Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednak NIEWAŻNY? Tancerz ujawnia prawdę

87
Podziel się:

Kilka dni temu w mediach pojawiły się spekulacje, że rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela może być nieważny. Podczas prezentacji ramówki Polsatu tancerz odniósł się do plotek w rozmowie z Pudelkiem.

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednak NIEWAŻNY? Tancerz ujawnia prawdę
Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest nieważny? Tancerz komentuje plotki (AKPA, Pudelek Exclusive)

Czwartkowa prezentacja wiosennej ramówki Polsatu przyciągnęła prawdziwe tłumy znanych twarzy. Na evencie nie mogło rzecz jasna zabraknąć obsady nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Maciej Musiał. Na konferencję wybrał się również powracający do programu po latach Marcin Hakiel, który na parkiecie będzie partnerował Dagmarze Kaźmierskiej.

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest nieważny? Tancerz komentuje plotki

Podczas prezentacji ramówki Polsatu Marcin Hakiel udzielił wywiadu reporterce Pudelka, Simonie Stolickiej. Nasza wysłanniczka poruszyła temat ostatnich plotek na temat tancerza i jego byłej żony, Katarzyny Cichopek. Choć para oficjalnie zakończyła małżeństwo pod koniec sierpnia 2022 roku, kilka dni temu w mediach zaczęto spekulować, że ich rozwód może być nieważny. Tancerz w rozmowie z Pudelkiem skomentował wspomniane doniesienia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rozwód Hakiela i Cichopek JEST NIEWAŻNY? Mamy komentarz tancerza

Pogłoski na temat rozwodu Cichopek i Hakiela związane są z niedawną uchwałą Sądu Najwyższego. SN uznał bowiem, że część przeprowadzonych w ostatnich latach spraw rozwodowych jest nieważna. Mowa tu o przypadkach, gdy sprawy były rozpatrywane przez jednego sędziego i dwóch ławników. Adwokat Eliza Kuna w rozmowie z TVN24 wyjaśniła, że wskutek orzeczenia za nieważne uznaje się sprawy niezakończone do 3 lipca 2021 oraz wszczęte w okresie od 3 lipca 2021 do 14 kwietnia 2023. Mecenas Agnieszka Dębowska w rozmowie z "Faktem" stwierdziła jednak, iż nieważność rozwodu można stwierdzić wyłącznie wówczas, gdy jedna ze stron wystąpi ze stosownym wnioskiem.

Odnosząc się do plotek o nieważności rozwodu w rozmowie z Pudelkiem, Marcin Hakiel również zwrócił uwagę na wspomniany wcześniej warunek. Tancerz zdradził, że konsultował sprawę ze swoją pełnomocniczką. Przy okazji zaznaczając, że jeśli on lub Katarzyna Cichopek nie złożą w sądzie wniosku, między nimi nic się nie zmieni.

Czytałem o tym, ale to nie jest do końca tak. Jedna strona by musiała złożyć jakieś postanowienie czy wniosek do sądu. Więc dopiero, jak któraś z naszych stron złoży coś takiego przez swojego radcę, to wtedy będę mógł się jakoś wypowiedzieć, bo tak to właściwie się nic nie zmienia. Nie mam kompetencji, żeby rozmawiać o tym, czy to jest dobra decyzja Sądu Najwyższego, czy nie. (...) Konsultowałem to z radcą, nie rozumiem tych wszystkich meandrów prawnych. Jeśli nikt nic nie złoży, to żyjemy w tym status quo, które mamy teraz - powiedział Pudelkowi tancerz.

Nasza reporterka zapytała też Hakiela, czy planuje złożyć wniosek w sprawie rozwodu. Tancerz przyznał, że jego pełnomocniczka nie ma takiego zamiaru.

To też nie moja decyzja, moja radczyni nad tym czuwa. Ale z tego, co mi wiadomo, to nic o tym nie myśli - dodał.

Simona Stolicka postanowiła również zapytać Marcina Hakiela, co sądzi na temat zmian w "Pytaniu na śniadanie". Zobaczcie, co powiedział nam tancerz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(87)
Dorota
3 tyg. temu
Wiecie co? Opuszczam szeregi Pudla. Treść artykułów obraża moją inteligencję, ale za Waszymi komentarzami będę tęsknić.
Gość
3 tyg. temu
Napiszcie lepiej o tym co się dzieje w Brukseli bo w waszych wolnych mediach cisza
janek
3 tyg. temu
Napiszcie lepiej co z kwotą wolną od podatku.
cdgj
3 tyg. temu
Czy tak, czy siak, rozwód to dramat.
AleNumer
3 tyg. temu
A kurski podobno żony nie miał. Dzieci nie miał albo zostały niepokalane poczęte. A nowa to ta prawdziwa bo w miejscu świętym przez biskupa nadana..
Najnowsze komentarze (87)
Genowefa
2 tyg. temu
Kasia jest ladna
Genowefa
2 tyg. temu
Kasia jest ladna i ma macka
Genowefa
2 tyg. temu
Kasia jest ladna
cdssdx
3 tyg. temu
kogo to obchodzi
Minka
3 tyg. temu
Z mojego konta ktoś jakoś pisał komentarze w innym rodzaju więc sorki
Minka
3 tyg. temu
Z mojego konta ktoś jakoś pisał komentarze w innym rodzaju więc sorki
Aria
3 tyg. temu
Marcin, życzę Ci powodzenia i miej nadal oczy otwarte na całą sprawę - mnie też to boli, bo w takiej sytuacji była. Myślę, że czas leczy rany - ale do dziś mam wyrzuty sumienia, że nie odeszłam. Zdrady nigdy się nie zapomnę. Pozdrawiam Cię serdecznie!
Ela
3 tyg. temu
Ujawnia komu? Kogo obchodza przygody tych postaci?
załamany
3 tyg. temu
według Bodnara, Tuska i Sienkiewicza nic nie jest ważne. Oni dopiero wprowadzają standardy ważności. Żadna uchwała, ustawa czy wyrok sądu nie jest ważny. Dodatkowo każdy jest winny oprócz nich samych.
Prawda
3 tyg. temu
dlaczego to co popełnione jako pierwsze ma być ważniejsze od tego co drugie ? W młodym wieku popełnia się różne błędy Ta druga żona często jest przemyślana i to z nią chce się iść przez życie. Koniec. Kropka.
KrychaZgazown...
3 tyg. temu
Ona teraz widać jest na fali rozwodów, tvp tez juz jej nie chce i co to eraz będzie,bida i nędza,no chyba że do uczciwej roboty się weźmie.
ewa
3 tyg. temu
radczyni ,chyba adwokat
Jerzy
3 tyg. temu
Co w związku z tym? Jakieś pomysły? Rozwiązania? Działania?
carol
3 tyg. temu
na ślubie obiecywali i przysięgali sobie wierność aż po grób a po paru latach rozwód,to jak to jest z tą miłością,będzie kiedyś tak jak ja mówiłem,ślubu jako takiego nie będzie,będą partnerami,wtedy łatwiej będzie z podziałem majątku,dzieci będą miały nazwisko po partnerze i mogą mieć różne nazwiska,jak się pokłócą to rozwód nie będzie potrzebny
...
Następna strona