Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek krytykuje: "Polki mają skłonność do bycia totalnie perfekcyjnymi". I KTO TO MÓWI?

82
Podziel się

"Chcą być supermatką, superżoną, supergospodynią, superpracownikiem"… Kto zaszczepił w Polkach te potrzeby? Czy to nie było misją Perfekcyjnej Pani Domu?

bCOqfmut

Małgorzata Rozenek zasłynęła w Polsce dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu, gdzie z białą rękawiczką terroryzowała Polki sprawdzając, czy wiedzą, jak zadbać o swoje domy. W najnowszym wywiadzie krytykuje je jednak… za zbytnie dążenie do bycia perfekcyjnymi. Twierdzi, że powinny spełniać wyłącznie własne oczekiwania. Czy to nie Małgosia zaszczepiała przez lata w Polkach właśnie takie potrzeby?

Źródło: Newseria Lifestyle

bCOqfmuW
KOMENTARZE
(82)
xoxoxo
3 lata temu
i udowadnia to botoksem, sztucznymi paznokciami oraz cofaniem licznika. Wiekszość Polek szczęśliwie do takiej "perfekcji" nie dąży.
gość
3 lata temu
Co za hipokryzja. Sama ukrywa swój wiek, nie przypomina siebie sprzed 5 lat. W dodatku kreuje się na idealna żonę, matkę, gwiazdę TV i ikonę mody.
gość
3 lata temu
Kobitka się pogubiła. Nie wie co mówi.
bCOqfmuX
gość
3 lata temu
jak to własne oczekiwania? Jaka Małgosia? Nazywać prawie 50 letnią kobietę Małgosia? Chyba że to tak ironicznie aby ją zinfantylizować.
gość
3 lata temu
A jeszcze kilka lat temu twierdziła, że Polki nie sprzątają i że to wina feministek. Ja jestem feministką i mam porządek w domu, jeśli ktoś chce wiedzieć. A Rozenek z tego co widzę to często zmienia zdanie.
Najnowsze komentarze (82)
gość
3 lata temu
Boże co za pusta i durna baba- drogi Panie Miszczaku bardzo Pana proszę, niech będzie już w tej telewizj i- skoro musi - ale niech jej tam będzie jak na lekarstwo, bo naprawde nie tylko ręce opadają, ale dosłownie wszystko opada-podopnie jak powieki Pani Majdan-jak się jej słucha! Comfort Food wiemy już i praktykujemy od conajmniej 15 lat, więc gratuluję rychłego odkrycia, no ale jak się powidziało "Me is Victoria" to teraz trzeba się zrehabilitować poprawną angielszczyzną, pokazując przy tym oczywiście dystans do siebie i totalny luz-perfekcyjnie wyuczony dodajmy, apropo nie bycia perfekcyją Polką na każdym kroku ;))
ewa
3 lata temu
Oj stareńka Ona , stareńka.
gość
3 lata temu
Tak, Polki są bardzo pracowite, a w tym co robią dążą do perfekcji. Nie ma w tym nic złego. Nie każda łazi zaćpana, niedomyta i nie każda grzebie sobie w tyłku na środku Marszałkowskiej, jak pewien knajpiany wycieruch.
gość
3 lata temu
I taka zdzira ma czelność kogokolwiek krytykować i pouczać?!
gość
3 lata temu
I taka zdzira ma czelność kogokolwiek krytykować i pouczać?!
gość
3 lata temu
Najśmieszniej, gdy takie totalne zero, które rozpieprzyło swoje małżeństwo, bo szastało d**ą na prawo i lewo, zaniedbało synów, a w domu ma dwie słuźące, bo nic nie potrafi zrobić, zaczyna pouczać zapracowane, uczciwe Polki, jakie powinny być i jak mają żyć. Spadaj plastikowa ruro!
gość
3 lata temu
Perfekcyjnie fałszywy b******l, a w domu dwie służące. Czyżby dla ozdoby?
ewelina
3 lata temu
Lecz się kobieto!!!
bCOqfmuP
gość
3 lata temu
ty debilka jesteś totalna
gość
3 lata temu
masakra ale głupoty opowiada i coraz bardziej podobna do Agnieszki Szulim -Bodziak, Wożniak -Starak
gość
3 lata temu
I*****a nie powinna zabierać głosu kiedy nie ma zielonego pojęcia. Jak dla mnie to ona jest wyuzdana i zboczona.To co ona pokazuje to jest chore. Jakby była uposledzona.
gość
3 lata temu
Tak czytając mysle ,ze ta pani powinan zacząc krytyke od samej siebie...ta sztucznosc,zachowanie...szkoa słów!
gość
3 lata temu
krolowa botoksu jest najmadrzejsza
gość
3 lata temu
dajcie spokój z tą rozenek nie macie o kim pisać tylko Lewandowska Zielińska i rozenek z Majdanem
...
Następna strona
bCOqfmvr