Trwa ładowanie...
Przejdź na

Seksuolog "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Jeśli para śpi na krawędziach łózka, może mieć poważny problem!"

77
Podziel się

"Kobieta kocica, potrzebuje głaskania, miziania. W klasycznych łyżkach facet dominuje, to jest silnie seksualna pozycja"- analizowana w "Dzień Dobry TVN".

bCNiMwjV

Wygląda na to, że TVN postanowił wypromować jedną z gwiazd Ślubu od pierwszego wejrzenia. Seksuolog, Monika Staruch, coraz częściej pojawia się w Dzień Dobry TVN. Dzieli się na antenie swoimi spostrzeżeniami na temat związków. Zobacz: Seksuolog "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Pójście do łóżka rozładowuje nasze złe emocje"

Ostatnio analizowała na antenie znaczenie pozycji, w których zasypiamy z ukochaną osobą:

Pozycja na krawędzi może mówić o tym, że tu jest jakiś poważny problem. To może już być długi staż, już nie dążą do bliskości, komfort, oni muszą się wyspać. Ten układ mówi, że nie bardzo jest coś z tą bliskością. Druga pozycja - przeciwieństwa się przyciągają ,ale ważny jest wspólny cel, pozycja embrionalna pokazuje, że parter jest zdominowany. Trzecia pozycja: kobieta kocica, potrzebuje głaskania, miziania, dobrze się czuje w jego ramionach, ta pozycja jest fajna, ale nie jest wygodna, mężczyzna może mieć w niej problem z artykułowaniem swoim potrzeb. Czwarta: pogaduszki na poduszki, tutaj jest bliskość, bo jest kontakt, jest dążenie do bliskości, ale może sugerować, że jest problem, że muszą mieć bezpieczny dystans. Klasyczne łyżeczki: facet dominujący, to jest silnie seksualna pozycja, kobiety które lubią inicjować często układają się w takiej pozycji. Kiedy śpią osobno, to zależy od typu osobowości, jeśli ktoś ma problem z bliskością może mieć z tym problem.

bCNiMwjX
bCNiMwkd

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCNiMwky
KOMENTARZE
(77)
gość
4 lata temu
Ale p*****y!
MAGDALLENA
4 lata temu
Kto dał tej kobiecie uprawnienia? Wstyd dla seksuologów! Zero wiedzy, kompetencji sprzadała się marnej stacji w jeszcze marniejszym programie! Powie za kasę każdą głupotę jaką oczekują od niej władze TVN. Nie rozumiem, ze tez może spojrzeć na siebie w lustrze!!! Ta pani nie ma zielonego pojęcia o podstawach psychologii, o relacjach międzyludzkich, równie dobrze mogli by tam jakąś celebrytkę postawić!
gość
4 lata temu
Ale pierdoly, matko! Z tego samego materialu wychodzi, ze kobieta ktora jest w zwiazku, w ktorym jest duzy problem i w ktorym nie ma bliskosci spi tak samo jak kobieta, ktora lubi inicjowac kontakt seksualny. Ah ci 'eksperci'...
bCNiMwkz
Pewnie tak..
4 lata temu
Ciekawe jak ona śpi?pewnie na kanapie bo facet ją wygania z łóżka..
gość
4 lata temu
Durny program...kto to ogląda ???
Najnowsze komentarze (77)
gość
3 lata temu
poważnie? Ja pier.....! Skończyłam psychologie i tym bardziej uważam że tworzenie takich UPROSZCZEŃ jest okropne.
gość
4 lata temu
boże weźcie to b****o ale wymyśla sama potrzebuje pomocy jak zresztą wszyscy psycholodzy ile ludzi tyle charakterów
gość
4 lata temu
Czy pani wierzy w to co mówi?
gość
4 lata temu
dla mnie takie programy jak "Ślub....","Rolnik...." i temu podobne to telewizyjne dno
Anna
4 lata temu
nie oglądam ju prawie nic, tak żenujące i ogłupiające programy, ze szkoda czasu i dziwię się, ze ktoś poświęca temu swój czas
gość
4 lata temu
Ta pani chyba jest samotna, bo w przeciwnym razie by wiedziała, że wyspać się można tylko na drugim końcu łóżka.
gość
4 lata temu
Monia, jak z Ciebie seksuolog, to nazwisko se zmień. Kto pójdzie do Starucha? Buahahaha
gość
4 lata temu
pani seksuolog kłania się psycholog albo od razu do psychiatry
bCNiMwkr
gość
4 lata temu
Każdy kładzie się tak żeby się wyspać ileż można być wtulona w chłopa jak ci nie wygodnie. Dobry sex i idziemy spać tak jak chcemy
gość
4 lata temu
Ha...tej seksuolog potrzeba pożądnego rżnięcia !!
gość
4 lata temu
CO ZA G****A TA PSYCHOLOG-SKĄD TE PSYCHOLOŻKI SIĘ BIORĄ -GADAJĄ TAKE BZDURY ,ŻE AŻ TRUDNO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ
gość
4 lata temu
Wielka ekspertka, widać jak się sprawdziła w programie. Tym młodym ludziom udział w nim będzie się odbijał czkawką do końca życia. I*****a nie ekspertka.
gość
4 lata temu
Nie da się zasnąć przytulonym, jest niewygodnie, zresztą człowiek potrzebuje chwili na zaśnięcie, poprawia się wtedy, kręci, aż spokojnie odpłynie. To jest niemożliwe, gdy obejmuje cię druga osoba, trzyma, albo dotyka. Do spania niezbędny jest komfort i wygoda i wcale nie świadczy to o problemach.
gość
4 lata temu
Ten ordynarny t**y babus NIE JEST seksuolożką.
...
Następna strona
bCNiMwkT