Trwa ładowanie...
Przejdź na

Scheuring-Wielgus: "Polecam wszystkim "Smoleńsk" jako artystyczne dno!"

133
Podziel się:

"Filmu tak fatalnie skrojonego, bez wartości artystycznych, bez akcji, bez pomysłu na fabułę dawno nie widziałam. Totalna klapa" - powiedziała nam w Sejmie.

bEIXkLDV

5 września odbyła się oficjalna premiera filmu Antoniego Krauzego, Smoleńsk. Pierwsze recenzje były dość powściągliwe, ponieważ na seans nie dostali się dziennikarze. Później okazało się, że film podoba się chyba tylko Jarosławowi Kaczyńskiemu. Entuzjazm szybko stracili nawet aktorzy, którzy w nim wystąpili.

Nienajlepsza oglądalność zachęciła działacza Prawa i Sprawiedliwości do podjęcia konkretnych działań. Bartosz Walczak postanowił wysłać uczniów do kina za publiczne pieniądze.

bEIXkLDX

Joanna Scheuring-Wielgus z partii Nowoczesna ostro krytykuje rządy PiS oraz ustawę antyaborcyjną. Posłanka w rozmowie z nami w Sejmie przyznała, że widziała Smoleńsk:

Byłam na tym filmie. Powiem szczerze, że polecam wszystkim ten film, jako artystyczne dno. Filmu tak fatalnie skrojonego, bez wartości artystycznych, bez akcji, bez pomysłu na fabułę dawno nie widziałam. Z warsztatowego punktu widzenia klapa totalna.

bEIXkLEd
bEIXkLEy
KOMENTARZE
(133)
gość
5 lata temu
Ciekawe czemu nie można oceniać komentarzy. Psy od szachermachera się pojawiły i zgarniają 50gr od wpisu?
gość
5 lata temu
Czego innego można się PO nich spodziewać?
gość
5 lata temu
Nie byłam.nie widziałam,nie oceniam.
bEIXkLEz
gość
5 lata temu
Ciekawe czemu nie można oceniać komentarzy. Psy od szachermachera się pojawiły i zgarniają 50gr od wpisu?
gość
5 lata temu
Nie mam zamiaru oglądać tego filmu, ale mam wrażenie, że pani z Nowoczesnej krytykuje film tylko dlatego, że to o Smoleńsku.
Najnowsze komentarze (133)
gośćantek
3 lata temu
Zrubcie wreszcie porzadek z tymi schejnfeldami, schetynami budkami wielgusami pichowiczami, i ta reszta zydowsko- niemieckiej mieszaniny. To co oni wyprawiaja to totalna parodia, i te cyrki sluchaja i ogladaja mlodzi ludzie, jaki Oni Maja przyklad z tej bandy krzykaczy? Ale odpowiedz jest prosta wszystko dla stolka i kasy.
pik
5 lata temu
już dość komentarzy tej szma...
cynick
5 lata temu
Największym dnem (intelektualnym) to jest "nowoczesna" na czele z szejrung-wielgus, lubnauer, myszką - agresorką and consortes.
gość
5 lata temu
a ta pani to kto? krytyk filmowy czy nieudacznik nowoczesny?
Ewa
5 lata temu
Ta durnowata "aktorka" ze Smoleńska ,(Ewa Fido) dostała rolę w "Komisarzu Alexie".Serial zszedł na dno.Rozszarpałabym Kurskiego.
gość
5 lata temu
nie ma gorszego dna politycznego arogancji awanturniczki jaka sama jest poslanka wigus dno i zachowanie prostackie
gość
5 lata temu
A ja polecam. Warto obejrzeć. Nie dziwię się, że lewacy z góry zakładają, że film jest słaby, a nawet nie widzieli.
gość
5 lata temu
Pani Wielgus musi być bardzo zakompleksioną kobietą, sądząc po jej wypowiedziach. Tyle złości, chamstwa i jadu, tylko po niej można się tego spodziewać. Krytykuje wszystkich i wszystko, szkoda tylko, że nie krytykuje swojego języka, jako "dno artystyczne", bo wysłowić to ta Pani się nie potrafi
bEIXkLEr
gość
5 lata temu
Krytyk sztuki się znalazł....
gość
5 lata temu
Scheuring ci to jest polskie nazwisko...
Pokażmy ze mo...
5 lata temu
Dziewczyny 3 października organizujemy kolejny protest! Szukajcie pod nazwą ogólnopolski strajk kobiet. Poczytajcie, dowiedzcie się co Wam grozi jeśli ustawa wejdzie w życie. Musimy się połączyć i pokazać naszą siłę, walczyć o zdrowie i życie swoje i przyszłych dzieci! Pokażmy siłę, udowodnijmy ze potrafimy o siebie dbać i decydować. Wierzę w Naszą siłę.
gość
5 lata temu
Nie oglądałam i mam to w d***e przez Pisiorów fanatyków
gość
5 lata temu
toto z nowoczesnej swoja glupota przebilo dno.
gość
5 lata temu
Nazwisko Scheuring czyli żydowski i wszystko jasne.Gdyby to był najgorszy pierdyliardowy film o zydach cierpiących w czasach okupacji pewnie by zsikała z zachwytu nad takowym ale że to film Polski o Polskim rządzie to pluje jak to z******o ma w naturze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIXkLFk
bEIXkLFl
bEIXkLFm
bEIXkLFn
bEIXkLFo
bEIXkLET