Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Sebastian Villa oskarżony o pobicie przez byłą partnerkę: "STRACIŁAM CIĄŻĘ z powodu ciosów, które mi zadał"

62
Podziel się:

Daniela Cortes twierdzi, że piłkarz Boca Juniors stosował wobec niej przemoc. Na dowód kobieta opublikowała w sieci szokujące zdjęcia.

Sebastian Villa oskarżony o pobicie przez byłą partnerkę: "STRACIŁAM CIĄŻĘ z powodu ciosów, które mi zadał"
Sebastian Villa, Daniela Cortes (Instagram @danicortesms, Instagram @sebastian14villa)

Nie jest tajemnicą, że życie prywatne osób znanych z pierwszych stron gazet za zamkniętymi drzwiami często okazuje się dalekie od ideału. Przypadki uzależnień, toksycznych związków czy przemocy domowej zdarzają się jednak nie tylko wśród gwiazd muzyki i show biznesu, lecz również znanych sportowców.

W ubiegłym tygodniu w argentyńskich mediach zawrzało po szokującym instagramowym wpisie Danieli Cortes - byłej partnerki zawodnika Boca Juniors, Sebastiana Villi. Kobieta twierdzi, że piłkarz przez przeszło dwa lata związku znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Niestety, muszę to dziś zrobić, ponieważ nie jestem już w stanie tego dłużej znieść. Moje dwa lata życia z Sebastianem były naznaczone wieloma krzywdami. Wybaczałam wszystkie ciosy, czekałam, aż się zmieni, ale to się nigdy nie wydarzyło. Groził mi - napisała na swoim profilu Cortes.

Ten człowiek, którego widzicie w mediach, który tak mądrze i dojrzale się wypowiada, jest w rzeczywistości zupełnie inny. To psychiczny i fizyczny oprawca. To prawdziwy Sebastian - ten, który tak traktuje kobiety - twierdzi była partnerka piłkarza.

Do pełnego oskarżeń wpisu Daniela dołączyła również serię zdjęć i nagrań mających potwierdzać, że były partner stosował wobec niej przemoc. Aby udowodnić swoje racje, kobieta pokazała w sieci fotografie ran i siniaków oraz zakrwawionej twarzy, które miały być wynikiem agresywnego zachowania Villi.

Niedługo po wstrząsającym wyznaniu Cortes do zarzutów postanowił odnieść się sam piłkarz. W opublikowanym niedawno instagramowym wpisie Sebastian Villa stanowczo zaprzeczył słowom byłej partnerki i zapewnił, że nigdy nie zdarzyło mu się podnieść ręki na żadną kobietę.

Nigdy nie stosowałem przemocy wobec mojej byłej dziewczyny, Danieli Cortes, ani żadnej innej kobiety w całym moim życiu. Jestem przeciwny wszelkim aktom przemocy. Jestem spokojną i bardzo wierzącą osobą (...) Modlę się, aby prawda wyszła na jaw tak szybko, jak to możliwe (...) - czytamy w oświadczeniu piłkarza.

Ostatnio była partnerka zawodnika reprezentacji Kolumbii udzieliła wywiadu argentyńskiej telewizji Cronica. Rozmowa Danieli Cortes z mediami zaowocowała kolejnymi szokującymi doniesieniami na temat jej związku z Villą. Jak twierdzi kobieta, w ubiegłym roku para spodziewała się wspólnego potomka. Po jednej z karczemnych awantur Cortes miała jednak stracić ciążę.

W zeszłym roku, w maju, byłam z nim w ciąży. Pewnego dnia pokłóciliśmy się, uderzył mnie. Po kilku dniach pojawiło się krwawienie. Poszłam do lekarza, zrobiono mi badania i powiedziano, że poroniłam. Straciłam ciążę z powodu ciosów, które mi zadał - twierdzi była dziewczyna piłkarza.

Podczas rozmowy z telewizją Cronica Cortes stwierdziła, że zawodnik argentyńskiego Boca Juniors "ma chorobę dwubiegunową" i "stale zmienia swoje nastawienie". Kobieta postanowiła również publicznie wspomnieć jedną z awantur, która miała mieć miejsce tuż po rozmowie Villi z jej matką.

Kiedy skończył, zaczął mnie bić. Pociągnął mnie za włosy i rzucił mną o podłogę. Bił mnie pięściami, kopał, to wymknęło się spod kontroli. To było okropne - mówiła Daniela.

Niedługo po wspomnianym przez Cortes zajściu, sprawą zajął się sąd, któremu kobieta przekazała dokumentację z obdukcji. Sebastian Villa już zdążył zapewnić, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić całą sytuację. Gotowość do współpracy w postępowaniu wyraził również przedstawiciele jego klubu, Boca Juniors.

