Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Bogusz: "Chcę być podziwiana i pomagać ludziom"

19
Podziel się

"Chcę być rozpoznawalna na ulicy. Możliwe, że będę miała swój program w telewizji" - chwali się Aniela.

bDIYkXDV

Aniela Bogusz zaczęła od promowania się jako "trenerka fitness", która ma w zwyczaju ćwiczyć w strojach z sex shopu. Od pewnego czasu udowadnia, że dla popularności jest w stanie zrobić dużo więcej. Opowiada o swojej fascynacji _**dewiacjami seksualnymi**_, twierdzi, że przeszła _**przeszczep mózgu**_, a celem tych wszystkich "wyznań" jest zostanie najbardziej wpływową Polką.

- Oczywiście, mam parcie na szkło. Chcę być podziwiana, chcę być doceniana, pomagać ludziom, rozwijać nasz świat jak najlepiej dla wszystkich. Dlatego chcę być rozpoznawalna na ulicy. Bardzo dobrze czuję się przed kamerą. Uwielbiam gadać, uwielbiam błyszczeć, uwielbiam robić show. To jest to, w czym się odnajduję i to jest to, z czym wiążę swoje życie - mówi Bogusz.

Możliwe też, że będę miała swój program w telewizji, ale bardziej chcę się koncentrować na działalności internetowej. Chcę też otwierać własne biznesy. Już zaczynami dwie działalności poza internetem. Mam takie myślenie biznesowe. Ale przede wszystkim chcę się skupić na show biznesie, na kamerach, światłach reflektorów i tym, żeby wszyscy mnie kochali.

bDIYkXDX

_

_

_

bDIYkXEd

_

bDIYkXEy
KOMENTARZE
(19)
AGA
6 lat temu
Ona tak na serio???? Brak określenia, na to ,,coś''
B-N
6 lat temu
JA PIER#..... skąd takie pół mózgi sie biorą kto to chowa - brawo rodzice !!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
DO BURDELU JAKO WOLONTARIUSZKA, NA PEWNO POMOŻE WIELU PANOM
bDIYkXEz
gość
6 lat temu
ZWYKŁY CHORY P****K
gość
6 lat temu
Nadaje się tylko do filmu ... ;)
Hans Kloc
6 lat temu
"Chcę być podziwiana i pomagać ludziom" Zapraszamy do nas : Pip show Hamburg Burdelstrasse 1
KASIA
6 lat temu
SIOSTR JESTESCIEWSPANIAŁE
gość
6 lat temu
Skąd ty masz te dane ? Jakiś dowód bo serio chciał bym opisać to gdzieś w sieci ale potrzebny jakiś ślad.
gość
6 lat temu
Niech sie w łeb j****e
112233445566
6 lat temu
Proszę ,niech ktoś zaklei jej usta taśmą .
gość
6 lat temu
hahahahahahah te hejty z tego co widze, pod kazdym postem takie same xD zastanawiam się, czy to pisze robot pudelka, czy paru desperatów nudzącym się życiem xD a siostry są spoko, po wystepie w eska je polubiłem :)
gość
6 lat temu
Skąd wy takie dziwadła bierzecie? W piwnicy je trzymacie czy co? Bo co kolejne to jeszcze bardziej powalone. Już naprawdę myślicie, że ludzie mają IQ mniejsze od stonki?
gość
6 lat temu
Siostry BOGUSZ należą do tej kategorii KRETYNEK, których mniemanie o sobie jest odwrotnie proporcjonalne do inteligencji. BREDZĄ więc o swoich GWIAZDORSKICH planach, snują opowieści o pisaniu pierwszej KSIĄŻKI (choć pewnie jeszcze żadnej nie przeczytały), o detronizacji obecnej królowej OBCIACHU (D. Rabczewskiej) i staniu się najbardziej wpływowymi Polkami. Co ciekawe – znalazł się portal, który niemal na żywo, w wersji audio, emituje coraz to nowe „mądrości życiowe” najświeższych celebrytek. Niestety to nie przypadek. PUDELEK dorabia już nie tylko na publikowaniu stylizowanych na spam reklam „o zarabianiu” - świadczących o zupełnym UPADKU tego serwisu, ale obok OSZUSTÓW, sprzedaje również swoje łamy różnej maści IDIOTKOM, które chcą po prostu zaistnieć. Artykuły na ich temat – niby prześmiewcze, a przecież jakże skuteczne – będziemy więc musieli czytać co najmniej do końca września. Dziewczyny właśnie przedłużyły UMOWĘ, wpłacając na konto PUDELKA kolejne 15 tys. Taka jest cena HONORU szefostwa tego SZMATŁAWCA. Jeśli chcecie poczytać więcej o kreowaniu celebrytów, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
bDIYkXEr
gość
6 lat temu
Kto do k**w... nedzy promuje tego niedorozwinietego paszkwila?
bDIYkXET