, przutula, żenujące. Przekracza granice bliskości. Wygląda to bardzo niesmacznie. Ona nie jest od tego...
Magda
3 miesiące temu
marta nie jest grzechu warta
Nick
3 miesiące temu
Martusia ma takie nio brzydkie zęby, kolor nie odpowiedni do telewizji uważam. Lepsze białe albo bezowe, ale takie ciemne nieładne. Oprócz tego uważam, iż serdecznie do siebie pasują.
Tytan
3 miesiące temu
Marta codziennie na śniadanie połyka męskie bakłażany
:)))))
3 miesiące temu
Marta wzięła sobie do serca wasze porady i wybierając finałową stylizacje skorzystała z porad doświadczonej stylistki
Ffx
3 miesiące temu
Ta Marta zmanipulowala Pawłem że niby on j a kocha....
bDIfSRmz
Wróżka
3 miesiące temu
Paweł powinien być z Magda. a nie z Marta! Magda jest od niej ładniejsza, zna życie na wsi, nie ma dzieci i jest młoda :-*
...
Następna strona
bDIfSRnb