Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sadowska zachęca do udziału w strajku: "Siostry, żony, córki matki - nasze ciało jest polem walki!"

102
Podziel się

"Chcę mieć wolne ciało, z wierzchu, w środku i dogłębnie. Biorę udział w poniedziałkowym proteście, dziewczyny nie dajmy się".

Sadowska zachęca do udziału w strajku: "Siostry, żony, córki matki - nasze ciało jest polem walki!"
bDfGPmoR

Do udziału w poniedziałkowym proteście kobiet zachęca coraz więcej gwiazd. 3 października, "Czarny poniedziałek" jest odpowiedzią na plany Sejmu dotyczące nowelizacji ustawy antyaborcyjnej. Kobiety, które nie zgadzają się na bezwzględne zaostrzenie przepisów antyaborcyjnych w najbliższy poniedziałek mają zamiar nie pojawić się w pracy i na uczelniach. Zobacz: Dorota Wellman zachęca kobiety do strajku: "Nie jesteśmy głupimi krowami"

Z podobnym apelem do kobiet zwróciła się Maria Sadowska. Prosi o solidarność i udział w proteście:

Siostry, żony, córki matki - nasze ciało było, jest i będzie, polem walki. Chcę mieć wolne ciało, z wierzchu, w środku i dogłębnie. Wolna dusza to za mało, bo nic o mnie, beze mnie. To powinien być dzień nie tylko kobiecej solidarności, ale też zaufania do naszych facetów. Biorę udział w poniedziałkowym proteście. Mam wrażenie, że kulturowo zostało nam wmówione, że kobiety nie potrafimy być solidarne. Dziewczyny nie dajmy się i pokażmy, że możemy być razem.

bDfGPmoT

_

_

_

bDfGPmoZ

_

bDfGPmpu
KOMENTARZE
(102)
gość
4 lata temu
...obowiązkowa ustawa o kastracji księży...
gość
4 lata temu
hej dziewczyny najlepszym protestem bedzie brak seksu z facetami.
gość
4 lata temu
...precz z ePISkopatem...
bDfGPmpv
gość
4 lata temu
Trzeba było myśleć przed wyborami ...
gość
4 lata temu
Dziekuje pani Sadowska. ja wierze ze kobiety potrafia bys solidarne..zobaczycie w Poniedzialek
Najnowsze komentarze (102)
gość
4 lata temu
przede wszystkim trzeba było pójść na wybory. ciekawe czy Pani Sadowska była?
gość
4 lata temu
a we wtorek ban na karte kredytowa...
gość
4 lata temu
Wszyscy, którzy popierają takie pseudo celebrytki, i ona też, są niedoinformowani. Przeczytajcie tę ustawę a zobaczycie, że najwięcej kwiczą świnie w chlewie albo kobiety bez uczuć.
gość
4 lata temu
hej nauczycielki my mamy trudność z protestowaniem ale ubierzmy się w poniedziałek do szkoły na czarno
gość
4 lata temu
właśnie myśleliśmy-dzięki temu nie zalała nas fala uchodźców...
Hela
4 lata temu
Jak znajdą autentyczną panią Jadzię z warzywniaka, który powie że nie idzie handlować w poniedziałek to może będę miała minimalny respekt do tej inicjatywy. A kto teraz namawia, artystki z nieuregulowanym czasem pracy. Janda, co sobie może pozwolić na przesunięcie spektaklu i na drugi dzień zagrać w dwóch i sobie to odbić, aktorki np. Dygant które za jeden dzień zdjęciowy zarabiają po kilka tysięcy złotych, szafiarka Macedamian, której zajęcie trudno nazwać chodzeniem do pracy, superniania która nie wiadomo jaką ma pracę ale wiadomo że pouczała innych o wychowaniu dzieci, a jej syn był oskarżony o gwałt. Śmieszą mnie te całe celebrytki, aktoreczki, szafiareczki siedzące na pieniądzach i które pewnie nawet nie przeczytały tego projektu obywatelskiego (a nie pisowskiego, bo podpisało go 500 tys. obywateli). Projekt na pewno nie zakazuje bezwzględnie aborcji, w sytuacji ratowania życia matki, dopuszczalne są działania prowadzące do śmierci nienarodzonego dziecka.
gość
4 lata temu
Każdy czarny pedofil do kastracji. Pokazujące tych gwalcicieli wszędzie. Odciąć kler od kasy przecież mówi się , że ten nie zginie kto ma księdza w rodzinie. Najgorsze są głupie mohery , które oddają emeryturki czarnym na wczasy z kochanicami a same nie mają na chleb.
gość
4 lata temu
Nie ładnie Pani Marysiu. Pamiętaj w jakiej stacji jesteś jurorką. Pracujesz w TVP pod przewodnictwem Prawicy. Daruj sobie bo jurorką za rok nie będziesz.
bDfGPmpn
logik
4 lata temu
Trzeba myśleć zanim kladziesz sie do łóżka z byle kim.
Madzia
4 lata temu
Myślałam ze ona jest bardziej na poziomie.
Madzia
4 lata temu
Myślałam ze ona jest bardziej na poziomie.
gość
4 lata temu
Tak trzeba bronić praw kobiet praw ludzi!!! Brawo
tomek
4 lata temu
babo masz lustro spojrz na siebie jestes niestety stara niewiem czy znalazl by sie jeszcze jakis amant, badz spokojna o swoje cialo
gość
4 lata temu
najlepszym protestem bedzie brak seksu z facetami, chyba że przyjdą w poniedziałek
...
Następna strona
bDfGPmpP