Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sienkewicz o efekcie "Kleru": "Rewolucja jaka się dzieje w kościele jest absolutnie niezbędna"

48
Podziel się:

Aktorka przyznała, że co prawda nie widziała jeszcze filmu, ale docenia skutki dyskusji, jaka narodziła się wokół obrazu.

To, że "Kler" odbije się szerokim echem, można było doskonale przewidzieć. Wygląda jednak na to, że film jest również bardzo popularny za granicą, szczególnie w Irlandii, gdzie doktryna katolicka równie silnie oddziałuje na życie społeczne. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz przyznała podczas ostatniej wizyty na ściance, że co prawda nie miała jeszcze okazji zobaczyć najnowszego dzieła Smarzowskiego, to jednak docenia zmiany zachodzące obecnie w polskim kościele na skutek samej dyskusji o filmie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(48)
gość
6 lat temu
Generalnie to nikomu się nie podoba to co robi kościół. Nawet jak ktoś chodzi na msze. Nie znam osoby, która by nie narzekała, nawet starsi. Kościół przekręca sobie Biblię jak mu się podoba. To już nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem.
gość
6 lat temu
Zgadzam się, czas najwyższy. Wreszcie jest ta dyskusja. Moim zdaniem absolutny rozdział tronu i ołtarza jest niezbędny w cywilizowanym świecie. Mam nadzieję, że uda się sfinalizować dokument panu Sekielskiemu. To będzie jeszcze ważniejszy film, bo nie fikcja, tylko czyste fakty. Trzeba skończyć z tą patologią i jej finansowaniem z budżetu.
gość
6 lat temu
I dobrze. Wielka nietykalna sekta..
gość
6 lat temu
Mielismy Papieza nowoczesnego mial czas aby z tym wszystkim zrobic porzadek i co modlitwa pedofili sie nie powstr, yma, trzeba to pogonic i wyczyscic.
gość
6 lat temu
Wielka nierządnica upada i nic tego nie powstrzyma :) Kośiół katolski jest strasznie zakłamany, a te biedne owce które chodzą do niego są poważnie zwiedzone. KRK zmienia sobie przykazania jak mu się podoba np. usunięto 2 przykazanie o robieniu sobie bożków skutkiem tego jest masowe Maryjne i Jano-Pawłowe bałwochwalstwo czyli oddawanie czci obrazom, posągom i figurkom. Katoliku opamiętaj się i wyjdź z tego fałszywego kościoła. KRK nie ostrzega nas przed szatanem mimo że szatan ma pod sobą praktycznie wszystkich polityków. cyryl27.wordpress com/2018/10/18/jak-pokonac-diabla/
Najnowsze komentarze (48)
gość
6 lat temu
Kler Film Online: FilmyOnlineVOD.c0.pl
gość
6 lat temu
To dopiero czubek góry lodowej
gość
6 lat temu
Wszyscy mają co najmniej mieszane uczucia względem kosciola. Pytam sie więc: po jakiego grzyba tam łazicie???????? 😤 można wierzyć w Boga bez tych hipokrytow.
gość
6 lat temu
Kocham Kościöł
gość
6 lat temu
A wy dalej z tym Klerem .
gość
6 lat temu
Film jest ok. Podobal mi sie,Ale przerysowany jak o Drogówka.
Rudy Judasz p...
6 lat temu
Kiedy film o romku polańskim?
gość
6 lat temu
Smarzowski kiedy film o swoim środowisku to dopiero będzie hit...i
gość
6 lat temu
Kler to czarna mafia. Czas ba przebudzenie i ich rozliczenie
gość
6 lat temu
Co ty dziewczynko tam wiesz...
gość
6 lat temu
Przed 2 wojną jako jedyni przyjęliśmy żydów do swojego kraju i do kogo teraz Żydzi mają największe pretensje? Do nas - do tych co im jako jedyni pomogli. Francja, Niemcy itd. Pomogli muzułmanom i kto teraz ma muzułmańskie ataki terrorystyczne i inne napady? Ci co muzułmanom pomogli :)) Warto pomagać??
gość
6 lat temu
Fakt wsadzania opini Pani filmu nie widziała ale chciała jest słaby....może dajcie wywiad z kimś kto go oglądał
gość
6 lat temu
W niektórych miastach bilety na kler były sprzedawane po 3 zł. dla podniesienia statystyk...żałosne. Ciekawy jestem kiedy powstanie podobny film o muzułmanach, żydach, lekarzach, nauczycielach czy prawnikach.... chyba nigdy ze strachu.
gość
6 lat temu
Kto zna angielski, niech obejrzy: I want my sex back transgender people who regret changing sex. Pozostałym wyjaśniam: to FILM DOKUMENTALNY o 3 mężczyznach, którzy zmienili płeć bo nienawidzili swoich penisów. Po operacji wcale nie byli szczęśliwi. 2 z nich przeszło ponowną operację i znowu są mężczyznami. Na koniec okazało się, że 2 pochodziło z głęboko wierzących rodzin, w dzieciństwie byli molestowani i DLATEGO NIENAWIDZILI SWOICH PENISÓW. Zacznijmy traktować pedofilię z powagą na jaką to PRZESTĘPSTWO zasługuje.