Piłkarz otrzymał sądowy zakaz opuszczania kraju. Przedstawiciele Danieli Cortes planują ponoć ubiegać się o jego aresztowanie.

Zobaczcie szokujący instagramowy wpis byłej partnerki Sebastiana Villi.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(62)
Hmm
2 lata temu
Wierzę, że człowiek potrafi mieć dwie twarze bo sama z kimś takim byłam. Na początku przez pierwsze pół roku sielanka, bardzo czuły i wrażliwy człowiek. Potem zaczęła się agresja słowna. Potrafił mnie bez powodu wulgarnie zwyzywać, rzucić smsem. Potem przepraszał i mówił, że nie wie jak coś takiego mógł zrobić. Z czasem stało się to coraz częstsze, im więcej wybaczalam tym było gorzej. Potem zerwałam nawet sam kontakt. Zaczęły się groźby, poniżanie...Mało brakowało wcześniej jednak bym z nim zamieszkała i była z nim w ciąży. Uratował mnie przypadek ...dowiedziałam się przypadkiem, że nadal coś czuje do ex i się widują. Do dziś nie wiem czy to były problemy psychiczne czy po prostu źle traktował kobiety. Dziewczynom radzę posłuchać jak mężczyzna wypowiada się o swoich byłych i jak je traktuje...on o swoich mówił jak o najgorszych...choć to były z tego co wiem normalne, poważne kobiety. Wtedy powinna się już zapalać lampka.
Ola
2 lata temu
Dziewczyny nie badzcie workami do boksu
Mensa
2 lata temu
Dziewczyny nie sprzedawajcie sie dla nowej torebki czy zycia w luksusie, nie warto
Eeeee
2 lata temu
Wasi "redaktorzy" skończyli podstawówkę? Z tytułu wynika,że laska pobiła faceta :l
Bogna
2 lata temu
On wygląda jak niedorozwój .
Najnowsze komentarze (62)
nick
2 lata temu
Nie mądra dziewczyna,po co z nim jest? Dwie walizki pod pachę i do widzenia,pożegnać pana. Chyba że ją kasa trzyma ,to już insza inszość.
przecież
2 lata temu
same wybieracie życie w luxusie
Kolega dobry
2 lata temu
A ja znam przypadek gdzie to właśnie kobiecie nerwy puszczały i na chłopa swojego z łapami.On ją kochał i dlatego starał się ja rozumieć i nic nie robił.W końcu jej przeszło i zdała sobie sprawę że go straci kiedyś.teraz rozmowa rozwiązuje sprawy🙂
Dziadek
2 lata temu
Oto dowód że pieniądze to nie wszystko lepszy biedniejszy ale kochajacyt
Gejek
2 lata temu
Dlatego wolę facetów te baby wiecznie bite! Dziwne pewnie kasę chce wyrwać!
ogardupe
2 lata temu
XDD tona feministek po przeczytaniu fake artykułu: 🤡🤡🤡
Yrolka
2 lata temu
Oskarżony o pobicie przez była partnerkę ? Z tego wynika,że on jest ofiarą pobicia ! Co za brednie !
Monia
2 lata temu
Ja rozumiem, że pisanie tekstów na pudelku nie wymaga dużych zdolności pisarskich ALE: Sebastian Villa oskarżony o pobicie przez byłą partnerkę: "STRACIŁAM CIĄŻĘ z powodu ciosów, które mi zadał" - ten tytuł oznacza, że to partnerka go pobiła i z jakiegoś powodu on jest o to oskarżony Sebastian Villa oskarżony przez byłą partnerkę o pobicie: "STRACIŁAM CIĄŻĘ z powodu ciosów, które mi zadał" - ten byłby prawidłowy Chociaż przeczytajcie 2 raz co piszecie, wtedy łatwo wyłapać takie błędy..
nbvbb
2 lata temu
Od tego żeby stwierdzić kto mówi prawdę jest sąd. Jedno jest pewne. Ktoś powinien pójść siedzieć. Albo on, albo ona.
Taaak
2 lata temu
Pewnie sie na niego rzuciła w szale.
Ewka
2 lata temu
Taa już wszystko wina faceta, a może to ona jest winna ? Ludzie zobaczyli trochę krwi i już osadzają
Ttt
2 lata temu
A ja tam jej wierzę! Wiele ofiar przemocy domowej lub też związków z socjopatami ukrywają prawdę do czasu aż już nie mogą wytrzymać! Mam nadzieję że ustrzec to kolejne kobiety w kolejce do niego!!!!
hahh
2 lata temu
Wygląda jakby się usmarowała dżemem
Aga
2 lata temu
Bardzo przykre straszne Znam to od podszewki 😥😥😥😥
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie