Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozpromieniona Ilona Montana poszła w klapkach na lody z mężem

46
Podziel się

Celebrytka kolejny raz próbowała udowodnić jak bardzo jest szczęśliwa u boku męża.

bCYJbfAR

Choć początki znajomości Ilony Felicjańskiej z Paulem Montaną nie należały do najłatwiejszych, celebrytka zdecydowała się dać tej trudnej relacji szansę. W rezultacie stanęła w obronie niewiernego narzeczonego, twierdząc, że choć chciał ją zdradzić, to jednak tego nie zrobił. Ilona uznała, że to wystarczy jako dowód miłości. Kiedy Paul jej się oświadczył, powiedziała "tak" i niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu.

Ostatnio paparazzi przyłapali małżonków na kolejnym wspólnym spacerze. Ubrana w skórzane klapki celebrytka i jej świeżo upieczony mąż spacerowali trzymając się za rękę, a w przerwie zajadali mrożone przekąski. Ilona jak zwykle sprawiała wrażenie niezwykle szczęśliwej.

Wyglądają na zakochanych?

bCYJbfBu
KOMENTARZE
(46)
gość
rok temu
Biedna desperatka. Osoba głęboko uzależniona od toksycznego związku i zainteresowania innych :-(
Karee
rok temu
Ilona wiecznie wstawiona, to i szczęśliwa.
gość
rok temu
Przepraszam ale z czego ci ludzie żyjà?
bCYJbfBv
gość
rok temu
Tylko chodzą a jakiś p***c strzela im fotki niby z ukrycia chore to
gość
rok temu
Nalog alkoholowy wyryty na twarzach obojga.
Najnowsze komentarze (46)
gość
rok temu
No i...?
gość
rok temu
Brzydko się starzeje.
gość
rok temu
Dajcie jej spokój... szczęścia życzę
gość
rok temu
Oni ciągle chodzą po tym mieście, ona ciągle się usmiecha, a on ciągle jakiś taki. don Pedro z Krainy Deszczowcow. Ogolnie ciągle szczęśliwa o czym ciągle chce siebie i innych przekonać!
gość
rok temu
Szkoda mi tylko krow !!! Lody nie potrzebuja mleka od krowy!!
gość
rok temu
Wszystko co napisała jest zwykła zakłamana bzdura. Jak można wierzyć jej książkom o tych wyższych uczuciach O miłości do siebie itd skoro zaraz po tym robi ustawki z jakimiś fotografami. Ona płynie w gównie na siłę próbując udowodnić że jest szczęśliwa. Jak tak mozna? Albo napraw swoje marne życie krowo i zajmij się dziecmi a już na pewno przestań udowadniać światu jak jesteś szczęśliwa bo i tak każdy wie że tak zwany Montana to lubi l***i na boku szczególnie te młode i ma je kiedy chce. Po co kontynuować ten cyrk. Kwestia czasu kiedy się sprawą rypnie i wszystko wróci do normy. W sumie to ona i tak wie ale lepiej udawać przed samą sobą że wszystko ok. Weź się babo obudź bo wstyd! Czy tego nie widzisz??
gość
rok temu
Zastanawiam się dlaczego Jej nie ufam. Dlaczego nie przekonują mnie jej książki i zwierzenia. Desperacja? Chcę być na świeczniku? Naprawdę nie rozumiem. Matka dwóch synów, którzy mogą wszystko przeczytać w necie. Synów, którymi opiekuje się Ojciec. Może skromnej?
gość
rok temu
Brzydko się starzeje, co to będzie za kilka lat, masakra.
bCYJbfBn
gość
rok temu
ta Montana jakas grubawa
gość
rok temu
Żenada , kto na to patrzy??????
gość
rok temu
Ona jest taka obrzydliwa.
gość
rok temu
Co Was boli ta Ilona???? Czego chcecie od dziewczyny? Szczęście boli?
gość
rok temu
To właśnie ona jest taką patologiczną celebrytką ,te publiczne, sztuczne pocałunki dwojga przegranych ludzi to też swego rodzaju patologia
gość
rok temu
Mówisz abyśmy się zajeli złem..a ona jest alkoholiczką-to też jest złe,więc jest ok
bCYJbfBP