Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rutowicz: "Mam księcia, imprezuję z nim w łóżku!"

148
Podziel się:

Jolanta zdradza kolejne szczegóły ze swojego życia. "Chyba już czas na bawienie dzieci!"

Rutowicz: "Mam księcia, imprezuję z nim w łóżku!"
bEDVtAxx

Jolanta Rutowicz zapowiedziała niedawno wydanie swojej autobiografii oraz ostateczny wyjazd z Polski. Zanim jednak to zrobiła, udzieliła wywiadu, w którym zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia - zarówno medialnego, jak i osobistego.

Uspokoiłam się, bo mam księcia z bajki, tak więc imprezuję z nim, i to w łóżku - wyznaje Jola. Chyba się wyszalałam. Chyba już czas na bawienie dzieci.

bEDVtAxz

Zobaczcie, co powiedziała o końcu kariery oraz o "medialnych prostytutkach", do których oczywiście sama siebie nie zalicza:

bEDVtAya
KOMENTARZE
(148)
gość
9 lat temu
Kupiła sobie dmuchanego Bimbera?
gość
9 lat temu
,życie składające się z chodzenia na imprezy,spania i srania. pasjonujące życie Joli.
gość
9 lat temu
Czy to zero uważa że kogoś obchodzi jej zdanie i "ideologia"... co za kupa
bEDVtAyb
gość
9 lat temu
doprawdy nikoko nie interesuje ta w*****a
gość
9 lat temu
w*****ł bym ja tylko na bezludnej wyspie i od tylu
Najnowsze komentarze (148)
Immaq
5 lata temu
AMMM... tak więc...
najlepszego s...
7 lat temu
WOLE JOLE NIZ JAKIES WSTRETNE WULGARNE SIWCE CZY DODY I INNE SYFY Z POLSKIEJ SCENY... JOLA MIALA SWOJ UROK... ZABAWNA BYLA I UWODZICIELSKA... DO TEGO BARDZO SEXY, A TERAZ W TV I W MEDIACH JEST QPA. BEZ JOLI JEST DO DOOPY.
moncler outle...
8 lat temu
moncler outlet toronto Rutowicz: "Mam księcia, imprezuję z nim w łóżku!" - PUDELEK.TV moncler outlet erfahrungen http://www.moncler-and-outlet.com
gość
8 lat temu
Figure ma super
gość
8 lat temu
Super
gość
8 lat temu
kur.....wa jaka ona jest pusta
Anitka
9 lat temu
Kocham cie jolanta
gość
9 lat temu
Mmm te zęby i nos
bEDVtAxT
gość
9 lat temu
co już jej nie trzymają w poprawczaku
Fakty i Mity ...
9 lat temu
Jak uzyskać dostęp do bezpiecznej aborcji medycznej? Chroń swoje zdrowie i życie! Czy jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: http://www.womenonweb.org. WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Emailowy helpdesk Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org
Arleta Pinani...
9 lat temu
Moja babka by ją nazwała "bezwstydnica",mój Karol nazywa ja "kurwus pospolitus",a moja sąsiadka Krysia Flisów mówi "d****a",a ja nazywam ją normalnie.
gość
9 lat temu
letko straszna z ryja
gość
9 lat temu
A GDZIE KUCYK?
gość
9 lat temu
em.. i... em... to inteligentna rozmowa o naturalności z toną makijażu na twarzy... naturalnie to ona jest idiotką . Przykre.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVtAyM
bEDVtAyN
bEDVtAyO
bEDVtAyP
bEDVtAyQ
bEDVtAyv