Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Bogusz: "Czeszę włosy co 10 minut. Jestem uzależniona"

112
Podziel się

"Każdy ma jakieś akcje w swoim życiu".

bDKmnCZh

Aniela Bogusz razem z siostrą postanowiły jakiś czas temu wypromować swojego bloga o fitnessie. Zaczęły od pokazywania się półnago na siłowni. Aniela twierdziła wtedy, że najlepiej ćwiczy się jej w ubraniach z sex shopu. Teraz młodsza z sióstr Bogusz opowiada o sobie wszystko, co jej przyjdzie do głowy. Mówiła już o tym, że jest fetyszystką i jest uzależniona od wibratora.

Okazuje się, że Aniela Bogusz jest uzależniona od jeszcze jednej rzeczy. - Obsesyjnie dbam o siebie. Czeszę włosy co 10 minut. Jestem uzależniona od czesania włosów. To dziwne uzależnienie, ale każdy ma jakieś akcje w swoim życiu - mówi Aniela.

Malowanie ust, dbanie o swój wizerunek, o dom, o relacje międzyludzkie, miłość... Dbam naprawdę o wszysko. Jestem przewrażliwiona na punkcie dbania o siebie i wszystko, co mnie otacza. Nie jestem w sumie detalistką, ani osobą pedantyczną. Chociaż powoli zaczynam być.

bDKmnCZj

_

_

_

bDKmnCZp

_

_

bDKmnCZq

_

_

_

bDKmnCZr

_

_

_

bDKmnCZs

_

_

_

bDKmnCZK
KOMENTARZE
(112)
gość
6 lat temu
Co chce obejrzec, to nigdy mi sie ta siostra nie otwiera tyle reklam walicie!
gość
6 lat temu
Jakie one paskudne sa !!!!!!
gość
6 lat temu
Kurcze! Byłam w niedzielę na aukcji konnej w małej wsi i okazuje się, że te dziewczyny to córki właścicielki stajni. Zupełnie inaczej się zachowywały i nawet wydawały się sympatyczne. Jedna sprzedawała swojskie jadło a ta z różowymi włosami prezentowała konie. Ich matka to niezwykle inteligentna kobieta z pasją i ciągle promowała swoje córki. Wtedy zajrzałam do internetu a tu się okazuje że one w tak złym kierunku wykorzystują swoje dobre geny.
bDKmnCZL
Pani Peruka
6 lat temu
Ale co ona co 10 min czesze? Peruke? Pogieło ją chyba!
sraczek masla...
6 lat temu
A ciekawe co ile minut sra.......ten temat peewnie najbardziej zaciekawilby jej FANOW :D 😵
O nieee
6 lat temu
ja p*****le😱
gość
6 lat temu
Szczur i troglodyta na polskim niebie. Ile kosztuje bilet lotniczy do Londynu , w jedną stronę ?
gość
6 lat temu
Tak sobie ten świstak czesze peruczkę i czesze. Tak głupie,że zabawne.
gość
6 lat temu
To natręctwo a nie uzależnienie. Należałoby do lekarze od przestrzeni miedzy uszami się udać.
Mefisto
6 lat temu
ostatnio chwaliła się ze jest uzależniona od wibratora, teraz od czesania, zaczynam się bać że kiedyś mogła by uzależnić się od myślenia... ... ... ... (rzut oka na fotki)... .. .. a nie ... mogę spać spokojnie :D
gość
6 lat temu
Co to jest ??????
gość
6 lat temu
Przepraszam ale burdel znajduje się dwie ulice dalej
gość
6 lat temu
Miała w dzieciństwie kota i zaraziła się od niego chorobą. Ten p*****t wpływa na kobiety i zmusza je niejako do przesadnego dbania o swój wygląd.
bDKmnCZD
gość
6 lat temu
Bez URAZY Czy Te Siostry nie są CHORE na GŁOWE a wkrecaja se przed TV jakieś bzdury Powinny sie Leczyc od WIBRATORÓW haha i CZESANIA ;]] POWODZENIA
...
Następna strona
bDKmnDaf