Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Sinead O'Connor zamieściła przed śmiercią ostatni wpis. "Był miłością mojego życia, lampą mojej duszy"

277
Podziel się:

Zaledwie 18 miesięcy przed śmiercią Sinead O'Connor straciła ukochanego syna, 17-letniego Shane'a. Wokalistka bardzo przeżyła samobójczą śmierć dziecka. To właśnie o nim wspomniała w swoim ostatnim wpisie.

Sinead O'Connor zamieściła przed śmiercią ostatni wpis. "Był miłością mojego życia, lampą mojej duszy"
Ostatni wpis Sinead O'Connor. Wspomniała o śmierci syna (Getty Images)

W środę media obiegła smutna wiadomość o śmierci Sinead O'Connor. Irlandzka wokalistka znana z takich przebojów jak "Nothing Compares 2 U" czy "Mandinka" zmarła w wieku 56 lat. Informację o odejściu artystki potwierdzili już jej bliscy.

Z wielkim smutkiem informujemy o odejściu naszej ukochanej Sinead. Jej rodzina i przyjaciele są zdruzgotani i proszą o prywatność w tym bardzo trudnym czasie - przekazano w oświadczeniu.

Sinead O'Connor nie żyje. W ostatnim wpisie rozpaczała nad samobójstwem syna

Zaledwie 18 miesięcy przed śmiercią, Sinead O'Connor musiała zmierzyć się z ogromną tragedią. Na początku 2022 roku, 17-letni syn gwiazdy Shane popełnił samobójstwo. Kilka dni przed tragedią, potomek artystki został uznany za zaginionego po tym, jak uciekł z prywatnego oddziału jednego ze szpitali w Dublinie. Nastolatek trafił do placówki w związku z problemami ze zdrowiem psychicznym - jak przekazała sama O'Connor w jednym z wpisów, chłopak tydzień wcześniej podjął dwie próby samobójcze. Sinead relacjonowała poszukiwania potomka w mediach społecznościowych, publicznie apelowała również do Shane'a, by ten nie zrobił sobie krzywdy. Niestety 17-latka nie udało się uratować.

Sinead O'Connor bardzo przeżyła samobójstwo syna. Pogrążona w żałobie artystka otwarcie obwiniała się o jego śmierć w postach publikowanych w mediach społecznościowych. Niedługo później sama trafiła do szpitala. Wygląda na to, że wokalistka do końca nie mogła pogodzić się z tragicznym losem 17-letniego syna. Gwiazda wspomniała bowiem o samobójstwie Shane'a w ostatnim wpisie, który zamieściła w sieci przed swoją śmiercią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2022 r. Pozostaną w naszej pamięci

Ostatni post na profilu Sinead O'Connor pojawił się 17 lipca. Artystka przypomniała wówczas światu, że w 2022 roku straciła syna, nie ukrywając przy tym, że od czasu jego śmierci jest jej bardzo ciężko. Jak zdradziła, Shane był jej wyjątkowo bliski.

Od tamtej pory żyję jak nieumarłe, nocne stworzenie. Był miłością mojego życia, lampą mojej duszy. Byliśmy jedną duszą w dwóch połówkach. Był jedyną osobą, która kiedykolwiek kochała mnie bezwarunkowo (...) - wyznała w ostatnim wpisie Sinead O'Connor.

O'Connor wspomniała także o utracie syna w wpisie z 8 lipca. Wówczas udostępniła nagranie, w którym oprowadziła fanów po mieszkaniu i krótko opowiedziała im o swoim obecnym stanie.

