Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Sebastian z "Hotel Paradise" staje w obronie (?) Natsu! "D*pa to d*pa, cycki to cycki"

86
Podziel się

Sebastian Tokarski, uczestnik 3. edycji "Hotel Paradise", niespodziewanie postanowił zabrać głos w sprawie wycieku roznegliżowanych zdjęć i nagrań z Natsu, między innymi przestrzegając instagramerkę, jak i fanów przed wysyłaniem nudesów. "Internet nie jest anonimowy" - przypomniał.

Sebastian z "Hotel Paradise" staje w obronie (?) Natsu! "D*pa to d*pa, cycki to cycki"
Uczestnik "Hotelu Paradise" komentuje roznegliżowane nagrania Natsu (Instagram)
bEhnhcut

Choć w programach pokroju Hotelu Paradise ostatecznie rzadko kto znajduje drugą połówkę, pewne jest za to, że za sprawą show każdy z jego uczestników prędzej czy później stanie się rasowym influencerem. Nie inaczej jest w przypadku bohaterów 3. edycji formatu. Choć emisja najnowszego sezonu jeszcze się nie skończyła, występujący w niej uczestnicy już prężnie działają w sieci.

Profil na Instagramie prowadzi także Sebastian Tokarski, którego widzowie poznali głównie za sprawą groźnego wypadku, do którego doszło na planie Hotelu Paradise i późniejszej głośnej zbiórki pieniędzy, którą zorganizowano na leczenie chłopaka.

bEhnhcuv

Sebastian jak większość jego koleżanek i kolegów z programu w krótkim czasie doczekał się imponującego grona obserwatorów. W związku z tym czuje się najwyraźniej zobligowany do tego, by komentować publicznie poczynania innych znanych z internetu person. W czwartek Tokarski nie omieszkał więc poruszyć na Instastories tematu Natsu i wycieku nagrań z seks-kamerek z jej udziałem.

Zobacz także: Podekscytowana Klaudia El Dursi o drugim sezonie "Hotelu Paradise: "Będzie się działo!"

Początkowo uczestnik show TVN7 zaczął ostrożnie.

bEhnhcuB

Już za kilka godzin cały internet będzie mówić o jednej znanej influencerce - napisał, dodając po chwili:

Ile to już razy wyszły jakiejś baby z show biznesu nagie fotki/filmiki, a one dalej nic się na błędach nie uczą. Dziewczyny, internet nie jest anonimowy, zwłaszcza gdy macie milionowe wyświetlenia.

Po jakimś czasie postanowił jednak obszerniej wypowiedzieć się w temacie.

Zaczęło do mnie pisać dużo "Julek" i feministek odnośnie sprawy z tą influencerką. Totalnie nie mam problemu z tym, co robi dana osoba i czym się zajmuje. Po pierwsze, d*pa to d*pa, cycki to cycki, f*utek to f*utek i tutaj się nic nie zmienia, to jest po prostu część ciała, ładniejsza, krótsza, mniejsza, większa - tłumaczył, mówiąc do smartfona wyrozumiały Sebastian, zauważając jednak:

bEhnhcuC

Ale jest problem, bo ta influencerka prowadzi family content dla 12-latków... (...) I to, co pisałem na Instagramie typu, że nie wysyłajcie nudesów i tego typu rzeczy, to nie miałem na myśli tego, że to jest złe. To jest normalna sprawa, każdy coś takiego wysyła, ale debilem, ch*jem i idiotą jest tak naprawdę ten, kto to udostępnia - kontynuował. Ale też musisz się z tym liczyć, że jeżeli ty to wysyłasz, to ta druga osoba może to wykorzystać...

Na zakończenie influencer z krwi i kości skwitował:

To teraz podsumowując, przeszłość to przeszłość i nie ma co roztrząsać. Świat jest bezlitosny, tutaj nie ma czegoś takiego jak bilet ulgowy, tutaj się ludzie zabijają, rzucają mięsem (...).

