Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Sara Egwu-James oceniła zachowanie MAMY zwyciężczyni Eurowizji Junior, która namawiała do BOJKOTU POLSKI. "To nieważne"

81
Podziel się:

Informacja o bojkocie Polski w głosowaniu, do którego namawiała mama zwyciężczyni Eurowizji Junior, zaskoczyła chyba wszystkich internautów. Teraz Sara Egwu-James zabrała głos w tej sprawie. Co powiedziała młoda piosenkarka?

Sara Egwu-James oceniła zachowanie MAMY zwyciężczyni Eurowizji Junior, która namawiała do BOJKOTU POLSKI. "To nieważne"
(Instagram)

Za nam kolejna edycja Eurowizji Junior. Tegoroczny konkurs wygrała Malena z Armenii. Polskę reprezentowała Sara Egwu-James, która przegrała zaledwie sześcioma punktami. Polskie jury przyznało Armenii najwyższą notę - 12 punktów. Ci z kolei nie byli niestety aż tak hojni wobec Polski, bo przyznali nam zaledwie jeden punkt.

Emocję wzbudził również fakt, że do niegłosowania na Polskę zachęcała mama zwyciężczyni Eurowizji Junior. Kobieta opublikowała w sieci krótki post, w którym zasugerowała fanom, na kogo powinni głosować.

Zobacz także: Jacek Kurski o Eurowizji Junior: "Ten konkurs stanie się własnością Polski"

Pierwszy głos oddajcie na Armenię, a następnie wybierzcie dwa kolejne kraje - niemile widziane jest głosowanie na Polskę, Francję oraz Rosję, bo to główni faworyci. Powodzenia - napisała na Instagramie Anna Manucharyan.

Zachowanie kobiety bardzo oburzyło internautów, którzy uznali takie postępowanie za nieczystą grę. Do wpisu mamy Maleny odniosła się także Sara Egwu-James, która finalnie zajęła drugie miejsce. Co powiedziała nastolatka w rozmowie z portalem Jastrząb Post?

Armenia była genialna, jej piosenka "Qami Qami" jest przecudowna. Francja, Ukraina, Hiszpania. Wszystkie te piosenki były piękne - zaczęła 13-latka. - Wszyscy mnie wspierali. I wiem, że cała Polska mnie wspierała. To piękne uczucie - wyznała.

O zachowaniu mamy Maleny młoda gwiazda chyba nie chce pamiętać.

Ja z Maleną mam bardzo dobry kontakt i gratuluję tej dziewczynie, bo jest niesamowicie utalentowana, a to, co tam było to nieważnestwierdziła.

Jak oceniacie zachowanie mamy Maleny?

