Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostry Bogusz o Chodakowskiej i Lewandowskiej: "Uwielbiamy je! Też takie będziemy!"

196
Podziel się

"Nie lubimy jednak porównywania do nich, bo robimy coś zupełnie innego, ale nie krytykujemy ich, broń Boże..."

bDKmgjCJ

Aniela i Ada Bogusz, promujące się jako Siostry FitDevAngel, zdobywają popularność publikując wideo, na których półnagie trenują fitness. To jednak nie sport, ma być ich znakiem rozpoznawczym. Skupiają się głównie na tym, by wywołać kontrowersje. I o tym nieustannie opowiadają. Są więc zdziwione porównaniami do Ewy Chodakowskiej, czy Anny Lewandowskiej. Siostry Bogusz chcą czegoś więcej - zamierzają "podbić świat". Zapewniają jednak, że obie trenerki podziwiają i im kibicują.

Niesamowite kobiety, uwielbiamy je. Same dzięki swojej ambicji doszły do sukcesu. Też takie będziemy. Nie lubimy jednak porównywania do nich, bo robimy coś zupełnie innego. Nie krytykujemy ich, broń Boże.

bDKmgjCL
bDKmgjCR

Źródło: WideoPortal/x-news

bDKmgjDm
KOMENTARZE
(196)
Roderyk.
5 lata temu
U mnie ładniejsze dziewczyny truskawki zbierają ( mądre,inteligentne,pracowite ) .Przy nich siostry Bogusz to zwykłe ściarciłki z głową w obłokach i szarymi komórkami w kaloszach.
gość
5 lata temu
oki... są jakie są - kontrowersyjne, wyszczekane, może i pustaki ale są mega pozytywne i promują aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie a to już jest ogromy plus!! biorąc pod uwagę jaka jest ilość zaniedbanych fizycznie , grubych ludzi w Polsce to takich fit osób powinno być jak najwięcej.. Ładnie się zachowały nie krytykując Chodakowskiej i innych - bo już słyszałam wypowiedzi innych ,,zazdrosnych'' osób które krytykowały Chodakowską- wiedząc że jest lubiana i jej ćwiczenia przynoszą efekty!
k
6 lat temu
muszę przyznać, że jak nie pokazuje twarzy jest nieźle.
bDKmgjDn
gość
6 lat temu
paskudne..wydaję mi się, że ta druga siostra ma więcej oleju w głowie, ale zapatrzona jest na wygadaną siostrę ...która nie powinna się odzywać..bo aż uszy mi się palą
bolo
6 lat temu
O rany,jakie one brzydkie,chcą być jak Chodakowska?trzeba być niespełna rozumu aby chcieć mieć taka końska gębę jak Chodakowska,chudy brzydal.
kate
6 lat temu
To nie jej wina, że karate nie jest tak popularne jak piłka.
gość
6 lat temu
Poprawiłeś mi humor na pół dnia ;)
gość
6 lat temu
dziewczyny pewnosc siebie i bycie z********m nie wystarczy :)
gość
6 lat temu
niech prowadza sobie bloga albo fejsa maja pelne prawo do tego ale jak mysla ze zdobycie popularnosci na portalach spolecznosciowych pozwoli im odniesc kariere w show biznesie to sie myla
gość
6 lat temu
Kolejne puste klempy
gość
6 lat temu
Są takie puste....nawet nie mogę ich oglądać ani słuchać, bo ta "wielka" wali teksty bez sensu... I ta jej siostra, która mało coś gada albo wcale to widać gołym okiem ze walczą ze sobą.
ppo12
6 lat temu
wyglądają jak transy do kompletu jeszcze brak rafalali i trio nie z tej ziemi hahahah
gość
6 lat temu
zajechało wsią..
bDKmgjDf
gość
6 lat temu
co to za dwie paskudy ??? nie znam
...
Następna strona
bDKmgjDH