Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sara May przerywa wywiad! "CYCKI BYM POKAZYWAŁA I CIPKĘ!"

760
Podziel się:

Przerwała wywiad i wyszła obrażona... O co poszło?

Sara May przerywa wywiad! "CYCKI BYM POKAZYWAŁA I CIPKĘ!"

Sara May dała się poznać jako obrażająca pół polskiego show biznesu "wokalistka" z niejasnymi dokonaniami muzycznymi. W jej wpisach na blogu oberwało się wszystkim: Dodzie, Górniak, Krupie, a także... Andrzejowi Wajdzie i żonie prezydenta, Annie Komorowskiej.

Katarzyna Szczołek była gościem programu 20 m kw Łukasza. Od samego początku rozmowy była wyraźnie poirytowana, nie chciała odpowiadać na pytania i pokrzykiwała na prowadzącego.

Nie interesuje mnie to, ile moich płyt się sprzedaje - powiedziała. Gdybym chciała dążyć do tego, to bym podpisywała te kontrakty niewolnicze, dawała dupy jak co niektórzy, cycki bym pokazywała, rozdziawiała cipkę czy co tam jeszcze robią.

Zobaczcie rozmowę z Katarzyną. Słusznie wyszła obrażona?

KOMENTARZE
(760)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
benn
12 lat temu
tylko ze nikt nie chce ogladac twojej cipki szmato ! nawet z dopłatą.
gość
12 lat temu
juz o niej nawet zapomniałem :O
gość
12 lat temu
ehh brak słów co sie dzieje w polskim show biznesie...
gość
12 lat temu
RUDA Q***A MUSI ODEJSC !!!!
zenek
12 lat temu
pusta s**a :)
NAJNOWSZE KOMENTARZE (760)
gość
7 lat temu
gkuyufuyfuyfkfyukg
cheapest nike...
9 lat temu
cheapest nije nfl jerseys wholesale nike elite jerseys
nhl wholesale...
9 lat temu
nhl wholedsale jerseys official nfl jerseys wholesale
gość
10 lat temu
Buaaaahahaha ona mówi że poziom show business-u jest niski. Pomijając fakt że nie miałem pojęcia o jej istnieniu i dopiero dzisiaj usłyszałem jej "piosenkę"(jeśli tak można nazwać stękanie do mikrofonu w mokrej bluzeczce bez stanika na pierwszym planie) 7minut tekstem "poczekaj na mnie 7 min albo dzień" przypominająca disco polo lat 90tych, która rzekomo 4miesiące była na pierwszym miejscu na listach to właśnie ludzie tacy jak ona tworzą bagno z tej dziedziny brak talentu nadrabia cyckami, bo d**ą to raczej nie zawojuje świata z tym rozmiarem. Poziom jaki sobą reprezentuje to zwykłe dno, kompletne dno. Rozkapryszona, sfrustrowana swoim brakiem talentu dziewczynka, która jak wynika nie zhańbiła się pracą i nie wie skąd się biorą pieniążki na koncie. Próbuje wypromować się obrażaniem bardzo uzdolninych ludzi żeby skierować na siebie reflektory bo muzyką nie da rady.
cheap nhl jer...
10 lat temu
cheap nhl jerseys Houston Rockets wholesale nfl jerseys
cheap nba jer...
10 lat temu
cheap nba jerseys Custom Jersey Cheap NFL jerseys
cheap fake nf...
10 lat temu
cheap fake nfl jerseys Dever Bropncos Jersey cheap fake nfl jerseys
gość
12 lat temu
gdyby nie ten wywiad nie wiedziała bym kto to- taka z niej "artystka"
gość
12 lat temu
pierwszy raz o niej słyszę, chcę o niej zapomnieć..
gość
12 lat temu
o ku... ale p****k , zalsona kobieta
~ tina
12 lat temu
W*******a siląca się na artystkę/sic!/Jak można tak potraktować prowadzącego.Powinien ją odprowadzić mocnym kopem!
gość
12 lat temu
wyszła bo nie miała nic więcej do powiedzenia, pustka w głowie
gość
12 lat temu
T**a strzała. nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko potrafi obrażać...
WC
12 lat temu
SZCZOŁEK, SZCZOŁEK I WYSRAŁEM
...
Następna strona