Trwa ładowanie...
Przejdź na

Seksuolog od "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Uczestnicy dopiero na końcu zostali poinformowani o formule programu"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
91
Podziel się:

Zgłaszając się, myśleli, że chodzi o "singli do wzięcia". "Na początku biorą ślub, a potem wszystko zależy od nich" - wyjaśnia Monika Staruch.

TVN robi ostatnio wszystko, by jesienną ramówką zdominować konkurencję. Dlatego producenci wymyślili nowy show: połączenie Randki w ciemno i Rolnik szuka żony, w którym to uczestnicy najpierw wezmą ze sobą ślub, a dopiero później spróbują się poznać. Seksuolog Monika Staruch wyjaśnia, że w pomyśle TVN-u nie ma nic strasznego: Seksuolog o "Ślubie od pierwszego wejrzenia": "Nie wiem, co tu jest strasznego. Nasze babcie brały śluby aranżowane przez swatki"

W rozmowie z nami przyznała jednak, że rekrutacja uczestników wyglądała trochę inaczej.

Pojawiło się hasło "single do wzięcia" i dopiero wtedy, gdy zgłosili się wszyscy, zostali poinformowani o tym, jaka jest formuła tego programu - wyjaśnia Monika Staruch. Na początku biorą ślub, a potem wszystko zależy od nich. Czy stworzą stały związek, czy pojawi się miłość, to zależy tylko do nich. Teorie naukowe tego nie wykluczają.

_

_

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(91)
gość
7 lat temu
A rozwód też na koszt TVNu?
gość
7 lat temu
To już szczyt żenady, czy Tvn ma coś jeszcze w zanadrzu?!
gość
7 lat temu
Co to za bzdury. To czy pojawi się uczucie zależy tylko od nich? Nie da się zakochać na siłę. Czasem ktoś może być super, fajny, miły i tak dalej, ale jak nie zaiskrzy to nie i koniec.
Ana
7 lat temu
Szybki ślub szybki rozwód
madi
7 lat temu
no cusz to jest dramat
Najnowsze komentarze (91)
Marta
5 lata temu
Oceniać i krytykować jest najłatwiej.Gorzej zrozumieć. Niestety.Szczyt hipokryzji. Oto nasze społeczeństwo. Pozdrawiam Cię Monia😊
STATECZNA
7 lat temu
A cóż to za ponure komentarze dotąd?? Pewno AUTORZY to sami NIESZCZĘŚLIWCY!!! A może tylko pośpiech, nerwowość i brak tolerancji Ich gubi? Jestem bardziej optymistyczna i tymczasem... zachwycona pomysłem ekspertów oraz wnikliwym przeprowadzeniem analiz charakterologicznych. A czy wytypowane pary okażą swą dojrzałość do budowania trwałego związku? - spokojnie poczekam. ☺
gość
7 lat temu
A czy będą na ekranie ciupciać?
gość an
7 lat temu
Tvn nie wymyślił tego programu.Jak zwykle jest ,,zerżnięty'' od innej tv.W tym momemcie nie pamiętam której ,ale napewno jest na licencji
gość
7 lat temu
Producenci niczego nie wymyślili tylko pewnie obejrzeli na TLC i uznali że im się podoba.
gość
7 lat temu
patologia, czekam na reality gdzie pacjenci będą walczyć np. o jakiś organ do przeszczepu, chociaż jakaś telewizja miała chyba taki pomysł ale się wycofała. Innymi słowy brak słów.
gość
7 lat temu
PUDLU, DLACZEGO BLOKUJESZ DODAWANIE KOMENTARZY ????????
gość
7 lat temu
kiedyś twierdziłem że to najładniejsza d**a w szkole,teraz nie mam pojęcia co w niej widziałem
gość
7 lat temu
Monia błagam
gość
7 lat temu
Monia błagam
gość
7 lat temu
No cusześ Ty nie powiedział /a
gość
7 lat temu
Robią ludziom g0wno z mózgu.
gość
7 lat temu
patologia tvnu
gość
7 lat temu
Ta psycholog sama potrzebuje terapii. Aranżowane małżeństwa ZWYKLE kończyły się fiaskiem. Albo ludzie (zmuszeni) żyli ze sobą, ale nie byli blisko, albo kończyło się rozwodem - jedno jest pewne: ani dla jednej, ani dla drugiej strony nie było to dobre. Potem to zaniechali a teraz ktoś znowu próbuje takich głupot... Żal. Zabawa w uczucia i ślub.
...
Następna strona