Rozenek reklamuje nowe show: "Nie boję się zmian. Sama przeszłam MOCNĄ metamorfozę!"

267
Podziel się

"Poczuj się jak Małgorzata Rozenek" ma nauczyć kobiety pewności siebie. "Kobieta w każdym wieku i sytuacji może postawić na siebie" - zapewnia Gosia.

W czwartek stacja TVN zaprezentowała nową ofertę ramówkową. Jedną z nowości będzie kolejny "secret project" Małgorzaty Rozenek-Majdan. Choć program nie doczekał się jeszcze oficjalnego zwiastuna, sam tytuł produkcji budzi wiele kontrowersji. Celebrytka zapewnia, że nazwa _**Poczuj się jak Małgorzata Rozenek**_ nie została wymyślona przez nią, jednak nie kryje dumy z chęci wzorowania się nią innych kobiet. Żona Majdana skupi się na metamorfozach uczestniczek, nie tylko zewnętrznych, ale też tych związanych z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy. Gosia w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski zdradziła, że w nowym programie chce nauczyć kobiety pewności siebie. Dodała, że sama przeszła w swoim życiu ogromną metamorfozę i nie boi się kolejnych zmian.

KOMENTARZE
(267)
gość
2 lata temu
O tak , więcej Rodzynek w przestrzeni publicznej. Dokładnie tego nam trzeba w tych niepewnych czasach!
gość
2 lata temu
Żeby przejść metamorfozę taką jak ona trzeba mieć worek pieniędzy - to nie dla przeciętnej Grażynki
gość
2 lata temu
Z taką kasą jak ma ona łatwo przejść metamorfozę.....a jaką metamorfozę doradzi kobiecie która pracuje na kasie w Biedronce za marne grosze , albo jest konsultantką pewnej firmy kosmetycznej Av.......która jak akwizytor działa na rynku i zarabia kieszonkowe?
gość
2 lata temu
no to pieknie ;)
gość
2 lata temu
Osoba z doczepami i sztucznym biustem uważa się za pewną siebie??? Hahaha. Gdyby była pewna siebie to by tych wszystkich sztucznosci nie robiła. Kto obsadzil p.Rozenek w tej roli niech się zastanowi nad decyzja. Dla osób mądrych ten wybór to farsa i żenada.
Najnowsze komentarze (267)
gość
2 lata temu
Nie no . Bez przesady. Zróbcie z nia program / jak zostać szewcem , spawaczem , murarzem , piekarzem lub zeznikiem . Juz dość tej perfekcji . Cudów natury , mistrzów w pływaniu przy Czarnobylu . Dość . W lady program dała ciała na całej linii . Kazdy wtym programie wypadł jakos . Ona była wielkie nic Wiec juz dość uczelni " Rozenek Universite " Az tak brak wam pomysłów ?
gość
2 lata temu
GOSIA,,,curwa mać przestań już pieprzyć głupoty
gość
2 lata temu
show z ta kobieta to mamy kilka razy dziennie na Pudelku. Kiedy wreszcie to sie skonczy Panie Miszczak
Klinek
2 lata temu
Fajna jest Małgorzata. Lubię odwazne, piękne kobiety. Jest zadbana, Wygląd a zjawiskowo i nie obchodzi mnie ile ma lat ta piękna kobieta. Można na nią patrzeć z przyjemnością. Do tego jest matka i żona. Brawo !
gość
2 lata temu
A pójdę do tego programu
gość
2 lata temu
wystarczą względy szefa M.....
gość
2 lata temu
To jeszcze proszę zmienić głos, zachrypnięty i koszmarny, tego nie da się słuchać, popracuj kobieto nad tym!
gość
2 lata temu
rozmiar bufetu jaki nachalnie demonstruje mówi wszystko.....
gość
2 lata temu
przecież ta kukła jest po kompleksowym tuningu,fotki z przeszłości to dokumentują, a oczy, niegdyś spaniela teraz są nieustannie zdziwione.....
daga31
2 lata temu
lepiej tak niż zasuwać w korporacji po 12 godzin dziennie, być rozliczanym z każdego projektu przez zakompleksionego i mniej zdolnego szefa, który mało w majty nie zrobi ze strachu o swój stołek
gość
2 lata temu
Ten nieszczęsny Miszczak sądzi że każda kobieta chce być podobna do Rozenkowej?
gość
2 lata temu
Wszysto juz nam popokazywala i w stringach i w bieliznie i dupskiem od tylca , i bebech , nogi powyginane i co nam jeszcze zaprezentuje ten chochol czy tam cyborg . Masakra , albo ma haki , albo l******a , albo przekupiona stacja , ot caly sekret Damy , czy nie damy i .. ? Komu.
gość
2 lata temu
Sorry ale te Twoje metamorfoxy to głownie wypełniacze i nici
gość
2 lata temu
i kogo to znowu dziasiaj mamy? kuuuuurwa bez niej pudel by z****ł jest Małgonia brawo pudel na ciebie zawsze można liczyć że ją zapodasz to przekracza współczynnik ludzkiej wyobrazni z tymi majdanami nie chcemy ich zrozum to wreszcie do dzieciarów niech lezie
...
Następna strona