Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek ogarnięta mundialową gorączką? "Radek kupił mi strój"

46
Podziel się

"Poszłam na biało-czerwony stadion w różowym sweterku" - wspomina mecz Polski z Litwą.

bCOpKPYl

Sielankę Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana bezlitośnie przerwały mistrzostwa świata w piłce nożnej, które zmuszają byłego piłkarza do komentowania meczy w studiach telewizyjnych i poświęcania im większości uwagi. Celebrytka postanowiła jeszcze bardziej zainteresować się pasją męża i razem z synami towarzyszy Majdanowi w kibicowaniu na trybunach. W ubiegłym tygodniu Rozenek w różowym sweterku zagrzewała do walki Polaków podczas towarzyskiego spotkania z Litwą. Majdan, dbając o dobry nastrój żony, na kolejne spotkania przygotował dla niej specjalny strój kibica.

bCOpKPYO
KOMENTARZE
(46)
gość
2 lata temu
Potrzeba 5 mln zl na operacje ratujaca zycie, fundacja siepomaga.pl, Dawidek
gość
2 lata temu
Gdyby chłopaki trenowali w Bieszczadach to by mieli pawer , a jak się myśli o kąpielach w bwamasenie to nic nie wychodzi może uda wam ograć Columbię
gość
2 lata temu
jakis czas temu napisałam, ze mój mąż ma romans ze swoją bratowa i ze prawdopodobnie jest z nim w ciąży. Tak, urodzi jego dziecko. Jesteśmy już po pierwszej rozprawie. Teściowa na psychotropach, tesciu tez, szwagier w kieliszku, a ja lecę na Madere i mam wszystko i wszystkich gdzieś :) Zdrada jest okrutna, ale trzeba żyć dalej!
bCOpKPYP
gość
2 lata temu
A Mesii płaczę i Leysy płaczą i Pepsi płacze
gość
2 lata temu
Radziu daj se spokoj z tymi wulgarnymi wpisami.
Najnowsze komentarze (46)
Cycu
2 lata temu
Fuj! Jaka ona tragicznie brzydka i ponaciągana. Jak ta brzydula otwiera usta to zamyka jej się żopa.
gość
2 lata temu
Gosiu jaka Ty jesteś niedowartosciowana że wszyscy muszą wiedzieć o Twoich prywatnych sprawach. Żal mi Ciebie
gość
2 lata temu
Przestan juz nawijac stroj nie tylko ty masz NIKT Z TEGO SENSACJI NIE ROBI
gość
2 lata temu
Ona ma 50 lat, ja również mam tyle, ale jeszcze mi botoks nie był potrzebny.
gość
2 lata temu
Menopauza robi swoje... Aby do 60-tki. To jeszcze całe 10 lat ma.
gość
2 lata temu
Menopauza robi swoje... Aby do 60-tki. To jeszcze całe 10 lat ma.
gość
2 lata temu
Ona ma 50 lat, ja również mam tyle, ale jeszcze mi botoks nie był potrzebny.
gość
2 lata temu
Majdan robi ci fotkę jak robisz kupkę czy rzadka zupkę. Ludzie bedzie hit lata w telewizji. Zapłodnienie starej babci rozenek z Majdanem jak robią sobie stare pryki 70 dziecko na stare lata. S****a już nie taka jak w młodości a rozenek menopalza to tylko ciąża na plecach. Rozenkowa ma największy chory łeb na świecie i pusty rozum malutki jak szpilka . Dno patologia. Wieśniaki stare a pod kopułą zero nic tylko woda. Ropucha i stary dziad na pokaz. Żaden normalny facet na świecie nie był by z takim posranym starym pustakiem jakim jesteś babcio Rozenkowa . Tylko p******y człowiek jak majdan to jest z tobą. Jesteś pusta próżna jebnięta tylko piątej klapki ci brak. Kasa to nie wszystko .Jak zachorujesz bardzo to sobie możesz kasę w c**ę włożyć i ja wypchać sobie. Bo za kasę życia i zdrowia pustaku jebnięty niedorozwiniety nie kupisz i ci już nic nie pomoże tylko piach cię czeka Zastanów się nad życiem jak ty się zachowujesz jesteś stra już a kłamiesz cały czas jak ty się Boga nie wstydzisz że masz dzieci a zachowujesz się gorzej niż d****a która ma taki zawód. Jesteś dnem z***m. Ludzie dobrze piszą i mówią bo widzą ja się zachowujesz. Żadna matka na świecie nie pokazuje d**y cipy i cycków gołych jak ma dzieci. Masz chłopaków to oni będą w przyszłości pokazywać d**y i źle traktować kobietyCo ich na uczysz nic . Bo biorą z ciebie przykład. Bo jak i z kogo mają brać dobry przykład.Zachowujesz się gorzej niż nastolatki . Ty nie szanuje, żadnego człowieka szmacisz go jak możesz. To teraz masz za swoje karma wraca. Upadłas bardzo nisko ze żal patrzeć na ciebie tyko szkoda dzieci twoich. Dno patola tyko.
bCOpKPYH
gość
2 lata temu
Szkoda że stary pustaku nie zapomniałaś założyć majtek. I wziąć rozumu że sobą bo go dawno nie ma. Masz tylko wypelniacze i cycki i c**ę na pokaz stara. Gadasz jak pojebana rozumem nienormalnego człowieka z głosem pijaczki. Zostaniesz miss majtek cycków i d**y obwislej starej. Dno patola tyko dzieci szkoda że matka gorzej się zachowuje niż oni. Jak ci majdan robi fotkę to robisz kupke czy zupkę na rzadko. Największa Miss głupoty obciachu i golizny. Stara babcia pomarczczona a udaje nastolatkę z c**ą i geba pomarszczona że ręce opadają. Trasmisja zapłodnienia babci starej 70 i dziadka którzy robią sobie dziecko.To będzie hit w telewizji i roku. Zamknij mordę lodem to będzie spokój. Bo gorszego czubka starej baby co p******i jak pijak to się nie da słuchać już. Tego belkotu starego jak drewno spruchniale.
gość
2 lata temu
Pudel ogarnij się - znów co drugi artykuł o tej prymitywnej botoksiarze!
gość
2 lata temu
Radzio graj głupa z tą Małgonia, to ci wychodzi ale daj sobie spokój z tym bełkotem sprawozdawcy sportowego, naprawdę robisz karykaturę tak wspaniałej dyscyplinie sportu.
gość
2 lata temu
Jakie to beznadziejnie infantylne!
gość
2 lata temu
Gośka rozwaliła swoje małżeństwo z Rozenkiem i dzieciom dom rodzinny
gość
2 lata temu
Czy bedzie transmisja z zaplodnienia ?!
bCOpKPZj