Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sędzia o Dariuszu K.: "Uznaje się go za winnego. Nie zachował dopuszczalnej prędkości i ostrożności"

154
Podziel się:

"Wymierzam mu karę 7 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na zawsze". Wyjdzie z więzienia za 5 lat. Czy to sprawiedliwa kara?

bESJgAUR

Dzisiaj w Warszawie swojego finału doczekała się sprawa Dariusza K., który pod wpływem kokainy zabił kobietę. Były mąż Edyty Górniak długo walczył o uznanie go za "niewinnego". Sąd zadecydował, że odsiedzi w więzieniu jeszcze tylko 5 lat, gdyż pozostałe 2, które spędził w areszcie, zaliczono mu na poczet kary:

Nie zachował dopuszczalnej prędkości oraz szczególnej ostrożności. Nie zastosował się do wyświetlanego dla jego kierunku ruchu sygnału czerwonego i nie ustąpił pierwszeństwa Ewie J., doprowadzając do jej potrącenia i powodując nieumyślnie wypadek, w następstwie którego zmarła. Oskarżonego Dariusza K. uznaje się za winnego zarzucanego czynu. Wymierzam mu karę 7 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na zawsze.

Czy to sprawiedliwa kara za zbicie czyjejś mamy i żony?

bESJgAUT
bESJgAUZ

Źródło: TVN24/x-news

bESJgAVu
KOMENTARZE
(154)
gość
6 lat temu
A jaki jest maksymalny wymiar kary w takim przypadku? Bo wydaje mi się, że to co zrobił zasługuje na całkowitą surowość!
gość
6 lat temu
wow, szybko zleci, a czlowieka nie ma
gość
6 lat temu
żal rodziny kobiety.... a on karę musi ponieś!
bESJgAVv
gość
6 lat temu
Przy dobrym sprawowaniu to za 4 lata będzie w domu.
gość
6 lat temu
Chyba sie zestarzalam, bo patrzac na sedzine pomyslalam, ze chyba za mloda na takie stanowisko...
Najnowsze komentarze (154)
gość
6 lat temu
wystarczająca
gość
6 lat temu
25 lat!!!! Powinno byc. A Przynajmniej 10 lat
gość
6 lat temu
Co to za sędzia, który w wyroku używa sformułowania,, na zawsze''?! Ja p******e, dożywotnie, co to za język potoczny?!
Rudzieńka
6 lat temu
No, i to jest właśnie dno!!!Często słyszymy, że pijak i ćpun podniesie się dopiero wtedy jak spadnie na "dno" i jakby ktoś nie wiedział, to właśnie Dariusz K. spadł na dno, czy się podniesie, czas pokarze, ma na to 5 lat!!! No, i jeszcze pytanie, do naszych celebtytów i nie tylko, kto następny!!!Bo jak wiemy głupich nie sieją sami się rodzą!!!
gość
6 lat temu
To chyba łagodnie
Polucjan
6 lat temu
Więzienie nic nikomu nie pomoże, do końca życia powinien placic alimenty rodzinie zabitej. Tak samo powinni być karani złodzieje. A jak nie płaci na wolności to do kamieniołomów i kopalni - tam niech z********a na swoje i pokrzywdzonego utrzymanie. Obecny system jest idiotyczny, za wszystko idzie się do więzienia, faktycznej krzywdy nikt nie naprawia i nie odpłaca a przestępca niczego się nie uczy.
gość
6 lat temu
a gdzie wzmianka ze byl nacpany ...?? Porazka co za prawo.. sprawiedliwosci brak !!!
gość
6 lat temu
za 2, bo 2 już za nim
bESJgAVn
gość
6 lat temu
ciekawa jestem ile w całej Polsce jest ludzi , bo w moim województwie bardzo dużo jest osób , które mają podobne rzeczy na sumieniu a lataja po wolności , ponieważ rodzice opłacają dobrych prawników. Kasy mu nie starczyło .spośród bardzo wielu spraw o których ostatnio słyszałam jest to pierwszy wyrok skazujący , z karą poabawienia wolności. Zamknijcie całą resztę a wtedy możemy zacząć mówić o sprawiedliwości
gość
6 lat temu
Co za ku.... Wy pieniądze rządzą wstyd i hańba w tej Polsce !
gość
6 lat temu
jak sie nie wywinął? zwykli ludzie po złamaniu przepisów na drodze ze skutkiem śmiertelnym dostają po 12 lat... a ten naćpany śmieć dostał 7... i ta sędzina wygląda jakby z gimnazjum wyszła dopiero
gość
6 lat temu
Stanowczo za mało, naćpał sie zabił i tylko 7 lat masakra
gość
6 lat temu
Co za d***k ma szczęście tylko 5-lat?? Ale ta Polska niesprawiedliwaAaaAa
gość
6 lat temu
a czemu nikt nie wspomnial ze byl pod wplywem kokainy?! 7 lat!!!??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJgAWg
bESJgAWh
bESJgAWi
bESJgAWj
bESJgAWk
bESJgAVP