Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek: "Myślałam, że kapelusze i bandamki są wymysłem Hollywoodzkim"

43
Podziel się

"Zaskoczyło mnie to jak duży kontakt masz na rancho z różnorakimi zwierzętami. To są pumy leśne, węże i wiewiórki".

bCIvjPSJ

Jednym z "czelendży" czekających na Gosię i Radka w Iron Majdan był tydzień spędzony na amerykańskim rancho. Para musiała pracować przy wypasie bydła. Niestety i tym razem Gosię przerosły zadania, w których musiała wsiąść na konia, zestrzelić kojota czy brać udział w znakowaniu krów. W wywiadzie dla Pudelka przyznała, że zderzenie z tak dużą ilością dzikich zwierząt było dla niej szokiem. Celebrytka zapewnia, że zdaje sobie sprawę, że jej zachowanie podczas zadań mogło być problemem. Radek zachował kamienną twarz.

bCIvjPTm
KOMENTARZE
(43)
Gość
2 lata temu
mówcie, co chcecie ale widać, że kochają się na maxa i tu nie potrzeba reżyserki, emocje są naturalne i oczywiste w takich ekstremalnych sytuacjach jakich oni doświadczają
gość
2 lata temu
co za dno kompletne - te ich wyjazdy z 10 ciężarówkami obsługi, włącznie z makijażystkami - no i strach że zaraz zginą!!!! po prostu program dla debili
gość
2 lata temu
super para, szczęścia
bCIvjPTn
gość
2 lata temu
Z Małgonią to choćby i przez prerie poszedłbym i wachlował ją palmowym liściem, kobieta niezniszczalna i tyle wdzięku przy tym
gość
2 lata temu
Gosia to kiedy dziecko? po takich czelendżach to dla ciebie powinna być czysta przyjemność być w ciąży i urodzić śliczną dzidzię. Życzę Ci tego!
Najnowsze komentarze (43)
gość
2 lata temu
Wieku nie da sie niestety ukryć .... Babciu idź lepiej spać bo nudzisz
gość
2 lata temu
oglądam ich i według mnie lepszy program niż ustawiony agent, którego po dwóch odcinkach przestałam oglądać ze względu na Rusin
gość
2 lata temu
No jej to już nie da się słuchać i o niej czytać. Wykształcona osoba a tak mało wie, i na dodatek zostawia męża w ogniu gdzie to tylko wyzwanie. Wyślijcie ja gdzieś na weekend niech żyje za jednego dolara, coś podobnego jak orzeł czy reszka.
gość
2 lata temu
bandaNa (bandanka)a nie bandama!
gość
2 lata temu
Malgonia -myslalam........wysilek
Adam
2 lata temu
idiotycze programy dla idiotow , stara baba , p****t-nositorba , komu i czemu ma to sluzyc oprocz tvnu i pseudo dwiazdom , jakie wartosci , jakie przeslania , po prostu G***O !!!
gość
2 lata temu
PRzestancie promowac tych tepakow
Odpady
2 lata temu
Co z koszmarna para! Prawie 50-letnia r*****a udajaca nastolatke i prymitywny ex-pilkarzyna, z przeszczepem kudlow.
bCIvjPTf
gość
2 lata temu
Wygląda jak wygląda, ta Rozenkowa, ale g****a jest aż strach! Stara baba biega z misiem i udaje nastolatkę. Przecież to żenujące.
gość
2 lata temu
Najtrudniej zestrzelić kojota - czasem lata tak wysoko, że go nie widać!
gość
2 lata temu
O matko, teraz stara Rozenek płaci pudlowi nawet za pozytywne komentarze. Żenada. Stara l*******a i jej fagas z odzysku, który wyru..ał wszystkie najgorsze bladzie polskiego bagienka szolbiznesowego.
gość
2 lata temu
Ta pani to niestety smutek.......
gość
2 lata temu
No cóż, za to tvn jest wylegarnią rodzyn i innych majdanow
gość
2 lata temu
Okropna para nie wiem czym wy się ekscytujecie? A ta sztuczna baba z wulgarnym głosem masakra jakaś.
bCIvjPTH