Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sasin z PiS: "Mamy prawie milion złotych na budowę pomników: smoleńskiego i Lecha Kaczyńskiego!"

563
Podziel się:

"Wkrótce te pomniki będą mogły stanąć w Warszawie. I świadczyć o ogromnej roli Lecha Kaczyńskiego, jednego z głównych twórców naszej wolności".

"Zebraliśmy prawie milion złotych na budowę pomników: smoleńskiego i Lecha Kaczyńskiego" - powiedział poseł PiS Jacek Sasin podczas gali wręczenia nagrody imienia Lecha Kaczyńskiego na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Mam nadzieję, że już wkrótce te pomniki będą mogły stanąć w przestrzeni publicznej Warszawy i świadczyć o naszej pamięci i świadczyć o ogromnej roli, jaką prezydent Lech Kaczyński odegrał w naszej najnowszej historii, bo myślę, że bez żadnej wątpliwości możemy nazwać prezydenta Lecha Kaczyńskiego jednym z głównych twórców naszej wolności, naszej wolnej Polski.

Źródło: TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(563)
z ciekawości
6 lat temu
a na leczenie dzieci,na wyposażenie szkół,na podwyżki emerytur ile macie?? tak pytam....
gość
6 lat temu
Ile w tym Jarosławie jest nienawiści. Czemu on zieje taką nienawiść do ludzi o innych poglądach? Wstyd, mały, stary człowiek będzie mówić 38 milionom ludzi jak mają żyć
mały Jureczek...
6 lat temu
to ciągle o 104 miliony mniej od WOŚP
gość
6 lat temu
Lech Kaczyński był jednym z głównych twórców naszej wolności?! Co to za brednie. Naprawdę straszne że ta katastrofa miała miejsce, bo przez to nasz kraj pochłonęły opary absurdu.
gość
6 lat temu
Brawo Tusk , wszyscy Polacy jesteśmy Europejczykami i Kaczyński ze swoimi pomnikami tego nie zmieni ,choćby postawili ich tysiąc !!!!!
Najnowsze komentarze (563)
cheap jerseys...
6 lat temu
cheap jerseys rb cheap jerseys youth nfl
gość
6 lat temu
Zbieraj Sasin, zbieraj, bo to jeszcze za mało, żeby kupić rozum dla ciebie.
gość
6 lat temu
Znów odpierdzielą jakiegoś makabrycznego maszkarona i będą się do niego modlić każdego dziesiątego, z kwiatami, wieńcami i asystą wojskową za nasze pieniądze. A dla emerytów waloryzacja 10 złotych brutto.
gość
6 lat temu
Sasin! Przestań prezesowi włazic w d**ę, bo i tak cię ma za skończonego kretyna i nieudacznika.
gość
6 lat temu
jak bedziecie zbierac na szubienice dla kaczora jarka to dolozymy jeszcze milion
gość
6 lat temu
IM JEST POTRZEBNY DOBRY PSYCHIATRA
XXXXX
6 lat temu
jak to mowil znany-S*******J DZIADU!
xyz
6 lat temu
Gdzie znajdę numer konta bankowego, na które mogę wpłacić pieniądze na na budowę pomników: smoleńskiego i Lecha Kaczyńskiego ?
gość
6 lat temu
Kaczyński to Kaczyński tamto ja tam jakoś bardziej jego żone pamiętam
gość
6 lat temu
Kaczyński to Kaczyński tamto ja tam jakoś bardziej jego żone pamiętam
gość
6 lat temu
Kaczyński to Kaczyński tamto ja tam jakoś bardziej jego żone pamiętam
gość
6 lat temu
Przeznaczyc zebrane pieniadze na szpital - może być to bardziej przydatne :)
Zyga
6 lat temu
Szlag Jasny mnie trafia. Facet zbiera kasę na kamienie. Co dnia potykam się o głazy, które okazują się być pomnikami na cześć tych i owych. Jednak nie myślę o kamieniach. Staram się myśleć o żywych, o tych dopiero pączkujących. Panie Prezesie, a jak to mówią niektórzy. Panie Naczelniku RP. Przeznacz tę kasę przeznaczoną na kamienie, ku czci Twego brata, na Coś co on by chciał, na żywych. Ja odrobinę swoich ciężko wypracowanych pieniędzy przeznaczam na wioski SOS. Nie trzeba nam pomników, nie trzeba nam posagów. Potrzeba nam pamięci o kimś, kto był nam bliski. Potrzeba nam wspomagać tych, co są w potrzebie, tych... itd, itd. Następne pokolenia zburzą posągi, nawet pamięć. Jednak nie uda im się złamać serca. Zamień głaz (kamień) w życie.
gość
6 lat temu
o Boże nie grzmisz
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie