Rozenek o ciąży: "Do trzech razy sztuka"

172
Podziel się

"Mówiliśmy o powiększeniu rodziny, ale nie ma co robić presji" - próbował wybrnąć z sytuacji Radzio. Małgonia powiedziała za dużo?

Iron Majdan to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych programów wiosennych ramówek stacji telewizyjnych. Show, które powstało specjalnie dla Małgosi i Radka to połączenie programu podróżniczego z reality show, w którym uczestnicy mają za zadanie wykonywanie konkretnych zadań. Wczoraj odbyła się konferencja promująca produkcję. Wśród pytań nie mogło zabraknąć tego jednego, najważniejszego - o ciążę Małgosi. Zobaczcie, co Rozenek zdradziła Sandrze Hajduk.

KOMENTARZE
(172)
gość
2 lata temu
Nie mam zamiaru oglądać ich w telewizji ani czytać streszczeń odcinków :/
gość
2 lata temu
Sztuczna nadmuchana lala bardzo jej nie lubie!
gość
2 lata temu
urodzi sylikona
gość
2 lata temu
Klimakterium, paniusiu, lekko nie będzie
gość
2 lata temu
no nie wiem, ale ciąża w wieku 48 lat może być ryzykiem
Najnowsze komentarze (172)
Melas
2 lata temu
Zamiast iron powinno był falstart
gość
2 lata temu
Oglądałam stronę zdjęć Majdana z jego poprzednimi partnerkami. Było ich dużo. Jedna z nich Orzechowska powiedziała o Majdanie: "Jest uzależniony od seksu". I to co przeczytałam, co on robił z nią to żenujące. Na zdjęciach wszystkie panie dużo młodsze od niego. Najstarsza pani Małgorzata. One nie dały mu dziecka, a pani da? A jak nie da, to znowu zmiana pani
Justi
2 lata temu
Obrażacie swoimi komentarzami setki kobiet, które nie mogą zajść w ciążę a bardzo by chciały mieć już potomstwo. Komentujecie paskudnie bo miałyście "szczęście", że na Was nie trafiła bezpłodność. Inaczej byście gadały mając 40+ na karku i nie mając dzieci. Nie wspomnę o atakującym otoczeniu, które to zaznacza przy każdej nadarzającej się okazji :/
gość
2 lata temu
Jak nie może zajść w ciążę to nic na siłę nie zrobi a już nie jest taka młoda
Birba
2 lata temu
film 00:40 Gosia z klasa siedzi jak DAMA HAHAHA..
gość
2 lata temu
nie cieżko się zorientować że chcą mieć dziecko a mimo starań nie udaje się a zawistni ludzie zazdroszczący sławy ze wszystkiego sie musza wyśmiać i wyszydzić.
gość
2 lata temu
NO jak Korta po 50 utrzymała ciąże ,Janet Jackson też to Gośka też może takie czasy każdą zachciankę można spełnić jak jest kasa szkoda ,ze myślą tylko o swoich potrzebach.
gość
2 lata temu
dla mnie fajnie :)
gość
2 lata temu
To całe bydło irytujące ich jest tak żałosne.... brak slow Ą jeśli chodzi wiek to chodziłam z nią do szkoły i ma 39 lat tak jak ja....jeszcze dokładnie wiem ile mam lat więc spadła od nie prymitywny pojebane
gość
2 lata temu
Jestem przekonana zr bedzie to niezly program A że ludzie są ciekawi życia innych będzie oglądalność. Choćby dla zabawy
gość
2 lata temu
W takim wieku o ciązy juz nawet nie pasuje mówić. Twarz mozna poprawić, ale niestety natura robi swoje. To , ze pani kreuje sie na nastolatke to nie znaczy, ze klimakterium nie zawita.
gość
2 lata temu
FAJNE MA CIUCHY
gość
2 lata temu
totalne dno i żenada!!!!wstyd na całego!!!!
gość
2 lata temu
A kto do cholery każe Wam oglądać i kogo to obchodzi co oglądacie. Macie ludziska zamiast mózgu, papkę.
...
Następna strona