Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozżalona Siwiec: "Myślą o mnie: pusta, głupia lalka, która myśli tylko o ciuchach!"

299
Podziel się

"Często spotykam się ze stereotypem pięknej i głupiej kobiety". Współczujecie?

bCMZYbsl

Natalia Siwiec, podobnie jak Edyta Herbuś, lubi podkreślać to, jak wielką metamorfozę przeszła. Z celebrytki stała się "aktorką". Niestety szanse na dyplom są chyba małe. Zobacz:Siwiec: "Na szkołę aktorską jestem za stara. Zabrałaby mi kilka lat"

Kolejny raz próbuje wszystkich przekonać, że "jest nie tylko ładna, ale i inteligentna". Żali się, że często spotyka się ze stereotypem pięknej i głupiej kobiety. Modelka przyznała, że ludzie zmieniają o niej zdanie po bliższym poznaniu.

Często spotykam się ze stereotypem pięknej i głupiej kobiety. Trzeba się do tego przyzwyczaić i nie walczyć. Dostaję mejle od ludzi, którzy mówią mi, że jestem zupełnie inną osoba niż sobie wyobrażały. Ja też się na tym łapie. Widzę osobę w telewizji, poznaję ją, a ona się okazuje zupełnie inną osobą. Pusta, głupia lalka, która myśli tylko o ciuchach - tak o mnie myślą.

bCMZYbsn

Współczujemy.

bCMZYbst

Źródło: 20m2 Łukasza/ x-news

bCMZYbsO
KOMENTARZE
(299)
gość
4 lata temu
No niestety Natka, tak myślimy:-)
GoscAnkka
4 lata temu
Natalko,sama sobie taką opinię wypracowalas.
gość
4 lata temu
Gdyby wypowiadała sie inaczej to nie była by uważana za g****a
bCMZYbsP
gość
4 lata temu
Piszę to jako osoba wykształcona, usatysfakcjonowana ze swojego życia zawodowego itd. Natalia nie wygląda na mądrą kobietę, ale wydaje się naprawdę sympatyczna i szczera. Wielu mamy pseudo profesorów. Doceniajmy w ludziach ciepłe serce. Oczywiście to nie powód, by zarabiała tyle pieniędzy. Witamy w Polsce.
khaleesi
4 lata temu
wlasiciwie to nikt z nas nie wie jaka ona jest, media chcą żebyśmy nienawidzili większości gwiazd, którego kreują ich konkretny wizerunek. Pani Siwiec nie znam i nie oceniam.
Najnowsze komentarze (299)
gość
4 lata temu
Co jak co, ale te jej lakiery sa bardzo ładne. Sama mam obecnie hybryde z tej serii i jestem mega zadowolona :D
gość
4 lata temu
KOCHANA SPADAJ NA DRZEWO - TAM TWOJE MIEJSCE
AntyBrytol
4 lata temu
Świetnie Natalka. pokazałas wszystkich jak robi się karierę......no cóz taki świat showbiusnessu....i taka cene płaci się za bycie sławną.....jest takie amerykańskie powodzenie nie wazne co mówię wazne aby mówili....... Wszystkie dobrego z okazji urodzin......
gość
4 lata temu
A myśli, a co najważniesze-czy robi coś bardziej wartościowego? Dobrze,że przynajmniej nie wydaje na świat kolejnych idiotów
gość
4 lata temu
Ani piekna ani madra. G***i glonojad!
gość
4 lata temu
obejrzyjcie cały wywiad i dopiero się wypowiadajcie, widziałam go i po nim zmieniłam zdanie o Natalii Siwiec, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła
mn
4 lata temu
ludzie z nizin społecznych udają intelektualistó w ,zejdz na ziemię kobito
gość
4 lata temu
No nie taka pusta, bo wypchana silikonem.
bCMZYbsH
colo
4 lata temu
Co za chory klimat... Przeciez to naprawde pusta t**a dzida jest ... Jak jej facet kretynek ... Najpierw wywalała g***i cizia wszystko na ladę a teraz sie dziwi że ją ludzie za towar mają? Z tej mąki chleba juz nie będzie... Może ona i niegłupia może i nie jest do końca pusta (o matko! co ja klepie!!?:) ) ale stawiam duże frytki jeśli jest inaczej:P
gość
4 lata temu
Ile ona ma lat? Wygląda jak stara rozpadówa spod dworca.
gość
4 lata temu
Nie chcę jej sobie wyobrażac za 20 lat.
gość
4 lata temu
Silikonowy ćwok.
gość
4 lata temu
Czego by nie zrobiła (nawet u najlepszych chirurgów), głupoty i wieśniackiego wyglądu się nie pozbędzie.
gość
4 lata temu
Im starsza tym chce być mądrzejsza i zaczyna o tym mówić publicznie, jest biznesmenem, ma firmę i bardzo dużą odpowiedzialność !!!
...
Następna strona
bCMZYbtj