Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sasin broni urlopu Kaczyńskiego: "Wspiera się cały czas na kulach, ale zachowuje aktywność"

113
Podziel się

Poseł zapowiedział, że wkrótce szef partii włączy się w kampanię samorządową. Stan zdrowia już na to pozwala?

bCzzjKGd

W ubiegły weekend Joachim Brudziński na swoim Twitterze umieścił zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, który wypoczywał w polskich górach. Fotografia wzbudziła tak wielkie emocje w sieci, że w mediach społecznościowych wywiązała się nawet dyskusja dotycząca prawdziwości fotografii. Choć stan zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości od wielu miesięcy pozostaje zagadką, członkowie partii zapewniają, że Kaczyński po szpitalnej rekonwalescencji dochodzi do siebie. Choć jest zmuszony korzystać z kul, cały czas stara się zachować aktywność fizyczną. Zamieszanie wokół zdjęć skomentował również Jacek Sasin goszcząc w programie Tłit. Poseł zapowiedział, że wkrótce szef partii włączy się w kampanię samorządową.

bCzzjKGG
KOMENTARZE
(113)
gość🏵🎤🎯🤹�...
2 lata temu
G***i elektorat uwierzy we wszystko. Pozostali NIE.
wtajemniczony
2 lata temu
wszyscy wiedzą co tak naprawde jest kaczyńskiemu :) i nie jest to kolano, pzdr
gość
2 lata temu
fajnie mieć tyle włazidupiow co jasnie Pan Kaczyński :)
bCzzjKGH
gość
2 lata temu
PiS kłamie, łamie konstytucję, lekceważy prawo i zadłuża kraj, nie licząc się z konsekwencjami. Tak samo postępuje informując o zdrowiu prezesa. Kaczyński, niczym Breżniew u schyłku życia , przypomina bardziej figurę woskową niż żywego człowieka. On nienawidzi Polski, winiąc ją za śmierć brata. Nie ma nikogo bliskiego, a jego ostatnim i jedynym celem, jest w odwecie rozwalić kraj. I swietnie mu to wychodzi.
gość
2 lata temu
Kaczyński już raczej nie wróci
Najnowsze komentarze (113)
gość
2 lata temu
P.S skonczy jak DNVP przekąska endeków
gość
2 lata temu
pyrrusowe zwycięstwo
gość
2 lata temu
Aby utrzymać bajkę do wyborów....
gość
2 lata temu
Aby utrzymać bajkę do wyborów....
gość
2 lata temu
ponoć skacze po górach ten padalec jak kozica.Kiedy wreszcie tego szatana szlag trafi
gość
2 lata temu
Sasin=ściema...
tom
2 lata temu
Prymitywny Sasin, wazeliniarz z pierwszego rzędu !!!wciąż, plecie pierdoły , jak reszta ,bijących pokłony Kaczyńskiemu, lizusów ! Niech sie zajmą Swoim małym guru !! Niech mu powiedzą, że nie wypada wieszać, prania ( majtki, też !!) na balustradzie balkonu, niech mu zlikwidują włosy, z nosa---bo dotykają wargi !! Niech poproszą, aby zachowywał, sie taktownie, nie wydzierał sie, nie ubliżał nikomu !! A na co choruje, ?? gdzie jeżdzi, na urlop, to nikogo absolutnie, nie obchodzi !!! Stary człowiek, gdy jest zdrowy to znaczy, że jest nie zdiagnozowany dokładnie !!!!
gość
2 lata temu
Oj nie rozpłacz się za Tuskiem. Biedny Tusk, niczemu niewinny, a tak go rozszarpali. Bierze 400 tys. miesięcznie ,biedaczek , zostawił ten swoje PO , a obiecywał, że wszystko dla Polski i spieprzył tam gdzie więcej płacą. Biedny Tusk.
bCzzjKGz
Polacy chcą p...
2 lata temu
Że tak spytam, a tak naprawdę gdzie spędzał ten urlop Kaczyński?
gość
2 lata temu
Dlaczego nie powie sie prawdy o zdrowiu J.Kaczyńskiego przecięż nie kolano mu dolega. I dlaczego od tak dawna nie widać i nie słychać go w mediach?
gość
2 lata temu
w pisie sami zlodzieje na czele z duda ikaczynskim duda za nasze pieniadze molo chcesobie wybudowac powinien cele w wiezieniu sobie wykupic
gość
2 lata temu
za nasze pieniadze wszystkie pisowskie szczury spedzaja akacje i podrozuja dyktator powinien zabrac ze soba wyszczekana nie najedzona pawlowicz i mazurek
gość
2 lata temu
Ciekawe czy już kaczce wylizał d,pe
gość
2 lata temu
Przyjdzie Giertych Biedroń i Arłukowicz i cię zmiotą ze sceny politycznej mała gnido
...
Następna strona
bCzzjKHb