Myślicie, że Natsu będzie wdzięczna za "rady" od Sebastiana?

bEhnhcuD
bEhnhcuE
bEhnhcuW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
Dżet
miesiąc temu
A kto zna tych ludzi , dlaczego o nich piszecie? czym zasłynęli ??? Może mi ktoś wyjaśnić?
Taki mądry?
miesiąc temu
O jej! Jaki mądry Panicz. Dziękuję za Twoje mądre rady. Myślę, że każdy średnio rozwinięty człowiek, wie o tym iż nie dodaje sie takich zdjęć czy filmów do neta. Proste jak konstrukcja cepa.
???
miesiąc temu
Kim do jasnej ciasnej jest Natsu???
bEhnhcuX
BIB
miesiąc temu
Nawet znam miejsce gdzie zatrudniane są "camgirls", pod przykrywką zwykłej pracy jako hostessa. ;) Dziewczyny są zachęcane możliwością zarobku dużej ilosci pieniędzy...
Pablo
miesiąc temu
Kim by byla gdyby nie internet?
Najnowsze komentarze (86)
Nie ładnie us...
miesiąc temu
On nich sobie lepiej te swoje pnioki naprostuje u ortodonty
Man
miesiąc temu
SRATSU?
Zniesmaczony
miesiąc temu
A kim są Ci ludzie, żeby o nich pisać?
Nna
miesiąc temu
Czy naprawdę każdy daje takie zdjęcia do neta? Szczerze to nadaje się to na poważne leczenie.
obiektywny
miesiąc temu
Linkiewicz oddała swoje ciało jakimś obcym muzykom w zamian za fejm, bo o fejm jej chodziło. Natomiast Natsu to była zwykła, ładna dziewczyna, której zapewne w 2017 roku brakowało pieniędzy i chciała sobie dorobić rozbieraniem się i masturbacją na kamerkach, czego teraz się wstydzi, bo nie spodziewała się że osiągnie sukces w internecie. Dlatego o ile Linkiewicz nie zasługuje na szacunek za to co zrobiła, to Natsu wprost przeciwnie. Te dwie kobiety dzieli nie tylko uroda (Linkiewicz była i jest brzydka), ale także stopień inteligencji, bo Natsu to poziom wyższy w porównaniu z Linkiewicz.
ja-ja
miesiąc temu
jakie to głębokie...
Misia
miesiąc temu
Co to za ludzie???
ojej
miesiąc temu
jego zdanie tyle znaczy... tyle co nic xD
bEhnhcuP
Alf
miesiąc temu
Wszystko na sprzedaż za lajki, nawet szacunek
zxc
miesiąc temu
Nie żałuję, że to przeczytałam. "Charakter tej pracy gryzie się z jej KONTENEREM". "Każdy coś takiego wysyła" (tu zdziwienie - chyba nie każdy?). "wyszły jakiejś baby z show biznesu nagie fotki/filmiki" (ja też uważam, że przywiązanie do odpowiedniego szyku zdania jest po prostu balastem).
Nick
miesiąc temu
Duda to Duda, cycki to cycki, a Kaczyński to Kaczyński. Hahaha! Powinni tego patocelebryte zrobić ministrem edukacji;) Od Czarnka jest mądrzejszy na pewno, kraść zapewne umie i jak zapłacą to tez będzie kłamał jak z nut. Idealny kandydat!
Opi
miesiąc temu
Nie należy porównywać z Linkiewicz, bo Linkiewicz była szczera co do tego jakie miała potrzeby i była po prostu rozwiązłą kobietą, a Natsu działała w tajemnicy, kłamała jak zarabiała pierwsze pieniądze, nagrywała film, że jest milionerką i wygłaszała opinie typu "jak on może się tak zachowywać, kiedy dzieci go oglądają". Czyli Natsu to osoba fałszywa i święta na pokaz, a Linkiewicz sobie była wyzwolona, bo miała chcicę. Ludzie mają różne potrzeby. Natsu raczej nie z potrzeby się rozbierała, ale dla pieniędzy.
Oj oj oj
miesiąc temu
Teraz płacz, że wyciekło a dalej robisz to samo dziewczyno na swoim profilu. Pamiętaj, że obserwują Cie głównie dzieci
gość
miesiąc temu
A Wy nawet nie zrobiliście osobnego artykułu o tym... bardzo ciekawe czemu nie
...
Następna strona
bEhnhcvr