Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sadowska: "Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej to wymierzenie Polkom policzka. Nie ma do nas szacunku!"

94
Podziel się

"Tu chodzi o zaufanie do kobiet i ich decyzji. Wciąż walczymy o to samo, a pierwsze co się robi, to odbiera kobietom prawa".

bDfGOatN

100 lat temu Polki uzyskały prawa wyborcze. Niby od tego czasu zmieniło się wiele, ale czy na pewno? Maria Sadowska w rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznaje, że kobiety wciąż muszą walczyć o to samo i nieustannie próbuje im się odebrać podstawowe prawa. Ma rację?

bDfGOauq
KOMENTARZE
(94)
gość
2 lata temu
Referendum tak jak w Irlandii
gość
2 lata temu
Znieść konkordat
gość
2 lata temu
Ustawa w obecnej formie jest dobra, nawet w krajach arabskich nie ma ostrzejszych ustaw aborcyjnych. Niech kazdy decyduje o sobie w skrajnych przypadkach. A kosciol opodatkowac i zabrac im dotacje ze naszych podatkow. Moze jak zaczna w koncu pracowac to przestanie sie im nudzic i odp**** sie od kobiet
bDfGOaur
gość
2 lata temu
Oczywiscie ze ma racje. Prawo do decydowania o aborcji w skrajnych przypadkach jest podstawowym prawem czlowieka. A ciagle probuje sie kobiety ubezwlasnowolnic w tym zaklamanym szowinistycznym kraju.
gość
2 lata temu
Ma racje!
Najnowsze komentarze (94)
Lidka
2 lata temu
Bardzo proszę by świadomie zarażać chłopaków z partii Wolność. Nie będę wskazywać konkretnie by nie zapobiegli temu zanadto. Proszę tego nie zostawić. Proszę nie dać się traktować jak bydło przez tych p******i. Proszę kobiety zarażone o solidarność międzyludzką. Gdybym dowiedziała się, że Berkowicz ma kiłę poczułabym się lepiej.
gość
2 lata temu
tu tyle debilnych prostaków że szkoda zdrowia
gość
2 lata temu
tu tyle debilnych prostaków że szkoda zdrowia
kok
2 lata temu
już mam dosyć tego tematu, znalazła się następna mądra............ja jestem wolną kobietą , nie czuję , że ktoś mi coś zabiera, czy odbiera.........zabijanie bezbronnych to morderstwo , jestem odpowiedzialną kobietą, jego prawa słucham , a nie jakiejś marysi
gość
2 lata temu
maryna ty KÓRWO zydowska POwies sie
gość
2 lata temu
nie zgadzam się z nią
gość
2 lata temu
Może dajmy takie prawo wszystkim i zawierzmy ludzkiej intuicji. Niech ludzie sami decydują kto pośród nas zasługuje na życie a kto nie. Jeden okaże się za g***i a inny za brzydki żeby żyć. I do eksterminacji. Dziś ja jutro Ty. Mądre?
gość
2 lata temu
Szczerze? Aborcja na życzenie. Jeżeli nastolatka się pogubi, to dzięki legalnej, bezpiecznej aborcji najprawdopodobniej zostanie szczęśliwą matką za 10 lat. Matka trojga dzieci, skupi się na trojgu, a nie wykończy przy czwórce. Lekarze się nie boją, dostępna jest lepsza ochrona psychologiczna. A kościelni niech się nie skrobią i tyle. Dodatkowo opodatkować Kościoły na rzecz "daniny" dla chorych czy rodzin, aby np. gdy jest trójka w porządnej rodzinie, gmina mogłaby kupić dla nich lokal. Aha, i sterylizować matki, których dziecko ma FAS, odebrać prawa o odciąć od WSZELAKICH zasiłków. Niech taka sam się utrzymuje lub z****a.
bDfGOauj
gość
2 lata temu
....takim polkom jak ty powinni rzeczywiście ustawowo zagwarantować skrobanie na życzenie, albo nawet przerwanie każdej ciąży
Kama
2 lata temu
Oczywiście życie dziecka jest nieważne , ważne aby uprawiać seks na potęgę a jak coś to aborcja
gość
2 lata temu
Ludzie, co wy piszecie o prawie do zabijania. Nikt nie ma takiego prawa! Aborcja to zabójstwo. Ludzie bez kręgosłupa, jak Natalia Przybysz , zabijają dziecko bo mają za małe mieszkanie i nie trujcie tutaj o ratowaniu życia matki itp. najczęściej to wygodnictwo i brak odpowiedzialności za swoje czyny. Trzeba myśleć przed a nie po. Trzeba używać choć trochę mózgu!
gość
2 lata temu
Czy polskie kobiety nie mogą wreszcie zdecydować, że w przypadku zaostrzenia aborcji przestaną współżyć z facetami? Przecież to o ni są sprawcami ciąż. Ciekawe co panowie na to? Jestem pewna, że szybko cofnięto by prawo zaostrzenie prawa aborcji. Do dzieła babki! Bądźmy solidarne!
gość
2 lata temu
Kolejna pizdeczka
gość
2 lata temu
MA RACJĘ !!!! KTO RZĄDZI KOBIETAMI RZĄDZI ŚWIATEM NIESTETY WIĘC NIE BRAKUJE OSZOŁOMSTWA, KTÓRZY CHCĄ Z KOBIET ZROBIĆ NIEWOLNICE, BEZWOLNE ISTOT ZALEŻNE OD MĘŻCZYZN A PRZEDE WSZYSTKIM RELIGII I KLERU!!!! NIE MA SZACUNKU DLA KOBIET NIESTETY NAWET PRZEZ SAME KOBIETY OGŁUPIAŁE PRZEZ KLER!!!!!
...
Następna strona
bDfGOauL