Tak czy siak, wyglądam jak g*wno, dlatego nie chciałam nagrywać wideo. Ale wiecie, sposób, w jaki niestety odchodzi twoje dziecko, nie jest dobry dla czyjegoś ciała ani duszy - powiedziała w nagraniu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(277)
Ixi
9 miesięcy temu
Absolutnie szalona, nadwrażliwa, szukającą swojej drogi artystka. Cudownie utalentowana, świetny wokal, zniszczona przez szolbiznes i swoje traumy. Nigdy nie kryła się z problemami że zdrowiem psychicznym, wiele wycierpiała. Piękna kobieta o cudownych oczach, w których krył się bol. Odpoczywaj w pokoju Mandinka. Kochałam Twoja muzykę.
Bogusław
9 miesięcy temu
Niestety, depresja to choroba śmiertelna. Świat, a tym bardziej Polska ją lekceważy.
Monia
9 miesięcy temu
Ludzie ta kobieta byla chora i zaburzona. Nie oceniajcie jej … jak zwykle Polska cebule sieje hejt …
Jowita
9 miesięcy temu
Walczyła o prawa kobiet, a następnie przeszła na islam, gdzie kobiety nie mają prawie żadnych praw. Czy to jest jej psychoza czy nienawiść do Chrystusa?
Tami
9 miesięcy temu
Miala 4 dzieci z 4 mężczyznami... Urodzila dzieci w wieku: 21, 30, 38 i 40 lat. Jak sie musza czuc pozostale dzieci synowie: 36letni i 16letni i córka 27letnia??
Najnowsze komentarze (277)
Tomek
9 miesięcy temu
Z taką matka każdy by się przeniósł na tamten świat w podskokach
John
9 miesięcy temu
Co druga ma zaburzenia AG a tak serio każdy postrzega świat przez swój własny pryzmat
Grego
9 miesięcy temu
Oj żale palę na co dzień życie wirtualne chyba kwitnie bardziej niż osobiste
Leon
9 miesięcy temu
Można było tej Pani pomóc, tylko że chyba nikt z jej otoczenia nie wpadł na pomysł ażeby Ks. EGZORCYSTA Katolicki odprawił nad tą Panią egzorcym. A że coś się z Nią niedobrego działo, to był pierwszy sygnał jak na jednym z koncertów, publicznie podarła Biblię. Szkoda każdego Człowieka.
Jak miło czyt...
9 miesięcy temu
Ahhhh Iv
Fikander
9 miesięcy temu
I tak dlugo wytrzymala po śmierci syna. Ona nie miała depresji tylko chad a tego się nawet nie da porównać. Człowiek w depresji widzi świat tylko w czarnych barwach, człowiek w ciężkim epizodzie depresyjnym w chadzie kiedy już miewa psychozy jest przekonany że odpowiada za te czarne barwy, że wszystko co złe dookoła jest jego winą i calym sobą odczuwa potrzebę kary. W tym przypadku żyła 18 miesięcy będąc przekonana że to Ona odpowiada za śmierć własnego syna i to nie "niechcący" musiała myśleć że dosłownie Go zabiła. Dlatego 1 na 3 osoby z chadem prędzej czy później podejmuje skuteczną próbę samobójczą.
Wiola
9 miesięcy temu
Jak się miało 4 mężów to można popełnić samobójstwo ,,ją po jednym mam dość wszystkiego.
Ewa
9 miesięcy temu
Człowiek jest nicością w tym wielkim świecie, bezsilna!
Rafal
9 miesięcy temu
Bardzo dziękuję, wszystkim, którzy do mnie napisali, szczególnie Robertowi, to wielkie szczęście, że są jeszcze tacy ludzie, życzę Wam wszystkiego, co najlepsze, dzięki,Rafal
Łysa
9 miesięcy temu
Zwróciła na siebie uwagę.
xiądz
9 miesięcy temu
W polskim obyczaju zawsze było, że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale. Niestety nie potrafimy uszanować powagi śmierci, tylko pluć jadem nienawiści. Co te prawicowe rządy zrobiły z nas przez 8 lat.
KAZ
9 miesięcy temu
Musiał mocno pociągną ulubionej irlandzkiej whiskey ! A Szatan nic .....
Lewy
9 miesięcy temu
Wot celebryci
cfvghjk
9 miesięcy temu
Jeśli na złość Jezusowi i papieżowi przeszła na islam, to sama zrobiła sobie krzywdę. Cztery małżeństwa pokazują, że jednak to z nią jest jakiś problem, który rzutował na dzieci, ale lepiej szukać winnych w kościele niż pracować nad sobą. Popatrzcie na krytyków kościoła w naszym kraju. Co oni sobą reprezentują, jak wyglądają ich związki, dzieci.... po owocach ich poznacie. Najłatwiej jest całe życie się żalić, szukać winnych, a nic ze sobą nie robić.
...
Następna strona