Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rubik: "Dochodziłam do swojej kariery nie przez jedną noc"

245
Podziel się

Wystąpiła na konferencji z Kulczykiem, Holland i Wałęsą. "Przygotowywałam się dwa tygodnie".

bDfllQJh

Anja Rubik przyjechała do Polski nie tylko ze względu na finał Project Runway. Została zaproszona na konferencję organizowaną przez "Puls Biznesu" pod hasłem Sukces, pasje, inspiracje. Przemawiali na niej m.in. Lech Wałęsa, Agnieszka Holland, Urszula Dudziak i Jan Kulczyk.

- Każde z nas opowiadało o swojej karierze, o swojej motywacji i o swoich przeżyciach. Jak się dochodzi do sukcesu i co dla nas oznacza sukces. Czułam się zaszczycona, że tam mogę być. Przygotowywałam się od dwóch tygodni do mojego przemówienia - opowiadała Rubik.

Zdradziła, że jej przemówienie miało trwać tylko 20 minut i trudno jej było w tak krótkim czasie o wszystkim opowiedzieć.

bDfllQJj

Dochodziłam do swojej kariery nie przez jedną noc. Zaczęłam swoje przemówienie od marzenia, które się urodziło ponad 20 lat temu. To było bardzo dużo informacji, żeby je spiąć w 20 minut.

_

_

bDfllQJp

_

_

_

bDfllQJq

_

bDfllQJK
KOMENTARZE
(245)
gość
5 lata temu
Warto miec marzenia.... I wierzyc w nie.
gość
5 lata temu
Ona nie jest ładna.
gość
5 lata temu
Pani Rubik do kariery się nie dochodzi! Karierę można z|robić lub osiągnąć sukces! A podobno niektórzy twierdzą, że nawet modelki bywają inteligentne. Mam mieszane uczucia kiedy się czytuje takie wypowiedzi, podobno wcześniej przygotowywane! Wypadałoby posługiwać się ładniejszą polszczyzną.
bDfllQJL
gość
5 lata temu
nie przez jedną noc, nie przez jedno łóżko :D Nic nowego :-P A tak poza tym to jest tragiczna w swym wyglądzie. Przypomina mi wychudzoną szkapę która potrzebuje pilnie interwencji ze strony weterynarza :) Cóż skoro takie badziewie się sprzedaje w Polsce i jest ikona mody to ja już nie mam więcej pytań. Enjoy :P
gość
5 lata temu
alez ona jest żałosna i chorobliwie chuda i ta wymowa ......
Najnowsze komentarze (245)
gość
5 lata temu
ozesz qzwa...jakie to brzydactwo !!!
oki
5 lata temu
Anja jest modelką, ma być fotogeniczna. Ja jestem ładna (od razu uprzedzę lawinę błota- to opinia moich kolegów i koleżanek bliższych i dalszych) natomiast jestem nieprawdopodobnie niefotogeniczna. Jedyne moje w miarę dobre zdjęcia to selfie, do których robię miny przez 5 minut by wyglądać jako-tako ;)
gość
5 lata temu
chyba ktoś tu za dużo wypił...
gość
5 lata temu
przytyje kilogram I po karierze,,,,,,ja pierdziele co z tej kasy jak normalnie nie mozna zjesc tylko wachac aby tym pedalom cos sie nie odwidzialo
gość
5 lata temu
Jest strasznie wychudzona I nie wyglada to juz dobrze
gość
5 lata temu
nie widze w niej nic kobiecego poza jeszcze ladnymi oczami ale to za malo
gość
5 lata temu
mumia,mumia ,mumia ................................
gość
5 lata temu
mumia,mumia ,mumia,mumia,mumia ,mumia ,mumia,mumia,mumia,mumia,mumia,mumia ,mumia,mumia ,mumia ,mumia..........................................................
bDfllQJD
gość
5 lata temu
Anja jest piękna
terapeuta
5 lata temu
Wiecznie naćpana! Aż żal patrzeć!
gość
5 lata temu
ONA JEST MAŁO POWIEDZIANE NIE ŁADNA ONA JEST WSTRĘTNA
gość
5 lata temu
Jak zwykle złośliwe, żałosne komentarze zakompleksionych Polek. Tak tylko opluwać swoich rodaków potrafią Polacy. Poczytajcie inne komentarze np. Anglików, oni doceniają swoich nawet wtedy gdy ktoś jest słaby.
kara
5 lata temu
Ona jest piękna! To , ze jestescie pewnie grubsze , brzydsze od niej to bedziecie pisac , ze jest brzydka albo , ze jest anorektyczka.Nie bez powodu została tak swiatowa top modelka :)
gość
5 lata temu
Tak to prawda. Tych nocy było znacznie więcej !!!
...
Następna strona
bDfllQKf