Trwa ładowanie...
Przejdź na

Schejbal ostrzega: "Nadchodzi koniec świata, jaki znamy"

82
Podziel się

Celebryci alarmują, że przez zmiany klimatyczne za kilka lat nie pójdziemy do lasu oraz zimą nie ulepimy bałwana.

bEqTHnvp

W poniedziałek ruszył Szczyt Klimatyczny w Katowicach. Gwiazdą dyskusji o możliwościach zatrzymania zmian klimatycznych został Arnold Schwarzenegger, który zaapelował, by tematu nie pozostawiać jedynie na barkach światowych liderów, w tym Stanów Zjednoczonych. Przy okazji szczytu COP24 ruszyła również kampania społeczna Przepraszam #iCO2dalej. Fundacja ClientEarth Prawnicy dla Ziemi chce w ten sposób zwrócić uwagę na wszechobecne zmiany klimatu.

W spocie, w którym gwiazdy przepraszają za bezczynność w kwestii ochrony środowiska, można zobaczyć między innymi Magdę Schejbal, Arka Jakubika, Romę Gąsiorowska i Michała Żuławskiego. Gwiazdy przestrzegają, że przez wzrost średniej temperatury w Polsce ucierpią między innymi niektóre rodzime gatunki owoców. Celebryci ostrzegają również, że bez naszej ingerencji za kilka lat nie pójdziemy do lasu oraz zimą nie ulepimy bałwana.

bEqTHnvS
KOMENTARZE
(82)
gość
3 lata temu
Bardzo popieram! Ludzie nie mają pojęcia co się tak naprawdę dzieje. Działajmy nim będzie za późno
gość
3 lata temu
Już tak zniszczyliśmy świat, że nic mu nie pomoże. Nasze dzieci pewnie będą kolonizować inne planety...
gość
3 lata temu
i co? Polska zamknie kopalnie, a zaraz obok Niemcy nadal będą produkowali 100 razy więcej syfu. Już wycinają prastary las do kopanie.
bEqTHnvT
gość
3 lata temu
to prawda, a oprócz tego po bardzo silnych trzęsieniach ziemi płyty kontynentalne uległy niewielkiemu przemieszczeniu. To są powody zmian klimatycznych, ludzie zobaczcie jakie zimy są teraz w stanach a 30-40 lat temu nie mieli pojęcia co to śnieg w Kalifornii
Antymolowy er...
3 lata temu
Światowy lider czyli USA ma problem ocieplenia głęboko w doopie. Świadczy o tym fakt, że nie podpisali się pod protokołem z Kioto. Amen.
Najnowsze komentarze (82)
gość
3 lata temu
Akurat celebryci to powinni się zamknąć. To oni produkują najwięcej co2, oraz promują taki styl życia, który to powoduje. Więc morda w kubeł, hipokryzja pełną mordą, a najlepiej jeszcze jak futerka im się nie podobają.
gość
3 lata temu
może i nie ulepimy bałwana na Boże narodzenie, ale na wilekanoc to juz pewnie tak :D
gość
3 lata temu
..niech te celebryty przestaną latać na nieustanne wakacje to emisja CO2 się zmniejszy
gość
3 lata temu
juz nie chodzimy do lasu - przez kleszcze
gość
3 lata temu
jedno z njwiekszych klamstw XX-XXI wieku. Klimat sie zmienia naturalnie, jakos pomaranczom nie szkodzi nadmiar slonca. Robia afere bo trzeba skads wziac kase na aluminium ktore nam z samolotow CODZIENNIE sypac na glowy. Tak swiat sie zmienia, ale nie sam, ylko za sprawa rogatych ktorzy chca wymordowac 3/4 ludnosci na swiecie.
gość
3 lata temu
Pis nie chce kopalni zamknac stad tyle tych porytych komentarzy, idzie ludzie na onet ciemnote innym wciskac.
gość
3 lata temu
Jasne że popieram !!!!
gość
3 lata temu
Hmm zakładam że na ten zjazd ekoświrów przyjechali do PL na koniach bo samoloty to samo zło. Do spodka zaś przywieziono ich w rykszach napędzanych siła ludzkich nóg. A dzielny Arni przyjechał swoim hammerem przerobionym na zasilanie z LPG...Mylę się ?
bEqTHnvL
gość
3 lata temu
To spie... do Izraela.
diablica
3 lata temu
A co ma las do ocieplenia klimatu? śniegu zimą mi nie brakuje, a jeżeli nie będzie możliwości pójścia do lasu to przez wycinkę drzew...
gość
3 lata temu
Celebryci mają po 3 auta pod kolor butów, ciekawe czy elektryczne...
gość
3 lata temu
Oooo ona to jeszcze istnieje w mediach ? Trzeba się jakoś pokazać bo o pani już dawno wszyscy zapomnieli
gość
3 lata temu
Ok chrońmy środowisko, ale kto tak naprawdę najwiecej konsumuje nie my zwykli Lidię tylko właśnie celebryci niech zaczyna od siebie 👍
gość
3 lata temu
przecież już teraz nie lepimy bałwana..
...
Następna strona
bEqTHnwn