Rozenek: "Dobro wraca, bal TVN-u to najlepszy bal, który jest organizowany w Polsce!"

63 reakcje
0
0
63
Podziel się

"Pomagamy z potrzeby duszy" - pochwalił się Majdan.

Małgorzata "Minnie Mouse" Rozenek wraz ze swoim narzeczonym Radkiem Majdanem, pojawili się na balu TVN-u fundacji Nie jesteś sam. Kreacja perfekcyjnej pani wywołała większe zamieszanie niż pozująca na ściance Agnieszka Starak-Woźniak ze swoim nowym mężem. Najwidoczniej Małgosia kreacją z rozmachem chciała zrekompensować sobie brak sztabu makijażystek i stylistów podczas kręcenia programu Azja Express.

Roznenek wyznaje zasadę, że "dobro powraca", a pomoc jaką niesie bal TVN-u jest dla niej „pasjonująca”. Tego samego zdania jest Majdan, który pochwalił się, że pomaga z "potrzeby duszy":

Dobro wraca, bal TVN-u to najlepszy bal, który jest organizowany w Polsce. Szczytny cel i to, co dzieje się z ta pomocą to jest fascynujące - powiedziała Rozenek.

Pomagamy z potrzeby duszy, pomagamy komuś i ktoś, dzięki nam jest zdrowy i szczęśliwy - dodał Majdan.

Małżeństwem, które także debiutowało na ściance balu była Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Aktor uznał, że jako osoba publiczna ma obowiązek promowana pomagania innym. Stramowski uważa, że na ściance nie należy jedynie "świecić twarzą":

Jest to pierwszy rok, w którym się zjawiliśmy. Wydaję mi się, że jesteśmy osobami publicznymi, ciąży na nas odpowiedzialność, żeby pomagać ludziom. Nie należy tylko świecić twarzami na ściankach.

Źródło:TVN24/x-news

63
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(63)
gość
3 lata temu
organizacja balu i darmowe żarcie dla świń co przyszły się napchać kosztuje pewnie 5x tyle co dostają "wspierane" organizacje, tak zwykle wyglądają wszelkie imprezy charytatywne
gość
3 lata temu
Żałosne towarzystwo
ÂNTEĶ MUZYĶAN...
3 lata temu
MAŁGOSIU, zamiast lać litry WAZELINY wobec szefostwa TVN, odnieś się lepiej do faktu, że cała Polska czeka na WIARYGODNE wyjaśnienia w kwestii twojego faktycznego wieku (47 lat). Najlepiej pokaż AKT URODZENIA. Zamkniesz tym usta wszystkim złośliwcom i niedowiarkom, bo w twe PUSTE SŁOWA nikt już nie wierzy. Podobnie jak nikt nie wierzy w wersję o SOBOWTÓRCE ze zdjęć ze studniówki, która w dodatku identycznie się nazywa. Aż tak g***i – wbrew usilnym staraniom dyrektora programowego TVN - nie jesteśmy. Skąd u ciebie ten KOMPLEKS wieku? Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że zbliżasz się do 50-tki? Gdy pojawiły się pierwsze plotki w sprawie twojego prawdziwego wieku, dopuściłaś się nawet do publicznego rozpowszechnienia PODROBIONEGO dokumentu tożsamości (ciekawe standardy jak na prawniczkę). Ostatnio przeszłaś jednak samą siebie. Posunęłaś się także do oskarżenia o MANIPULACJĘ telewizji POLSAT, która kilka lat temu przedstawiła cię jako 41-latkę. Małgosiu, tak trudno się przyznać do prawdy? Czego się boisz? Że twój RADEK cię rzuci? Wolisz żyć w wiecznym ZAKŁAMANIU? I ty chcesz uczyć innych dobrych MANIER? Ciekawe czy zdajesz sobie sprawę jaką BEKĘ mają twoi szkolni rówieśnicy, widząc ile energii wkładasz w zacieranie śladów. Jeśli chcecie poczytać więcej o celebrytach, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
3 lata temu
ale jak pomagaja? wplacaja kase ze swoich kont?
gość
3 lata temu
czemu ona tak lubi upodabniać się do zwierzątek,jak nie królik to mysza...
Najnowsze komentarze (63)
gość
3 lata temu
rozenek ledwo się uśmiecha aby pysk jej się nie rozleciał
gość
3 lata temu
Gosiu. Ty perfekcyjna. Co zrobiłaś osobiście dzieciakom dziś na obiad????
gość
3 lata temu
lepiej by zrobili gdyby zamiast wydawać kasę na drogie suknie, buty, torebki i makijaże dali te pieniadze dla dzieci. Te wszystkie bale z charytatywnością nie maja nic wspólnego no chyba że idzie o promocję własnej osoby
gosc
3 lata temu
A co Ty masz mowic kobiecino. Bez TVN bylabys nikim.
Lilla
3 lata temu
tvn promuje pustaki i miernoty.
Lilla
3 lata temu
tvn promuje pustaki i miernoty.
Lilla
3 lata temu
tvn promuje pustaki i miernoty.
gość
3 lata temu
dwoje debili do n-tej potęgi
ewa
3 lata temu
Na balu wyszlo kiepska kick a fajne ale makijarz asakra a fryzura bez komentowac, ,, jeszcze pare books I pani masakra ona juz powinna przestac Bo juz widac
gość
3 lata temu
BAL DLA DEBILI
gość
3 lata temu
świeć D**Ą I SPADAJCIE
gość
3 lata temu
dziwki i fajfusy
gość
3 lata temu
Kreacja rozenek jest autorstwa Mileny Orzechowski ej
gość
3 lata temu
ale lista obecności odhaczona?
...
Następna strona