Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|

Sebastian Fabijański odpala się na konferencji Fame MMA i ogłasza: "Cała Polska być może zobaczy ku*wa, jak wciągam kreskę"

206
Podziel się:

Sebastian Fabijański ponownie postanowił zaprezentować się z jak najlepszej strony na konferencji MMA i pokazał zebranym jak... wciąga kreskę ze swojej koszulki. "To są jedyne kreski, które bym chciał wciągnąć" - opowiadał.

Sebastian Fabijański odpala się na konferencji Fame MMA i ogłasza: "Cała Polska być może zobaczy ku*wa, jak wciągam kreskę"
Sebastian Fabijański odpala się na konferencji Fame MMA i ogłasza: "Cała Polska być może zobaczy ku*wa jak wciągam kreskę" (YouTube)

Sebastian Fabijański od wielu miesięcy nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza mediom nowych tematów. Po głośnej aferze z Rafalalą można było mieć wrażenie, że aktor skupi się przede wszystkim na próbach odbudowania zszarganego wizerunku, ale on wybrał inną drogę. Celebryta stwierdził, że idealnym remedium na wszystkie problemy będzie... udział w Fame MMA. Już po pierwszej konferencji można było mieć pewność, że jego wystąpienia pozostaną niezapomniane.

Sebastian Fabijański na konferencji Fame MMA

Sebastian ogłosił wówczas, że w klatkach będzie się bić jego alter ego, a zachowanie aktora było na tyle niepokojące, że w sieci zaczęto plotkować o zażywaniu przez niego substancji niedozwolonych. Informacja ta najwyraźniej dotknęła Fabijańskiego i jego alter ego, bo zadeklarował, że podda się "analizie włosów ukierunkowanej na jedną grupę związków odurzających i psychotropowych", by rozprawić się ze wszelkimi domysłami. Aktor zapowiedział na swoim Instagramie, że zrobi badania, a wyniki opublikuje na swoim instastory.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sebastian Fabijański pierwszy raz o spotkaniu z Rafalalą

Niedawno Sebastian miał okazję zaprezentować się na kolejnej konferencji MMA i ponownie zabłysnąć. Aktor opowiadał między innymi o tym, na czym polega jego życie aktorskie, przyznając, że jest specjalistą od... udawania.

Na tym polega moje życie aktorskie, że ja muszę się przygotowywać do różnych rzeczy. Jak musiałem się nauczyć grać na fortepianie do filmu "Kamerdyner", to kupiłem sobie pianino i ściągnąłem aplikację na iPada i napier*alałem w klawisze i się nauczyłem grać trzech utworów, które zagrałem w filmie. Jak trzeba było się uczyć konno jeździć, to jeździłem konno. Jak trzeba było założyć sobie pytona na klatę, to założyłem. Na tym polega moje życie. Ja w wielu filmach musiałem się bić, w wielu filmach musiałem udawać, że się biję. Jakby cały pic polega na tym, że ja całe życie udaję, że coś umiem. Ja udaję, że umiem grać na gitarze, udaję, że umiem grać na fortepianie i jeździć konno. Tutaj kur*a będę udawał, że się umiem bić. I wydaje mi się, że wyjdzie mi to mega ku*wa dobrze, tak jak w każdym filmie, więc na tym polega moja droga do sukcesu - opowiadał.

Sebastian Fabijański "wciągnął kreskę" na konferencji Fame MMA

Fabijański zadbał również o odpowiedni outfit na imprezę, bo pojawił się w koszulce z kodem kreskowym. Okazało się, że stylizacja była przez niego dokładnie przemyślana, ponieważ aktor po raz kolejny postanowił nawiązać do tematu narkotyków i... wciągnąć kreskę.

A poza tym nie wiem, czy zwróciliście uwagę - mam T-shirt z kodem kreskowym, nie bez kozery. To są jedyne kreski, które bym chciał wciągnąć. Macie może jakiś rulonik, to bym sobie wciągnął jedną. W filmie wciągałem białą tabakę. Jestem na sprzedaż, się sprzedałem. Wszyscy się KU*WA sprzedaliśmy. Co jest złego w tym, że się człowiek sprzedał? To jest tak: Ja przychodzę na cage i ja przychodzę neutral. W ogóle nie jestem na nic nastawiony, przychodzę. I nagle ku*wa dostaję bombę - opowiadał.

Przy okazji aktor ogłosił, że to pierwszy raz, kiedy "cała Polska" będzie mogła zobaczyć, jak wciąga kreskę.

To jest pierwszy i ostatni moment w życiu moim, jak cała Polska być może zobaczy ku*wa jak wciągam kreskę. DOBRA KU*WA NIE ŚMIEJEMY SIĘ! - temperował swoje żarciki.

Na koniec Sebastian zareklamował jeszcze swój singiel "Popiół", mówiąc, że "skoro i tak jest już spalony w tym kraju, to jedyne, co mu pozostało - to po prostu popiół".

Doceniacie taką autorefleksję?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(206)
Dziwny
2 miesiące temu
Mam nadzieję że na sali jest lekarz
Kalka
2 miesiące temu
On jednak jest srogo zaburzony.
Kob.ona
2 miesiące temu
Przykład dla syna i innych żenujący . Niech pokaże swoją wartość jako aktor dzięki kolejnym rolom a nie upadkiem niczego. Jako człowiek tym bardziej.
Gość
2 miesiące temu
Chłopie, ogarnij się.
Edypa
2 miesiące temu
Spadł na dno. A zapowiadał się na znakomitego aktora. Niech już z tego dna szołbiznesu nie wraca lepiej
Najnowsze komentarze (206)
Anon
miesiąc temu
Kiedyś prawdziwi aktorzy po szkole filmowej posiadali umiejetność jazdy konnej, fechtunku, gry na instrumentach czy posługiwania się prawidłowo językiem. Dzisiejsi aktorzy to jedynie popłuczyny.
Sambp
2 miesiące temu
Podobny się robi z wyglądu do Waldka Kiepskiego
Pani
2 miesiące temu
ale odkurzacz hehe
Kama
2 miesiące temu
Daremny jesteś chłopie.
Gość
2 miesiące temu
Z nim coś jest nie halo...
Antek
2 miesiące temu
Niech mu Rafalolo anala pojedzie na ostro . Bo zasłużył
Paola1609
2 miesiące temu
Pogubił się chłopak...
ltlltlyyl
2 miesiące temu
oj dajcie spokoj, jest świetny, a to, że żartuje bez względu na odbiór? jest w tym szczery, a że nierozumiany? tak to jest jak nie idziesz za tłumem.
Rozkmina
2 miesiące temu
Tak zgadzam się na maxa dziwny koleś dostarczałem mu żarcie kiedyś i w pierwszym kontakcie też jakiś dziwny, może tak po prostu ma albo to zasługa czegoś/kogoś innego.....nie wiem
Sebix
2 miesiące temu
Imię zobowiązuje.
Daro
2 miesiące temu
Niech mu ktoś pomoże 🤣
Iks
2 miesiące temu
Nie rób wstydy dziecku....
Lamin
2 miesiące temu
W życiu realnym konwersacja z Sebastianem i jego alter ego musi być ciężki przeżyciem
Ewa
2 miesiące temu
Gość powinien się wybujać. Nikt płakać nie będzie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie