Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skawiński o Chylińskiej: "Nie można jej zastąpić!"

72
Podziel się

"Jeśli mielibyśmy teraz wybrać nowa wokalistkę O.N.A. to tylko Agnieszka Chylińska".

bCYANMER

Zespół O.N.A rozpadł się w 2003 roku, kiedy po 9 latach współpracy drogi artystyczne Agnieszki Chylińskiej i Grzegorza Skawińskiego definitywnie się rozeszły. Oficjalnym powodem rozstania Chylińskiej z zespołem była chęć grania coraz cięższej muzyki, co nie podobało się jej kolegom. Nieoficjalnie poszło jednak o coś więcej, a konflikt i małe złośliwości ciągnęły się za nimi przez wiele lat. Nieporozumienia jednak poszły w zapomnienie, spekulowano nawet o powrocie celebrytki do zespołu. W rozmowie z Pudelkiem Grzegorz Skawiński zapewnił, że Chylińska jest nie do zastąpienia. Dodał, że miejsce wokalistki O.N.A. należy jedynie do niej:

Jeśli mielibyśmy teraz wybrać nowa wokalistkę O.N.A. to tylko Agnieszka Chylińska. Nie można jej zastąpić, nie ma nie było i nie będzie innej wokalistki O.N.A..

Chcielibyście posłuchać ich nowej płyty?

bCYANMET
bCYANMEZ
bCYANMFu
KOMENTARZE
(72)
gość
4 lata temu
Poprawnie śpiewających dziewczyn jest dużo, ale większość niczym się nie wyróżnia, natomiast Chylinska to kawał głosu, jej nie można pomylić z nikim innym.
gość
4 lata temu
o.n.a bez Chylinskiej to jak Watykan bez papieza... uwielbiam te kobiete i pierwsze plyty o.n.a :D
gość
4 lata temu
Aga jest nie do zastąpienia!
bCYANMFv
gość
4 lata temu
To że Chylinska się pogubila to fakt, płyta techno- nie tego od niej oczekiwano- ale teraz wydaje się że wraca i oby wróciła do muzyki na stałe. Nie można wymagać od matki 3 dzieci by wciąż była zbuntowana nastolatką, tamtej Chylinskiej już nie będzie. Ale to jest ogromny talent, ma kawal głosu, ogromną charyzmę i dojrzała Chylinska może jeszcze nie raz zaskoczyć muzycznie czego jej życzę, bo brakuje dobrych wokalistek- plastikowych lal nawet wokalistkami nazwać nie można.
gość
4 lata temu
Całe szczęście, ze nie próbują na sile reaktywować zespolu, bo O.N.A. to Chylińska. Szkoda, że się rozpadli, bo muzycznie znakomicie się uzupełniali. Kompozycje Skawińskiego i charyzma Agnieszki. A teraz Chylinska pogubila sie. Jak promuje książkę dla dzieci, to jest przykładna mama i żoną, a jak promuje płytę, to jest zbuntowana i wkurzona na męża i dzieci.
Najnowsze komentarze (72)
gość
4 lata temu
Agnieszka kupuje cie w 100 procentach w ciemno i zawsze!!!!!
gość
4 lata temu
Agnieszka jest niezastąpiona !!!!!
gość
4 lata temu
Agnieszka jest jedyna w swoim rodzaju drugiej takiej nie będzie uwielbiam jej kawałki
gość
4 lata temu
jasne ze tak chcialabym posuchac nowej plyty ona z Aga
gość
4 lata temu
bardzo dobra odpowiedz.
gość
4 lata temu
Może kiedyś się starała , może kiedyś miała coś do powiedzenia dziś słowa jej piosenek to wulgaryzmy i chory bełkot , dla mnie jest zwykłą padliną.
gość
4 lata temu
Dwie strony skorzystałyby na tym powrocie... Chylińska sama się miota artystycznie,a to całe Kombi bez Chylińskiej to żenada od zawsze.... tylko jej obecność wykrzesała coś wartościowego w tym zespole
gość
4 lata temu
Szczegolnie chodzi o jej barwę głosu, inną niż ma większość wokalistek.
bCYANMFn
Gość
4 lata temu
od wielu lat zachwycam się Chylińska jej głosem sposobem śpiewania wyglądem prowadzeniem programów jest nie do zastąpienia prawdziwa osobowaść i czy jest chuda czy grubsza to wcale mi nie przeszkadza to najlepsza osobowaść w szoł biznesie
y
4 lata temu
pederaści
gość
4 lata temu
widzisz chylińska koledzy cie chwalą, przy nich byłaś kimś zrobili z ciebie piosenkarkę. Teraz to ty jesteś taka druga Andrzejewicz z tymi swoimi pioseneczkami a tak nadawałaś na chłopaków oni trzymają swoją klasę a ty się sprzedałaś TVN.
gość
4 lata temu
Aga jesteś cudowna
gość
4 lata temu
Aga jesteś cudowna
n73
4 lata temu
Wszyscy niezastąpieni leżą na Powązkach ...
...
Następna strona
bCYANMFP