Trwa ładowanie...
Przejdź na

Saramonowicz: "Kobiety niekoniecznie muszą uczestniczyć w wyścigu szczurów z mężczyznami pokazując, że mają większe penisy"

198
Podziel się:

"Zamiast zasuwać na stanowisku prezesa, kobiety mogłyby urządzić w taki sposób świat, że macierzyństwo jest pełnoprawnym zawodem i społeczeństwo ma obowiązek zrzucać się na to".

Andrzej Saramonowicz słynie z dość bezkompromisowych wypowiedzi i odważnych poglądów. Reżyser nie ukrywa swojej niechęci do uchodźców i feministek, a także aktualnie rządzącej partii.
W rozmowie z Pudelkiem Saramonowicz postanowił wypowiedzieć się na temat "kryzysu męskości", który według niego nie istniałby bez "kryzysu kobiecości":

Mogę powiedzieć córkom, jakich zagrożeń mogą spodziewać się od żywiołu ludzkiego. Można przez długi czas żyć motylkowato, udawać młodego do późnej starości. Kryzys męskości nie istnieje bez kryzysu kobiecości. To łączy się z silną potrzebą emancypacji kobiet, to nie jest złe, ale ona zawsze idzie w stronę zmaskulinizowania. Kobiety uprawiają seks w stylu męskim, robią kariery w stylu męskim, nie rozwijają swojej wolności w kierunku, w jakim powinny ją rozwijać. np. zamiast zasuwać na stanowisku prezesa, kobiety mogłyby urządzić w taki sposób świat, że macierzyństwo jest pełnoprawnym zawodem i społeczeństwo ma obowiązek zrzucać się na to. Niekoniecznie muszą uczestniczyć w wyścigu szczurów z mężczyznami pokazując, że mają dłuższe penisy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(198)
gość
6 lat temu
Każdy ma prawo robić co chce
gość
6 lat temu
a co kobieta która nie może mieć dzieci? ma być wyalienowana od morza matek i 'pracować jak mężczyzna'? plus dobrze sobie wymyślił tak ty idź pracuj w zawodzi który cię pasjonuje i realizuj swoje zainteresowania a kobieta będzie siedzieć z dziecięcych gównach sikach i rzygach bo to taka lajtowa robota, tak? bo matki siedzą w domu z bachorem i tylko oglądają telewizję? nie dzięki za uwstecznianie się przez 6 lat jak mój dzieciak rośnie a ja zapuszczam korzenie w domu i tracę kontakt z obecnym światem i moje relacje z byłymi współpracownikami i znajomymi
gość
6 lat temu
Co to znaczy uprawiają seks w stylu meskim?.Dobrze,że robią to na co mają ochotę i kiedy chcą. Wolność panowie i równość. Jak chcecie to zasuwajcie do garow.My chcemy żyć i robić karierę i jesteśmy lepsze od Was. TO WAS BOLI.
gość
6 lat temu
Super ego i mini penis u tego pana
gość
6 lat temu
Co za g***i facet. Skąd się urwał?
Najnowsze komentarze (198)
gość
6 lat temu
Niekoniecznie się z nim zgadzam ale przynajmniej ma własne poglądy, w przeciwieństwie do niektórych reżyserów którzy wchodzą w d... pewnym politykom
gość
6 lat temu
Niby a mądry a nie pojął, że nie do niego należy mówić co i jak kobiety chcą czy mogą robić. No i rzecz jasna to kobiety są winne kryzysowi męskości, bo jak by nie było kobiet to ten dureń tutaj byłby prawdziwym mężczyzną.
kózka
6 lat temu
Coś mi się wydaje, że Saramonowiczowi trzeba kupić iqman bo ma problem z własnym penisem, nie tylko długością ale chyba mu po prostu nie staje skoro tak wylewa swoje frustracje publicznie.
gość
6 lat temu
Jestem kobietą i powiem, że ma rację. Świat współcześnie urządzany jest tak, aby społeczeństwo traciło kontrolę nad rozwojem swoich dzieci...tylko rodzina, dom i mama może dać odpowiedni start młodego człowiekowi. Też pracuje i się spełniam...może nie na super etat, ale da się wszystko pogodzić. Grunt to priorytety!
gość
6 lat temu
On ma penisa na twarzy
gość
6 lat temu
Cywilizacja patriarchalna zepchnęła kobietę z równorzędnej roli w społeczeństwie do służącej i niewolnicy co jest bardzo krzywdzące dla kobiety. Bardzo dobrze że istnieją feministki i emancypantki które bronią praw kobiety, ponieważ dalej w wielu domach funkcjonuje przekonanie że to kobieta ma usługiwać mężowi że on jest ważniejszy, że on zarabia i tu tkwi cały problem. kobieta nie jest służącą mężczyzny tylko jego partnerką i jej kobiece predyspozycje do opiekowania się domem nie są czymś prymitywnym tylko tak samo ważnym jak jego praca.Gdyby kobieta o niego nie dbała on nie byłby tak dobry w pracy. Problem jest w tym że kobiecymi pracami w domu się gardzi dlatego że nikt nie ma obowiązku im za nie płacić, a przecież praca w domu jest tak samo ważna jak przynoszenie pieniędzy przez męża i tu powinna nastąpić zmiana w prawie w finansach tak żeby rola gospodyni domowej była uznawana za płatną pracę. Mnie osobiscie nie podoba sie kiedy kobieta chcąc zaznaczyć że jest kimś mądrym i ważnym podejmuje się typowo męskich zajęć tym samym pokazuje jak bardzo jest zakompleksiona jako typowa kobieta. Ale to nam kobietom zrobili mężczyźni i my musimy walczyć o swoje prawa spychane na margines przez wieki czy nawet tysiąclecia. Ja osobiście bardzo lubię gotować i zajmować się domem ale miałam męża który właśnie chciał zrobić ze mnie swoją niewolnicę, zamknąć mnie w domu, wydzielać pieniądze i stawiać wymagania, dawno już jesteśmy po rozwodzie a ja jestem niezależna. Ale nie tak miało być.
L
6 lat temu
byloby pieknie i pewnie wiele kobiet byloby tym zachwycone -ale moze prastarym zwyczajem stanie sie tez, ze facet bedzie KIMS i zapewni byt rodzinie ??-CZLOWIEKU JESLI W TO WIERZYSZ TO MENTALNIE JESZCZE NIE ZSZEDLES Z DRZEWA
Mesut_♡zil
6 lat temu
A co jak kobieta nie chce miec dzieci?...Aaaa, no tak, jest wtedy uznawana za jakas nienormalna :/
gość
6 lat temu
Polki to agresywne szmaty
gość
6 lat temu
Uderz w stół a banda skretynialych feministek bez klasy i ogłady się odezwie
gość
6 lat temu
Czytając tę komentarze,zwlasza te top tylko utwierdzam się w przekonaniu jak zjebane,puste i samolubne są wspolczesne baby.I pisze to jako kobieta.Baby karierowiczki to najgorszy Soft kobiet
gość
6 lat temu
MAŁY PENISEK I MAŁY ROZUMEK! NIE STAJE CI, CO DEBILLU???
gość
6 lat temu
WIDAĆ, ŻE MU NIE STAJE I BOI SIĘ KOBIET! TCHÓRZ!!!!!!
gość
6 lat temu
Zamknij dziób ty SZOWINISTYCZNA Ś****O! Sam sobie bachora załaduj i go uródź a potem wtykaj te bzdury, TCHÓRZLIWA męska dziwwko!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie