Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek reklamuje "Iron Majdan": "Zazwyczaj jestem bez makijażu i nieuczesana"

94
Podziel się

Państwo Majdan zapewniają, że program jeszcze bardziej ich zbliżył.

bCyaCBGt

Pozycja Małgorzaty Rozenek jest na tyle mocna w stacji TVN, że na potrzeby jej i Majdana, Edward Miszczak wymyślił specjalne reality show. Próbkę adrenaliny, jaką ma zapewnić program, pokazali podczas prezentacji wiosennej ramówki. Tego dnia odbył się osobliwy koncert, w trakcie którego Gosia skakała i chciała śpiewać, a Radek stoicko grał na gitarze. Zobacz: Pudelek przeżywa deja vu: Majdan z Dodą czy Majdan z Gonią? (ZDJĘCIA)

Gosia w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zachęcała do oglądania show, zapewniając, że występuje przeważnie bez makijażu i uczesanych włosów.

Zachęciła Was do oglądania Iron Majdan?

bCyaCBGW
KOMENTARZE
(94)
gość
2 lata temu
No dosyć już tej wiejskiej wrzawy, dawać program! Przekonamy się czy Majdany są z marmuru, żelaza czy jest to po prostu zwykły fajans!
gość
2 lata temu
Z ciekawości poogladalam sobie stare zdjęcia żony Kraśki. Jest tam parę zdjęć Karoliny z Rozenkową, Roz-dan jest kopią Karoliny
gość
2 lata temu
Para kretynow
bCyaCBGX
Gość
2 lata temu
A kiedy dacie wywiad z nastoletnim dziadkiem czyli ciocią Władzią zwanym dla niepoznaki Kubą Wujewódzkim???? ciągle te Rozenki i Majdany, a przecież Władka miałaby dużo do powiedzenia na każdy temat. Pytanie o to dlaczego przyszedł na ramówkę w pampersie wielkości płachty gaśniczej nasuwa się od razu na starcie. Potem pytanie kiedy jego parawan dla niepoznaki zwany żenulką odda sukienki od projektanta i dlaczego nie stać Władkę, żeby żenulce je zwyczajnie kupić, przecież nie są to chyba sukienki ślubne, niech się Władzia nie lęka.
gość
2 lata temu
Ona naprawdę uwierzyła, że cały świat kręci się wokół niej i ludzi to interesuje, że jest bez makijażu itp
Najnowsze komentarze (94)
gość
2 lata temu
Żenada 2017/2018
gość
2 lata temu
że to ona taka młodziutka i naturalna rozczochrana i bez makijażu ,swoją drogą te doczepy są okrpone a jak wygląda bez makijażu i jak w stanie to tylko ona wie
gość
2 lata temu
na pewno nie obejrze
gość
2 lata temu
Da się bardziej? Toż to istne ciało astralne.
gość
2 lata temu
ta pani już wszystko napaplała i pokazała,nawet gołą du...ę, pozim też , mimo jej zapędów w inelekt, praktyka ujawniła nowobogadzką,ekshibicjonistkę i peplę wygadującą co jej ślina na język przyniesie
gość
2 lata temu
no po prostu tego już za wiele...
HejtGonia
2 lata temu
Wcale się nie dziwie... miałam okazje obsługiwać rodzine Majdanów w jednej z Warszawskich restauracji i nie ukrywam ze Małgonia zachowała się karygodnie, miażdży człowieka swoją wyższością i wcale tego nie ukrywa !!!!
gość
2 lata temu
strach otworzyc lodowke .... wszedzie rodzynek
bCyaCBGP
pani
2 lata temu
Iron Majdan - hahahahhahahahaha, proszę powiedzcie czy to nie jest doskonały dowcip?
gość
2 lata temu
Dajcie spokój z tymi Majdanami. Żygać się chce! Ona jest tak żałosna, za wszelką cenę chce zaistnieć, sztuczna i groteskowa!
DD
2 lata temu
NIE MOGE DOCZEKAĆ SIĘ PROGRAMU
gość
2 lata temu
No tak największym problemem 50-letniej baby jest czy ona ma make up, czy nie, czy jest rozmazany, to jest tak żałosne, ze aż uszy bolą. Nie oglądam jej więcej
gość
2 lata temu
Wiesniaki
gość
2 lata temu
A co Ty chcesz p****u czesać.....
...
Następna strona
bCyaCBHr