Zobacz także: Lewandowska jest zmęczona, Wojewódzki ma obsesję, a Pudelek wysyła Oliwkę Brazil na Eurowizję
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
Xyz
7 miesięcy temu
Sara mimo wieku ma więcej klasy niż matka zwyciężczyni
paweu
7 miesięcy temu
KLASA, dziekujemy Sara i życzymy sobie więcej takich wspaniałych gwiazd :)
Marita
7 miesięcy temu
Dyplomatyczna odpowiedź. Śliczna i utalentowana. Sara bądź sobą, czeka Cię wielka kariera,
...
7 miesięcy temu
Jestem pod wielkim wrażeniem tej dziewczyny, jej dojrzałości i klasy, wyobrażacie sobie takie słowa z ust dowolnej "divy" polskiego showbizu?
Obiektywny
7 miesięcy temu
Polskie brukowe media internetowe powinny się wstydzić pisząc bzdury, czyli sugerując Polakom, że matka Maleny miała jakikolwiek wpływ na jej zwycięstwo (90 procent fanów Maleny nawet nie miało pojęcia o jej instagramie). Każdy ma prawo zachęcać do głosowania na kogo chce i jak chce. Oczywiście głosowania polityczne czy strategiczne w konkursach muzycznych nie są czymś dobrym, ale wiele krajów i osób tak postępuje i raczej nic się na to nie poradzi. To podobnie jak zachęcanie do głosowania na partie polityczne. Też każdy zachęca i krytykuje jak chce konkurencję. Sara przegrała z Maleną tylko o 6 punktów bo bardzo wielu Polaków namawiało do głosowania na Polskę i dwa słabe kraje (co poniekąd wyjaśnia 3 miejsce Portugalii wśród widzów). Gdyby Polacy głosowali uczciwie to Malena by pokonała Sarę nie o 6, lecz o 50 punktów (sama Armenia to malutki 3 milionowy kraj, więc nic nie znaczy). Piosenka Maleny była faworytem od początku konkursu i w krótkim czasie prześcignęła teledysk Sary. Patrzyłem na komentarze na instagramie pod zdjęciem informującym o rozpoczęciu głosowania. Na instagramie Sary było ich 400, a w tym samym momencie na Instagramie Maleny aż 800 komentarzy. Prawie wszystko co związane z Armenią miało 2 razy większe zainteresowanie niż to co związane z Sarą, więc przegrana o 6 punktów i tak jest szokująco niewielka.
Najnowsze komentarze (81)
Kryla
6 miesięcy temu
Sliczna madra i skromna dziewczyna Bardzo ja lubie
jola
7 miesięcy temu
Maléna - My Life is Going On (Money Heist Soundtrack) Cover - całkiem Viki Gabor
asia
7 miesięcy temu
A ta Malena to całkiem jak Viki Gabor - Maléna - My Life is Going On (Money Heist Soundtrack) Cover
gosc
7 miesięcy temu
matka powinna beknac a corka przez to zdyskwalifikowana . chociacz nie wyklucza jej z robienia " kariery", ale po trupach to nie cel. niemorali ludzie nie moga byc idolami
wppl
7 miesięcy temu
czasami tak w życiu jest, że to te MŁODSZE osoby rozumieją sytuacją - rozumieją co to jest szacunek, honor, wierność, lojalność, uczciwość...niektórzy STARSI, których dopadł starczy uwiąd powinni się od nich uczyć zasad postępowania, a nie dyskutować.
wppl
7 miesięcy temu
czasami tak w życiu jest, że to te MŁODSZE osoby rozumieją sytuacją - rozumieją co to jest szacunek, honor, wierność, lojalność, uczciwość...niektórzy STARSI, których dopadł starczy uwiąd powinni się od nich uczyć zasad postępowania, a nie dyskutować.
Miś Gogo
7 miesięcy temu
Gratuluję występu oraz scenicznej dojrzałości. Dzięki temu Saro wiele osiągniesz.
isi
7 miesięcy temu
Zobaczcie Instastory Maleny. Przywitało ją na lotnisku w Armenii więcej osób niż Roksanę Węgiel w 2018 roku po pierwszym zwycięstwie dla Polski. Dosłownie jak prawdziwą gwiazdę. Tam było chyba ze 100 osób dla niej, albo więcej. Tak w ogóle to Armenia ostatnio wygrała Eurowizję Junior 11 lat temu, ale tamto zwycięstwo to było nic w porównaniu z tym. Już nie mówiąc o beznadziejnej piosence jaka wtedy była, a mimo to wygrała. To tylko świadczy o tym jak poziom Eurowizj Junior niesamowicie wzrósł przez ostatnie kilka lat. Obecnie żeby wygrać to trzeba znacznie więcej niż kiedyś.
Marita.
7 miesięcy temu
Sara,to ty masz kawal glosu powodzenia .
ola
7 miesięcy temu
i tak bylas najlesza piekna dziewczyno wszyscy to wiedza
ariks
7 miesięcy temu
Konkurs Eurowizji wygrała prawie 15 letnia Malena z Armenii (najstarsza uczestniczka), która za 2 miesiące nie mogłaby już wziąć w nim udziału. Jednak miała najlepszą piosenkę, a jej teledysk kusił zmysłowością. Do tego doskonały wokal i wokalizę podczas występu na żywo. Może za rok więcej krajów postawi na tak dorosły klimat, bo widać że to ludzi bardziej przyciąga niż dziecinne piosenki.
Magda
7 miesięcy temu
Sara to śliczna i bardzo mądra dziewczyna.Polska jest z Ciebie dumna Kochanie :*
xxx
7 miesięcy temu
Sara brawo kochanie ty masz już klasę co niektórzy o niej mogą tylko pomarzyć - dziecko zajdziesz jeszcze bardzo wysoko tego Ci życzy fanka stara ale z klasą. Tak trzymaj
***
7 miesięcy temu
Sara zjedź snikersa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie